Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Svatoslav Hejzl

Dne 19. února uplynulo sedmé výročí od úmrtí pana Svatoslava HEJZLA z Loun. Vzpomíná manželka s rodinou a vnoučaty a sestra Jiřina Forstová s manželem. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Helena Šampalíková

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 14. února 2018 tomu byly dva roky, co nás opustila paní Helena ŠAMPALÍKOVÁ z Vršovic. S láskou a úctou vzpomínají rodina Šampalíková, Grasova, vnoučata s rodinami a ostatní příbuzní.

Antonín Bambous

Hvězdy ti nesvítí, slunce nehřeje, už se k nám nevrátíš, už není naděje. Prázdný je domov, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 24. 2. 2018 uplyne 9 let, kdy navždy odešel manžel, tatínek a dědeček, pan Antonín BAMBOUS. S láskou vzpomíná manželka Věra, děti Vlastimil, Věra, Milan s rodinami, vnoučata a pravnoučata. Moc nám chybíš.

Jaroslava Kodoň

Dne 23. 2. 2018 vzpomeneme již 24. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš syn Jaroslav KODOŇ. S bolestí v srdci vzpomínají maminka a sestra s dětmi. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Zdeňka Karnoldová

Dne 23. 2. uplyne 10 let od úmrtí mé maminky, paní Zdeňky KARNOLDOVÉ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Jarka s celou rodinou.

Anna Hiršlová

Dne 17. 2. 2018 uplynuly 4 roky, co nás navždy opustila paní Anna HIRŠLOVÁ. S láskou stále vzpomínají druh Josef, syn Oldřich s manželkou a vnoučata Pavel a Petra.

Bohumil Filípek

Dne 19. 2. tomu byly tři roky, co nás navždy opustil můj otec, Bohumil FILÍPEK, moc se mi po něm stýská, nestačili jsme si všechno říct. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Dcera Alena, vnoučata a jeho milovaná pravnoučata.

Milan Meder

Dne 15. 2. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustil pan Milan MEDER. S láskou vzpomínají tatínek, sestry s rodinami a ostatní příbuzní.

Marek Čapek

Moře lásky jsi s sebou vzal, hory bolesti zanechal. Prázdná místa jsou tu, kde zazníval Tvůj hlas, však vzpomínka na Tebe zůstane v nás. - Dne 19. února jsme vzpomněli druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn Marek ČAPEK z Jirkova. S láskou vzpomínají rodiče, sestra Markétka s rodinou a ostatní příbuzní.

Růžena Maslekovová

Dne 29. února vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná dcera, maminka a babička, paní Růžena MASLEKOVOVÁ z Chomutova, která by se dne 16. února dožila pětašedesáti let. Kdo jste jí znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Maminka Růžena, syn Jan s rodinou a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

ZEDNÍK

Hledám šikovného zedníka na odstranění obkladů v kuchyni. Pište SMS.
Tel.: 792 269 535

MODELÁŘ - BRIGÁDA

Hledám MODELÁŘE (nejlépe důchodce), který sestaví válečnou loď BISMARCK. Finančně vypomohu.
Tel.: 732 445 149

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej chaty v Klášterci n/O - Ohřecká Louka 362. Cena 200 tis. - Tel. 606 337 461.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.