Strážníci ulicích zadrželi dva hledané

Redakce 2020-01-17 09:17:00

CHOMUTOV (tos) — Dva muže, kteří byli hledáni příslušníky Policie ČR, zadrželi minulý týden v ulicích Chomutova městští strážníci. V prvním případě službukonající hlídku strážníků zaujal kolemjdoucí muž v ulici Zahradní, který jim připadal jako osoba odpovídající popisu osoby hledané. Hlídka jej dostihla v ulici Borová a vyzvala muže k prokázání totožnosti. „Lustrací bylo zjištěno, že je skutečně osobou hledanou Policie ČR a následně tedy došlo k omezení na osobní svobodě,“ informovali strážníci. Před jeho předvedením a předáním republikovým kolegům se strážníci samozřejmě přesvědčili, že muž u sebe nemá nějakou zbraň.

K zadržení druhého hledaného došlo v ulici Písečná, kde hlídka městské policie kontrolovala místní provozovny. Při tom strážníci spatřili muže, který se rovněž nápadně podobal osobě hledané. „Byl tedy vyzván k prokázání totožnosti, po níž bylo lustrací zjištěno, že se skutečně jedná o zájmovou osobu pro Policii ČR. Následovalo tedy omezení na osobní svobodě a bezpečnostní prohlídka, před kterou muž sám dobrovolně vydal kapesní nůž, který měl u sebe.  Muž byl předveden a předán k dalším úkonům Policii ČR,“ uvedli strážníci. 

Foto: Městská policie Chomutov (2×)

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video