Vydařený šampionát Anny Trnkové. Žatecká twirlerka se probojovala mezi světovou elitu

Iveta Drlíková 2020-01-18 12:03:00

Velmi vydařený český šampionát v twirlingu má za sebou žatecká reprezentantka Anna Trnková. Ve spořické hale vybojovala dva cenné kovy a získala nominaci na mistrovství světa v Holandsku.

Mistrovství České republiky nejvyšší výkonnostní třídy v twirlingu proběhlo v sobotu 7. prosince ve Spořicích u Chomutova. Anna Trnková (na snímku vpravo se svojí trenérkou) na šampionátu závodila v kategorii junior starší A - sólo 1 hůlka, které pro ni sestavil jeden z nejlepších trenérů a kouč italské reprezentace Pieter A.Hazeu a v rytmickém tanečním sóle, které pro ni připravil jeden z nejúspěšnějších twirlerů v historii, mistr světa v twirlingu Tihomir Bendelja z Chorvatska. Žatecká reprezentantka měla velikou výhodu před soupeřkami, protože v této hale má pravidelné tréninky a svoje sóla měla postavené přesně na zdejší prostory. Do ranního semifinále tak nastoupila hodně sebevědomě a klidně a s přehledem si vybojovala postup do odpoledních finálových kol.

Na finálové vystoupení se Anička domluvila s trenérkou Terezou Vimrovou, že do sestavy zařadí pod výhozem náročný gymnastický cvik - trojitou podmetenku tzv. triple a tento risk se jí vyplatil, když vybojovala dva cenné kovy. V sóle 1 hůlka získala stříbrnou medaili a titul Vicemistryně ČR a v rytmickém sóle vybojovala bronzovou medaili a titul II. vicemistryně ČR. Zároveň s tímto krásným umístěním získala nominaci na mistrovství světa v holandském městě Eindhovenu. Gratulujeme! (id) 

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video