Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-02-04 10:05:00

Týdeník Žatecké noviny č. 5 vychází ve středu 5. února!

V prvním únorovém vydání Žateckých novin se dočtete o složitosti LIKVIDACE AUTOVRAKŮ ve městě, stoupající NEMOCNOSTI, blížícím se ZPOPLATNĚNÍ PARKOVÁNÍ v centru, předání POLOLETNÍHO VYSVĚDČENÍ prvňáčkům, dobročinné SBÍRCE v Holedeči, ŠKODÁCH, které napáchala ZIMNÍ BOUŘE, DOPRAVNÍCH NEHODÁCH v minulém týdnu, večerním klubu nesoucím se v duchu SPORTOVNÍ HALY, vzkvétající LOKALITĚ RÁJ i ANKETĚ OSOBNOST ŽATCE.

Sportovní strana nabídne pokračování SOUBOJE STOLNÍCH TENISTŮ, výhru fotbalistů NOVÉHO SEDLA na zimním turnaji, úspěch Filipa Kellera v CELOSTÁTNÍM TURNAJI stolních tenistů, PŘESTUP BRANKÁŘE Kalbáče z Bezděkova do Žatce, průběh BOWLINGOVÉHO TURNAJE na Moskvě, stříbrné medaile pro nejmladší FOTBALISTY z halového turnaje nebo zpravodajství z krajské soutěže v kuželkách. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na přednášky v REGIONÁLNÍM MUZEU nebo REPORTÁŽE z workshopu KRASOPSANÍ a školních kol SOUTĚŽE ZUŠ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video