Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-02-04 10:05:00

Týdeník Žatecké noviny č. 5 vychází ve středu 5. února!

V prvním únorovém vydání Žateckých novin se dočtete o složitosti LIKVIDACE AUTOVRAKŮ ve městě, stoupající NEMOCNOSTI, blížícím se ZPOPLATNĚNÍ PARKOVÁNÍ v centru, předání POLOLETNÍHO VYSVĚDČENÍ prvňáčkům, dobročinné SBÍRCE v Holedeči, ŠKODÁCH, které napáchala ZIMNÍ BOUŘE, DOPRAVNÍCH NEHODÁCH v minulém týdnu, večerním klubu nesoucím se v duchu SPORTOVNÍ HALY, vzkvétající LOKALITĚ RÁJ i ANKETĚ OSOBNOST ŽATCE.

Sportovní strana nabídne pokračování SOUBOJE STOLNÍCH TENISTŮ, výhru fotbalistů NOVÉHO SEDLA na zimním turnaji, úspěch Filipa Kellera v CELOSTÁTNÍM TURNAJI stolních tenistů, PŘESTUP BRANKÁŘE Kalbáče z Bezděkova do Žatce, průběh BOWLINGOVÉHO TURNAJE na Moskvě, stříbrné medaile pro nejmladší FOTBALISTY z halového turnaje nebo zpravodajství z krajské soutěže v kuželkách. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na přednášky v REGIONÁLNÍM MUZEU nebo REPORTÁŽE z workshopu KRASOPSANÍ a školních kol SOUTĚŽE ZUŠ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový Svět v Lounech přijme ČÍŠNÍKA, SERVÍRKU NA HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


ZEDNÍK, STAVEBNÍ TECHNIK, KLEMPÍŘ A POKRÝVAČ, ROZPOČTÁŘ

STAMVMAX GROUP s.r.o. (Husova 434, Klášterec n/O) nabízí volná místa na pozice: ZEDNÍK, STAVEBNÍ TECHNIK, KLEMPÍŘ A POKRÝVAČ, ROZPOČTÁŘ.
Tel.: 734 370 013
E-mail: info@stavmax.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video