Ortopedie Krajské zdravotní v Chomutově má dva nové nadstandardní pokoje

PR článek 2019-12-20 07:18:00

Během září a října tohoto roku se na ortopedickém oddělení nemocnice v Chomutově podařilo, ve spolupráci s vedením nemocnice a Krajské zdravotní, a. s., vybudovat dva nové nadstandardní pokoje. Ortopedické oddělení Nemocnice Chomutov, o. z., tak vedle zajištění specializované zdravotní péče a rozšiřování spektra operačních výkonů dál pokračuje ve zkvalitňování nabízených služeb pro své klienty.

Během posledních dvou let se na ortopedii v Chomutově udála spousta změn. Po jmenování nového vedení v osobách primáře MUDr. Jiřího Jurči a zástupce primáře MUDr. Jiřího Vrzaly se podařilo během relativně krátké doby rozšířit a stabilizovat lékařský tým na stávajících osm kmenových lékařů a tři externisty. Došlo nejen k výraznému nárůstu počtu operačních výkonů, ale zejména rozšíření jejich spektra. "V současnosti se na ortopedii v Chomutově provádí celá řada vysoce specializovaných operačních výkonů daleko nad rámec okresního pracoviště a srovnatelných s klinickými pracovišti fakultních nemocnic. Vedle běžných výkonů a standardních náhrad kyčelních a kolenních kloubů i jejich reimplantací, to jsou totální náhrady dalších kloubů, jako ramene, hlezenního kloubu, zápěstí a drobných kloubů rukou. Dále je to artroskopická operativa včetně rekonstrukčních výkonů, kompletní chirurgie ruky a nohy, revmatochirurgie a operace dětských ortopedických pacientů. Nejen chomutovským, ale i pacientům ze širokého okolí se tak dostává a je nabízená plná ortopedická péče," říká primář oddělení MUDr. Jiří Jurča.

Ruku v ruce s rozvojem operativy a zdravotní péče na ortopedii v Chomutově dochází v posledních dvou letech i ke zkvalitňování nabízených služeb. V minulém roce pod organizačním vedením vrchní sestry Bc. Moniky Šroubové proběhlo první kolo rekonstrukce ortopedického oddělení, kdy vedle oprav a výměny podlahy byl pořízen nový nábytek a televizory na jednotlivé pacientské pokoje. Na základě pozitivních ohlasů nejen od pacientů a zvýšeného zájmu o nadstandardní pokoje došlo během září a října tohoto roku k vybudování dalších dvou nadstandardních jednolůžkových pokojů a tím k jejich rozšíření z původních dvou na stávající čtyři. Tato rozsáhlá rekonstrukce proběhla ve spolupráci s vedením nemocnice a Krajské zdravotní, a. s., a neobešla se bez nutné koordinace s dalšími provozy v nemocnici. Nové pokoje ihned vzbudily u pacientů velký zájem a ohlas.

Tímto ale plány na rozvoj ortopedie v nemocnici v Chomutově rozhodně nekončí. "Vedle udržení respektive dalšího zlepšování zdravotní péče má vedení ortopedického oddělení v příštím roce za cíl dokončit rekonstrukci lůžkové stanice přestavbou a modernizací sesterny. Dalším úkolem na příští rok je vyřešení asi jediného, ale o to palčivějšího problém, a to je nedostatek lůžek, který se projevil v souvislosti s enormním nárůstem operativy co do počtu i spektra výkonů," dodává primář MUDr. Jiří Jurča.

1. foto:  foto: MUDr. Jiří Jurča

2. foto: Nový nadstandardní pokoj na chomutovském oddělení

Napsal(a): PR článek

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video