Úvod   /   Články   /   Autoři   /   Alla Želinská

Články autora

Alla Želinská


Ledové království v Blatně

Blatno (až) Téma letošního dětského karnevalu v Blatně - Ledové království - se perfektně ztotožnilo s náhlou zimou, která se v polovině března najednou vrátila. A tak pro spoustu místních i přespolních dětí a dospěláků cíl byl jasný – kulturní dům v Blatně. Míša Marková a…

Alla Želinská 2018-03-21 14:16:42
Petrohradští mají vlastní návrh oltáře. Autorem je Petr Kunc, který ho s…

Petrohrad (až) Kaple Všech svatých v Petrohradě se v brzké době dočká opravy. Obecní úřad v minulých měsících oslovil obyvatele s žádosti o sdělení, zda si někdo pamatuje, jak vypadal oltář umístěný v kapli Všech svatých, případně zda vlastní fotodokumentaci. „Vzhledem k tomu, že se nepodařilo dopátrat podobu oltáře mezi rodáky obce ani v archivech muzeí, přistoupili jsme…

Alla Želinská 2018-03-21 11:53:00
Mladí tanečníci přivezli dvě stříbrné!

Podbořany, Most (až) Taneční klub Power of Dance absolvoval v neděli svoji první letošní soutěž – Taneční skupina roku. Ve sportovní hale v Mostě se představil v regionálním kole severní Čechy.

Alla Želinská 2018-03-21 05:50:00
Ledové království v Blatně

Blatno (až) Tělovýchovná jednota Blatno ve spolupráci s obcí Blatno zve všechny děti i dospěláky na dětský karneval Ledové království, a to v neděli 18. března ve 13.30 hodin do kulturního domu v Blatně. Na návštěvníky čeká tombola, hry, tanečky, soutěže. Každá maska bude odměněna, občerstvení je také zajištěno! Přijďte se pobavit spolu s Elsou, Annou, Olafem a dalšími…

Alla Želinská 2018-03-15 02:33:00
365 dní od první kresby k prototypu? Máme před sebou dlouhou cestu

Dostat nový vagon na koleje je expedice, která ze základního tábora na vrchol trvá celý rok. Tým vývojářů Legios dokáže i v tak náročných podmínkách přinášet originální řešení a hledat nové cesty, kterými se nikdo před nimi nepustil. Špičkové vybavení, nejvyšší možná technologická vyspělost a dlouholeté zkušenosti jsou zárukou, že tým vývojářů Legios dokáže překonávat stále náročnější očekávání zákazníků. TÝM VÝVOJÁŘŮ LEGIOS RUČÍ ZA KVALITU.

Inzerce
Lípě svobody v Brodech je právě padesát. Letos se možná…

Letošní rok 2018 se nese ve znamení celonárodních oslav 100 let od vzniku Československa. Mimo jiné je také příležitostí zmapovat stromy republiky, které byly vysazeny na počest kulatých výročí republiky v letech se symbolickou osmičkou na konci, a vysadit společně nové…

Alla Želinská 2018-03-14 12:44:00
Blíží se zápis do škol a školek

Podbořany (až) Termíny letošních zápisů do podbořanských základních škol jsou už známé. Zápisy do prvního ročníku základních škol proběhnou ve čtvrtek 5. a pátek 6. dubna vždy od 14 do 17 hodin. Zápis je povinný pro všechny děti narozené do 31. srpna 2012.

Alla Želinská 2018-03-14 12:43:00
Děti poprvé přespaly ve školce

Žatec (až) V pátek, 16. února zažily některé děti ze třídy „Motýlků“ pobyt ve své školce U Jezu – u Mašinky tak trochu netradičně. Po vzájemné dohodě strávilo několik odvážlivců večer a noc bez svých rodičů. Paní učitelky Lenka Riedlová a Petra Jirkovská si totiž pro ně…

Alla Želinská 2018-03-10 02:22:00
Svátek žen je tady, nezapomeňte přinést kytičku!

Podbořansko (až) Po roce je tady opět oblíbený svátek – Mezinárodní den žen. Kytička do domácnosti či do pracovního kolektivu symbolizuje nejen lásku mužů k ženám, ale také možná i třeba pomaličku přicházející jaro. I proto mnozí lidé mají tuto roční dobu a tradici rádi.

