Úvod   /   Články   /   Autoři   /   Lucie Steklá

Články autora

Lucie Steklá


Na Lounsku hořela dvě auta

Lounsko (lus) Během čtyřiadvaceti hodin vyjížděli hasiči na Lounsku ke dvěma požárům osobních vozů.

Lucie Steklá 2017-11-22 09:19:20
Bazén bezpečnější, posilovna pro všechny

Postoloprty (lus) Nejbližší možnost zaplavat si v krytém bazénu nabízejí obyvatelům Lounska Postoloprty. Tamní bazén v létě prošel rekonstrukcí, další úpravy se již chystají na příští rok. Návštěvnost v bazénu během posledního roku stoupla, neboť ho více navštěvují obyvatelé okolních obcí i Loun. Otevřel v polovině září a denně ho navštíví desítky lidí. „Voda je příjemná,…

Lucie Steklá 2017-11-22 09:19:05
Mozaika Zdeňka Sýkory možná už příští rok

Louny (lus) Motiv ze ztracené opony lounského divadla, jehož autorem byl Zdeněk Sýkora, bude přenesen na prostranství právě před divadlo. Oproti původnímu záměru to nebude dlažba, ale nátěr.

Lucie Steklá 2017-11-21 09:26:01
Bazén opět v provozu

V pátek 17. listopadu byl po týdenní odstávce opět otevřen bazén v Postoloprtech.

Lucie Steklá 2017-11-18 12:48:00
Domov pro seniory v Podbořanech přijme vrchní sestru

Máte VŠ zdravotnického směru, ŘP skupiny B, schopnost vést tým a zájem pracovat v jednosměnném provozu? Pak hledáme právě Vás. Zájemci o pozici vrchní sestry v Domově pro seniory Podbořany zasílejte své životopisy do 24. listopadu na e-mail: sulcova@domovpodborany.cz

Inzerce
Nuggets ze ZŠ Jaroše postupují

Louny (lus, ba) Jak už to tak bývá, v každé divizi juniorské NBA League, basketbalového turnaje kopírující herní systém NBA, který má za úkol propagovat basketbal, jsou povětšinou dva týmy, které se přetlačují o první místo. V Divizi A jde o ZŠ K. Jaroše z Loun (Denver…

Lucie Steklá 2017-11-17 08:48:00
Výlov rybníku v Lenešicích

Lenešice (lus) Dva dny trval výlov rybníku v Lenešicích, největšího rybníku na Lounsku. Rybáři v něm chovají kapry, líny, štiky a amury. Výlov rybníka je každoročně velkou podívanou. Rybáři z něj vyloví okolo 40 tun kaprů, jednu tunu amurů a půl tuny štik. Ryby zamíří na…

Lucie Steklá 2017-11-16 09:58:40
Na úřad v sobotu? Velmi oblíbená nabídka

Louny (jak, lus) Možnost navštívit městský úřad během soboty a vyřídit si potřebné záležitosti, když v týdnu není kdy, je stále více využívaná. Nárůst zájmu o tak zvané úřední soboty v Lounech stoupá. V letošním roce jsou obyvatelům Loun a spádové oblasti k dispozici již třetí sezonu. Během dosavadních úředních sobot v tomto roce provedli úředníci přes pět set úkonů v…

Lucie Steklá 2017-11-16 09:55:03
Tipy kam vyrazit za sportem v okrese Louny

Máte v plánu vyrazit za sportem? Koukněte na naše tipy na okresní sportovní akce.

Lucie Steklá 2017-11-15 10:06:30
Domov pro seniory v Podbořanech přijme vrchní sestru

Máte VŠ zdravotnického směru, ŘP skupiny B, schopnost vést tým a zájem pracovat v jednosměnném provozu? Pak hledáme právě Vás. Zájemci o pozici vrchní sestry v Domově pro seniory Podbořany zasílejte své životopisy do 24. listopadu na e-mail: sulcova@domovpodborany.cz

Inzerce
Porucha čerpadel uzavřela bazén v Postoloprtech

Postoloprty (lus) Od minulé soboty minimálně do čtvrtka 16. listopadu je uzavřen plavecký areál v Postoloprtech. Důvodem je technická závada, jejíž oprava si vyžádala delší dobu.

