Memoriál Miloše Korpy opět vyhráli domácí

Redakce 2020-01-14 09:36:58

Louny (poř) 24. ročník Memoriálu Miloše Korpy v sálovém fotbalu se odehrál v lounské sportovní hale.

Halového turnaje se zúčastnilo šest mužstev. Slavnostní výkop provedl vnuk Miloše Korpy Matyáš. Vítězem turnaje a memoriálu se za rok 2019 stal domácí Korpa tým. Druhé místo obsadil Chábr tým, bronzovou příčku tým Cítolibský Žejdlík, čtvrtý byl tým Lenešic, pátý tým Kinder gang a šestý Zvolík tým. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Karel Červený ze Zvolík týmu, nejlepším střelcem turnaje se s osmi góly stal Dominik Nopst z Korpa týmu. „Všichni zúčastnění hráči hráli s plným nasazením a vytvořili přítomným divákům příjemný sportovní zážitek. Děkujeme všem, kteří každý rok věnují svůj čas pořádání a účasti na Memoriálu Miloše Korpy. Jmenovitě hlavnímu pořadateli Františku Kramperovi za přípravu a organizaci turnaje, trenérovi Korpa týmu Miroslavovi Ventovi za koučink a bratrovi Miloše Jiřímu Korpovi za organizaci předávání cen a tomboly. Dík patří všem hráčům a týmům, kteří se každoročně zúčastňují turnaje,“ řekla matka Miloše Stanislava Korpová. Její díky míří také ke sponzorům, kteří věnovali věcné či peněžní dary na pořízení tomboly a ceny pro hráče a týmy. „Moc pro nás znamená společná vzpomínka na Miloše, pro kterého byl fotbal vším,“ dodala S. Korpová. Text, foto: pořadatelé


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video