Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2020-01-07 09:41:00

Týdeník Žatecké noviny č. 1 vychází ve středu 8. ledna ve vašich schránkách a na stáncích!

V prvním vydání Žateckých novin v roce 2020 se dočtete o silvestrovské akci ŽATECKÝ OTUŽILEC, výhercích FILMOVÉHO KVÍZU, návrhu INVESTIČNÍHO PLÁNU, KRASOBRUSLAŘSKÉ SHOW, nové lokalitě pro SPORTOVNÍ HALU, tradiční akci STUDENTI S MAJÁKEM, řádění VANDALŮ na odpočívadle nad Žiželicemi, ZLATÉ SVATBĚ manželů Fraňkových, dopadení VYKRADAČE AUT, plánovaných investicích OBCÍ NA ŽATECKU a také o ANKETĚ ,,OSOBNOST ŽATCE 1990-2020“, která v našem týdeníku právě startuje. Ve velkém rozhovoru jsme pro vás vyzpovídali pořadatele turnajů na Žatecku PATRIKA KOUTNÍKA.

Sportovní strana nabídne FOTBALOVÉ NADĚJE společně na jednom turnaji, skvělé VYSTOUPENÍ PLAVCŮ na zimním šampionátu, PROHRU kuželkářů Lokomotivy nad Bílinou, zhodnocení poloviny VOLEJBALOVÉ sezóny, nového okresního přeborníka ve STOLNÍM TENISE a ohlédnutí za fotbalovým podzimem OKRESNÍHO PŘEBORU.   

Kulturní strana zve na kulturní a volnočasové AKCE v našem městě, jako například na VÝSTAVU LOUTEK a PŘEDNÁŠKY v knihovně. Dozvíte se také, jak začal ZIMNÍ TURNAJ ve fotbale a kam lze o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video