Memoriál Miloše Korpy opět vyhráli domácí

Redakce 2020-01-14 09:36:58

Louny (poř) 24. ročník Memoriálu Miloše Korpy v sálovém fotbalu se odehrál v lounské sportovní hale.

Halového turnaje se zúčastnilo šest mužstev. Slavnostní výkop provedl vnuk Miloše Korpy Matyáš. Vítězem turnaje a memoriálu se za rok 2019 stal domácí Korpa tým. Druhé místo obsadil Chábr tým, bronzovou příčku tým Cítolibský Žejdlík, čtvrtý byl tým Lenešic, pátý tým Kinder gang a šestý Zvolík tým. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Karel Červený ze Zvolík týmu, nejlepším střelcem turnaje se s osmi góly stal Dominik Nopst z Korpa týmu. „Všichni zúčastnění hráči hráli s plným nasazením a vytvořili přítomným divákům příjemný sportovní zážitek. Děkujeme všem, kteří každý rok věnují svůj čas pořádání a účasti na Memoriálu Miloše Korpy. Jmenovitě hlavnímu pořadateli Františku Kramperovi za přípravu a organizaci turnaje, trenérovi Korpa týmu Miroslavovi Ventovi za koučink a bratrovi Miloše Jiřímu Korpovi za organizaci předávání cen a tomboly. Dík patří všem hráčům a týmům, kteří se každoročně zúčastňují turnaje,“ řekla matka Miloše Stanislava Korpová. Její díky míří také ke sponzorům, kteří věnovali věcné či peněžní dary na pořízení tomboly a ceny pro hráče a týmy. „Moc pro nás znamená společná vzpomínka na Miloše, pro kterého byl fotbal vším,“ dodala S. Korpová. Text, foto: pořadatelé


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video