Alla Želinská 2018-03-07 14:20:33
Legios - VAGONY NAŠE VÁŠEŇ

Naše vagony potkáte na mnoha krásných místech v Evropě. Třeba v Gotthardském průsmyku (na fotce). www.legios.eu

Inzerce
Sbírka pro Elišku: zvedla se velká vlna solidarity. Pomohli…

Petrohrad, Praha (až) Sto padesát osm tisíc korun činí k dnešnímu dni částka nashromážděná na sbírkovém účtu Eliška, který založila loni na podzim obec Petrohrad. Veškeré peníze z něj jsou určené pro Elišku Mikovou, která přišla o oba rodiče.

Alla Želinská 2018-03-07 12:34:00 2 fotografie
Ne na všechny se dostane. O grant se nyní ucházelo sedmnáct…

Podbořany (až) Do 5. otevřeného grantového kola programu na podporu projektů ke zlepšování podmínek života na Podbořansku a projektů, jejichž aktivit se účastní či je využívají zaměstnanci nebo rodinní příslušníci společnosti Logit, bylo přijato celkem 17 žádostí o nadační…

Alla Želinská 2018-03-06 15:53:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč

Nabídky práce

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká pošta (pobočka Žatec) přijme pracovníky na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Náplň práce: Pomoc klientům s odesíláním pošty, vyplácení poukázek a důchodů, vydávání zásilek a další.... Možnost nástupu i bez praxe, rádi vás zaučíme, možnost kariérního růstu, po roce smlouva na dobu neurčitou. Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení + benefity, atraktivní prac. doba, 5 týdnů dovolené a příspěvek na ní, stravenky, příspěvky na sportovní a kulturní akce.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 398
E-mail: velky.petr@cpost.cz

PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR)

Martia a. s. přijme zaměstnance na pozici PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR) do divize Služby pro distribuci pracoviště Žatec. Požadujeme: vzdělání SO/ÚSO elektrotechnické zaměření, platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb. min. §5, ŘP sk. B. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké půjčky, příspěvek na penzijní spoření a při dlouhodobé nemoci. V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 774 234 865
E-mail: personalni.oddeleni@martia.cz

TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ

PREFA ŽATEC s.r.o. přijme zaměstnance na pozice TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého prac. úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatec. Dále přijmeme TECHNIKA DO VÝROBY - požadujeme střední školu stavebního směru ukončenou maturitní zkouškou, ŘP skupiny B. Dále na částečný úvazek přijmeme pracovníka technického zaměření (strojní, elektro) - vhodné i pro důchodce.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 415 726 222
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ. Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruh), stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů, kontrola nastavení strojů a nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu, provádění kontrolních měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní, znalost řídícího systému Fagor, znalost čtení technických výkresů, schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

ÚČETNÍ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Náplň práce: Zpracování mezd a daní. Požadujeme: min ÚSO vzdělání - ekonomické, základní znalosti v oblasti daní a mezd, práce na PC. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Piráti z Karibiku

Život pirátů z Karibiku předvedly děti z Mateřské školy Alergo Žatec vedené učitelkami V. Lhotskou a M. Sádovskou.

Přehrát video
Jarní probuzení

Probuzeni a na jaro připraveni a dopravních předpisů znalí jsou žáčci z Mateřské školy ČSA Louny spolu s učitelkami P. Zabloudilovou a Z. Leličovou.

Přehrát video
Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt v OV, velikost 1+1, Žatec, ulice Černobýla, 5. patro, výtah. Tel.: 602 229 589. Cena dohodou. RK nevolat.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám zahradu Na Losech v Lounech. Volejte č. 704 760 372.

Vzpomínky

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2018 vzpomeneme druhé výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Miroslav Hosingr

Dne 23. března tomu bude 15 let, co nás navždy opustil pan Miroslav HOSINGR z Loun. Stále vzpomínají a za vzpomínku všech, kdo ho znali a měli rádi, děkují synové Jiří a Miroslav s rodinou.