Lucie Steklá 2017-11-15 08:59:16
Ocenění od veřejnosti si vážím, říká Jana Hendrychová z Loun

Louny, Praha (lus) Velkého úspěchu dosáhla Jana Hendrychová z oddělení sociálních lůžek Nemocnice Louny. Byla oceněna v soutěži Národní cena sociálních služeb Pečovatelka roku 2017 a navíc jako jediná z oceněných ve všech kategoriích obdržela Cenu veřejnosti.

Lucie Steklá 2017-11-14 09:33:08

Vydavatelství

Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč

Nabídky práce

ŘIDIČ

OZ BRÁZDA ŽATEC s.r.o. přijme šikovného a zodpovědného řidiče sk. B na rozvoz zeleniny po Žatci a okolí. Požadujeme: ŘP sk. B, praxi v dané oblasti, znalost Žatce a okolí, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, fyzickou zdatnost. Nabízíme: Jednosměnný provoz, zázemí silné stabilní společnosti, trvalé zaměstnání, plat dohodou, nástup možný ihned, možnost nákupu ovoce a zeleniny za výhodné ceny.
Tel.: 721 714 997
E-mail: doprava.zatec@ozbrazda.cz

ZEDNÍK A ŠTUKATÉR

Na práci do Německa sháníme zedníky a štukatéry. Plat od 9,5 euro/hodina podle praxe.
Tel.: 004 917 357 867

BRIGÁDNÍK NA ÚKLID

Přijmeme zaměstnance i brigádníky na úklid v domácnostech i firmách, čištění koberců v Chomutově, Jirkově a Klášterci. Pohovory jsou v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) každý pracovní den.

HOSPODYNĚ A OŠETŘOVATELKA

Hledám hospodyni a ošetřovatelku pro mojí matku do Německa. Znalost jazyka není podmínkou. Věk 45-60 let. Nástup co nejdříve.
Tel.: 774 699 585

ELEKTRIKÁŘ

Firma TECHNOLOGY-WEST s.r.o. hledá elektrikáře (vyhláška 50) s živnostenským listem na příležitostnou práci – servis balících strojů. Měsíčně 20-30 hod. Výjezdy do 100km od Žatce. Kromě práce platíme cestovné a čas strávený na cestě. Základní školení a seznámení se stroji zajistíme.
Tel.: 725 571 759

Poslední videa

Kryry: Potyčka ve fotbalovém zápase Kryry - Domoušice

Hromadná strkanice v posledním fotbalovém zápase podzimní sezóny 1.A třídy.

Přehrát video
Vroutek: Halloween v Kulturním domě

Halloween pro děti v Kulturním domě s Fešákem Píno a Bóňou Bon Bóňou.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 - 40 m2 + sklep, lodžie, sídliště Žatec Jih, po úplné rekonstrukci, vše nové, vratná kauce, jen pracujícím. Volat po 15. hodině, tel. 777123729.

PRONÁJEM

PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU NAPROTI KB. Nabízíme pronájem nebytového prostoru, vhodné pro kancelář, Žatec – Obránců Míru 243. Kompletní nájem 4.000 Kč. Kontakt: 607 907 332.

Vzpomínky

Jiří Battista

Dne 27. listopadu vzpomeneme 22. výročí úmrtí pana Jiřího BATTISTY z Loun. Stále vzpomíná manželka Eva a rodina Vondráčkova.

Bohuslav Kašuba

Dne 27. listopadu vzpomeneme třetí smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš bratr a strýček, pan Bohuslav KAŠUBA z Veltěž. S láskou vzpomínají sestry s rodinami a kamarádi.

Jaroslav Karička

Jediné srdce na světě jsme měli, jež dovedlo nás milovat, kdybychom láskou vzbudit ho chtěli, neozve se už vícekrát. Nebylo mu dopřáno déle s námi být, nebylo léku, aby mohli déle žít. Dne 7. listopadu by náš jediný milovaný syn Jaroslav KARIČKA z Lenešic oslavil 32. narozeniny. Místo toho dne 26. listopadu uplyne dlouhých smutných sedm let, kdy nás po krátké, těžké nemoci navždy opustil. Nikdy nezapomenu a stále vzpomínají rodiče, tety a strýčkové s rodinami.