Dvě vítězství domácích cyklokrosařů

2019-12-18 15:06:00

Louny (cyk) Za klasického podzimního počasí se uskutečnil v závěru listopadu v Lounech sedmý závod jedenáctidílného seriálu cyklokrosových závodů Toi Toi Cupu.

„Ranní krátký déšť lehce namočil trať a tak ke slovu přišli i mechanici v depech. Trať byla letos obohacena o smyčku se dvěma překážkami přímo před hlavní tribunou a tak bylo zajímavé pozorovat, jak technicky si vedou mladí cyklokrosaři,“ popsal trať ředitel závodu Milan Chrobák.

Na stupních vítězů byli k vidění známé tváře, které i v tomto závodě seriálu potvrdily svá přední postavení v průběžném hodnocení. Výhodu znalosti domácí tratě pro-kázali závodníci domácího Stadionu Louny, kteří ovládli kategorii kadetů (Adam Seeman), tak i kategorii juniorů (Pavel Jindřich).

Seeman potvrdil, že je aktuálně v republice nejlepším kadetem. Před závěrečným kolem závodu domácí cyklokrosař ujel Jechovi, svému největšímu soupeři, který udělal chybu. První výhru mezi juniory dokázal doma vybojovat Pavel Jindřich, který do vedení šel v Lounech hned po startu.

Sedmý start, sedmé vítězství v kategorii kadetek a žákyň Kateřiny Hladíkové (Ivar CS - Author team) viděli diváci v Lounech. Zůstala neporažená i v sedmém závodě, když deklasovala svoje soupeřky téměř o tři čtvrtě minuty. Simona Spěšná (MS Bike Academy Racing) proměnila svůj první start ve stříbro, výkonnost potvrdila bron-zová Vanda Dlasková z TJ AŠ Ml. Boleslav.

Na startu starších a mladších žáků chyběl vedoucí jezdec průběžného pořadí Kryštof Král z Dukly Praha a tak ho dokonale zastoupil oddílový kolega Jan Faltýnek, který si připsal třetí letošní vítězství. Letošní první stupně vítězů vybojoval Tomáš Kraus z Cycling Academy Tábor a třetí letošní bronz získal Pavel Šumpík z Bike freaks Holice.

Podobně jako v předchozích závodech si to o prvenství rozdali lounský kadeti Adam Seeman a Filip Jech z Adastry Cycling. Z vítězství se nakonec radoval domácí krosař Adam Seeman a připsal si třetí letošní truimf. Premiérovou bednu vybojoval Robin Teršl z ČEZ Cyklo teamu Tábor, který za sebou nechal o vteřinu čtvrtého uničovského Mráze.

Při neúčasti lídra juniorské kategorie seriálu Jana Zatloukala si připsal první letošní vítězství domácí borec Pavel Jindřich. Stupně vítězů doplnili druhý Matyáš Fiala a třetí Matěj Stránský, pro kterého to byl nej-lepší výsledek sezony.

Ve vloženém závodě žen zvítězila Elizabeth Ungermanová před domácí Terezou Proškovou a Kristýnou Zemanovou. V závodě mužů zvítězil Jakub Říman před Robertem Hulou a Ondřejem Zeleným.


Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video