Úvod   /   Články   /   Autoři   /   Markéta Chalupová

Články autora

Markéta Chalupová


Setkání nad kronikami přineslo řadu otázek

Staňkovice (mch) Vzpomínky na školní léta i vášnivé debaty o tom, kde se jaký dům zakreslený v kronice nachází i jestli je socha panny Marie Immaculaty pravá. Tak vypadalo odpoledne, během kterého se sešli staňkovičtí občané a pamětníci.

Markéta Chalupová 2017-11-20 12:27:54
Zvolili třetího člena dozorčí rady nemocnice

Žatec (mch) Dozorčí rada žatecké nemocnice je již kompletní. Zastupitelé na svém zasedání, které proběhlo v pondělí 13. listopadu, navrhli dva kandidáty, Pavla Lochovského a Stanislavu Žitníkovou. Nakonec hlasováním prošel a novým členem dozorčí rady Nemocnice Žatec byl zastupiteli zvolen lékař Pavel Lochovský, který tak ve funkci vystřídá kolegu Ondřeje Víta. Tomu…

Markéta Chalupová 2017-11-20 12:24:49
Mělo by se provést přezkoumání auditu a pak postupovat dále

Na posledním zasedání žateckého zastupitelstva, které se konalo 13. listopadu, byl tři hodiny projednáván audit v Žatecké teplárenské a. s. (ŽT). S velmi věcným a přínosným pohledem na věc tam vystoupil také Milan Lacko, který v letech 2011–2014 v teplárenské působil jako…

Markéta Chalupová 2017-11-20 12:20:00
Střídání po dvaceti pěti letech. Chmelařství má nového…

Žatec (mch) Chmelařství, družstvo Žatec má po čtvrt století nového provozně ekonomického ředitele. Petra Palána ve funkci vystřídal Milan Maršíček.

Markéta Chalupová 2017-11-13 12:00:43
Domov pro seniory v Podbořanech přijme vrchní sestru

Máte VŠ zdravotnického směru, ŘP skupiny B, schopnost vést tým a zájem pracovat v jednosměnném provozu? Pak hledáme právě Vás. Zájemci o pozici vrchní sestry v Domově pro seniory Podbořany zasílejte své životopisy do 24. listopadu na e-mail: sulcova@domovpodborany.cz

Inzerce
Zapomněla že bere důchod

Žatec (mch) Invalidní důchodkyně zneužila sociální systém. Čtyřiceti osmiletá žena ze Žatce, se údajně ocitla v tíživé životní situaci, která vyžadovala dávky hmotné nouze. Když pro ně šla žádat, zřejmě zapomněla sdělit úřadu práce podstatné informace, totiž, že je jí každý měsíc vyplácen invalidní důchod ze zahraničí. „Ženě měly být neoprávněně vypláceny dávky, které v…

Markéta Chalupová 2017-11-13 11:45:18
Organizátory Strašidelné výpravy za dušičkami potěšila…

Libočany (mch, it) Obec Libočany opět uspořádala pro malé i velké „Strašidelnou výpravu za dušičkami“, v letošním roce se na ní vypravilo rekordních 117 dětí.

Markéta Chalupová 2017-11-13 11:39:24
Štamgasty vyplavila voda

Žatec (mch) Silný vítr, který se poslední říjnoví víkend prohnal také Žatcem, strhal na střeše západního nádraží asfaltové pásy. Na hosty nádražní restaurace tak čekalo v neděli 5. listopadu nemilé překvapení. Když totiž večer začalo vydatně pršet, kvůli poškozené střeše měli ve své oblíbené hospodě potopu. „Bylo tu po kotníky vody, ještě teď jsou v hale louže, ale to už…

Markéta Chalupová 2017-11-13 11:22:44
Policisté číhali na řidiče

Okres Louny (mch) Během říjnové dopravně bezpečnostní akce zkontrolovali policisté z lounského dopravního inspektorátu třicet vozidel a zjistili jedenáct přestupků.

Markéta Chalupová 2017-11-11 01:30:00
Domov pro seniory v Podbořanech přijme vrchní sestru

Máte VŠ zdravotnického směru, ŘP skupiny B, schopnost vést tým a zájem pracovat v jednosměnném provozu? Pak hledáme právě Vás. Zájemci o pozici vrchní sestry v Domově pro seniory Podbořany zasílejte své životopisy do 24. listopadu na e-mail: sulcova@domovpodborany.cz

Inzerce
Hasiči převzali medaile za vzornou službu

Ústecký kraj, Žatec (mch) Čtyři žatečtí hasiči získali medaile za vzornou službu. V rámci oslav vzniku samostatného Československa si ocenění převzali minulé úterý na zámečku Větruše.

