Vydařený šampionát Anny Trnkové. Žatecká twirlerka se probojovala mezi světovou elitu

Iveta Drlíková 2020-01-18 12:03:00

Velmi vydařený český šampionát v twirlingu má za sebou žatecká reprezentantka Anna Trnková. Ve spořické hale vybojovala dva cenné kovy a získala nominaci na mistrovství světa v Holandsku.

Mistrovství České republiky nejvyšší výkonnostní třídy v twirlingu proběhlo v sobotu 7. prosince ve Spořicích u Chomutova. Anna Trnková (na snímku vpravo se svojí trenérkou) na šampionátu závodila v kategorii junior starší A - sólo 1 hůlka, které pro ni sestavil jeden z nejlepších trenérů a kouč italské reprezentace Pieter A.Hazeu a v rytmickém tanečním sóle, které pro ni připravil jeden z nejúspěšnějších twirlerů v historii, mistr světa v twirlingu Tihomir Bendelja z Chorvatska. Žatecká reprezentantka měla velikou výhodu před soupeřkami, protože v této hale má pravidelné tréninky a svoje sóla měla postavené přesně na zdejší prostory. Do ranního semifinále tak nastoupila hodně sebevědomě a klidně a s přehledem si vybojovala postup do odpoledních finálových kol.

Na finálové vystoupení se Anička domluvila s trenérkou Terezou Vimrovou, že do sestavy zařadí pod výhozem náročný gymnastický cvik - trojitou podmetenku tzv. triple a tento risk se jí vyplatil, když vybojovala dva cenné kovy. V sóle 1 hůlka získala stříbrnou medaili a titul Vicemistryně ČR a v rytmickém sóle vybojovala bronzovou medaili a titul II. vicemistryně ČR. Zároveň s tímto krásným umístěním získala nominaci na mistrovství světa v holandském městě Eindhovenu. Gratulujeme! (id) 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video