Maturitní plesy v plném proudu

Hedvika Mašková 2020-02-06 14:00:00

Maturitní ples patří ke společenským tradicím a událostem, bez kterých by se poslední ročník na střední škole prostě neobešel. Událost organizovaná studenty, maturanty, je hned po maturitách samotných, obvykle druhou největší událostí v roce. Svůj večer si třetí lednovou sobotu užili i studenti Soukromé obchodní akademie a Střední odborné školy elektrotechnické v Žatci.

Jako místo konání svého maturitního plesu si studenti posledního ročníku vybrali zdejší Kulturní dům Moskva. Celý ples se nesl v tématu ,,Queeni“. Večerem návštěvníky z řad rodičů, známých a kamarádů provázel hvězdný moderátor Lukáš Budai a k poslechu a tanci zahrála kapela Reflex.

,,Byl to opravdu nádherný ples a dostál i svému jménu Queen. Jako třídní učitelka jsem byla každou chvíli dojatá a pyšná. Zdravení, objímání, dojetí s žáky, absolventy, rodiči, současnými a bývalými kolegy bylo jako setkání s velkou rodinou,“ sdělila své pocity zástupkyně ředitele školy Hana Anežka Lýrová.


Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video