Markéta Chalupová 2017-11-06 15:17:17
Nečekaný objev v kapucínském klášteře. Restaurátoři…

Žatec (mch) Záchrana bývalého kapucínského kláštera se městu prodraží. V jeho prostorách byly nalezeny cenné raně barokní a klasicistní nástěnné výmalby, jejichž zrestaurování vyjde na 12 miliónů korun. Město chce v objektu vybudovat místo pro setkávání spolků a robotické…

Markéta Chalupová 2017-11-06 15:12:28

Vydavatelství

Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč
Cena za výtisk 10 Kč

Nabídky práce

ŘIDIČ

OZ BRÁZDA ŽATEC s.r.o. přijme šikovného a zodpovědného řidiče sk. B na rozvoz zeleniny po Žatci a okolí. Požadujeme: ŘP sk. B, praxi v dané oblasti, znalost Žatce a okolí, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, fyzickou zdatnost. Nabízíme: Jednosměnný provoz, zázemí silné stabilní společnosti, trvalé zaměstnání, plat dohodou, nástup možný ihned, možnost nákupu ovoce a zeleniny za výhodné ceny.
Tel.: 721 714 997
E-mail: doprava.zatec@ozbrazda.cz

ZEDNÍK A ŠTUKATÉR

Na práci do Německa sháníme zedníky a štukatéry. Plat od 9,5 euro/hodina podle praxe.
Tel.: 004 917 357 867

BRIGÁDNÍK NA ÚKLID

Přijmeme zaměstnance i brigádníky na úklid v domácnostech i firmách, čištění koberců v Chomutově, Jirkově a Klášterci. Pohovory jsou v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) každý pracovní den.

HOSPODYNĚ A OŠETŘOVATELKA

Hledám hospodyni a ošetřovatelku pro mojí matku do Německa. Znalost jazyka není podmínkou. Věk 45-60 let. Nástup co nejdříve.
Tel.: 774 699 585

ELEKTRIKÁŘ

Firma TECHNOLOGY-WEST s.r.o. hledá elektrikáře (vyhláška 50) s živnostenským listem na příležitostnou práci – servis balících strojů. Měsíčně 20-30 hod. Výjezdy do 100km od Žatce. Kromě práce platíme cestovné a čas strávený na cestě. Základní školení a seznámení se stroji zajistíme.
Tel.: 725 571 759

Poslední videa

Kryry: Potyčka ve fotbalovém zápase Kryry - Domoušice

Hromadná strkanice v posledním fotbalovém zápase podzimní sezóny 1.A třídy.

Přehrát video
Vroutek: Halloween v Kulturním domě

Halloween pro děti v Kulturním domě s Fešákem Píno a Bóňou Bon Bóňou.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 - 40 m2 + sklep, lodžie, sídliště Žatec Jih, po úplné rekonstrukci, vše nové, vratná kauce, jen pracujícím. Volat po 15. hodině, tel. 777123729.

PRONÁJEM

PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU NAPROTI KB. Nabízíme pronájem nebytového prostoru, vhodné pro kancelář, Žatec – Obránců Míru 243. Kompletní nájem 4.000 Kč. Kontakt: 607 907 332.

Vzpomínky

Jiří Battista

Dne 27. listopadu vzpomeneme 22. výročí úmrtí pana Jiřího BATTISTY z Loun. Stále vzpomíná manželka Eva a rodina Vondráčkova.

Bohuslav Kašuba

Dne 27. listopadu vzpomeneme třetí smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš bratr a strýček, pan Bohuslav KAŠUBA z Veltěž. S láskou vzpomínají sestry s rodinami a kamarádi.

Jaroslav Karička

Jediné srdce na světě jsme měli, jež dovedlo nás milovat, kdybychom láskou vzbudit ho chtěli, neozve se už vícekrát. Nebylo mu dopřáno déle s námi být, nebylo léku, aby mohli déle žít. Dne 7. listopadu by náš jediný milovaný syn Jaroslav KARIČKA z Lenešic oslavil 32. narozeniny. Místo toho dne 26. listopadu uplyne dlouhých smutných sedm let, kdy nás po krátké, těžké nemoci navždy opustil. Nikdy nezapomenu a stále vzpomínají rodiče, tety a strýčkové s rodinami.