Krasobruslařky přivezly pět medailí

Redakce 2019-12-18 17:05:00

Louny, Chomutov (pan) Poslední listopadovou sobotu se skupina jedenácti lounských děvčat vydala do Chomutova změřit svoje schopnosti s ostatními závodnicemi na 19. ročníku Chomutovské brusle. Výsledek jejich úsilí všechny mile překvapil. Vše nasvědčuje tomu, že usilovný trénink, který je někdy velmi brzo ráno se zúročuje. Když k tomu přičteme neúnavnou trpělivost čtyř lounských trenérek, je výsledek na světě.

„Naše děvčata startovala celkem v šesti kategoriích a to podle věku a výkonnosti. Největšího úspěchu, tedy zlatou medaili v kategorii Kadet A1 dosáhla 14tiletá Jasmine Mercante. V letošní sezoně je to její teprve druhý start, tak se jistě máme v budoucnu na co těšit,“ uvedla Jarmila Panenková z lounského oddílu krasobruslení. Pod vede-ním stejné trenérky Anastasie Galkini získala další medailové umístění Mia Verissimo. V kategorii Benjamín B2 bronzovou medaili za třetí místo. Stupně vítězů ve stejné kategorii doplnila na druhém místě devítiletá Kateřina Plíšková pod vedením trenérky Květy Frankové. 

Na svoji startovní premiéru v této sezoně odjela i dvě děvčata pod vedením trenérky Natálie Alikiny. V kategorii Přípravka I. zí-skala Anna Kučerová stříbrnou medaili za druhé místo. Nejmladším členem oddílu kraso je pětiletá Kateřina Marková. O to více si ceníme jejího umístění na třetí a tedy bronzové pozici v kategorii Přípravka III.

V kategorii Žačky představila svoji novou volnou jízdu Eliška Witošová. Tuto volnou jízdu začala naplno trénovat teprve před dvěma měsíci a tentokrát to bylo její první veřejné předvedení. Umístila se na osmnáctém místě v plně obsazené kategorii. Ostatní Lounské krasobruslařky obsadily místa v první desítce startovního pole dle příslušných kategorií. Některá děvčata čeká příští sobotu start na Velké ceně v M. Boleslavi.

Podle dosavadních výsledků můžeme říci, že se lounskému krasobruslení v této sezona daří.

Na domácím ledě předvedou své volné jízdy 18. ledna 2020 na 11. ročníku Lounské Brusličky. Přijďte podpořit lounské krasobruslení.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video