Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jiří Velš

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 17. 12. 2017 uplyne již 6 let, co nás navždy opustil pan Jiří VELŠ. Vzpomíná rodina.

Miroslav Karnold

Dne 11. 12. 2017 tomu bude 5 let, co navždy odešel můj tatínek, pan Miroslav KARNOLD. S láskou stále vzpomíná dcera s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Libuše Machová

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou vzpomínat. Dne 7. 12. 2017 uplynou 2 roky, co nás navždy opustila naše milovaná babička, paní Libuše MACHOVÁ. S láskou a úctou vzpomínají Tomáš a Martina.

Ludmila Palivcová

Dne 4. prosince 2017 uplynuly 3 roky, kdy nás navždy opustila paní Ludmila PALIVCOVÁ. Vzpomíná manžel Jaroslav.

Zdeněk Hofreiter

Láska smrtí nekončí, stále v srdcích zůstává… Dne 7. prosince 2017 uplyne již 6 let, co nás navždy opustil náš tatínek a dědeček, pan Zdeněk HOFREITER. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Václav Froněk

Tichý je domov, smutno je v něm, chybíš nám tatínku, chybíš nám všem. Jen kytičku květin na hrob Ti můžeme dát, s bolestí v srdci tiše vzpomínat. - Dne 3. prosince tomu bylo sedmnáct smutných let, co nás navždy opustil pan Václav FRONĚK z Klášterce nad Ohří. S bolestí a láskou stále vzpomínají a nikdy nezapomenou syn Josef a dcera Anna s rodinami.

Viliam Vaško

To, že čas rány hojí, to je jen pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 11. prosince uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Viliam VAŠKO z Chomutova. Stále vzpomínají manželka a synové s rodinami.

Jiří Malypetr

Jsou rány, které čas nikdy nezhojí a bolest, která nikdy nepřebolí. - Dne 10. prosince tomu budou čtyři roky, co nás navždy opustil pan Jiří MALYPETR. S láskou vzpomínají manželka Magda, syn Jiří s rodinou a dcera Hela s rodinou.

Václav Kohoutek

Děkujeme Ti, tatínku, za to, čím jsi pro nás byl, za každý den, jenž jsi pro nás žil. Loučit ses nechtěl, tolik jsi chtěl žít a mnoho toho ještě říct. Však osud byl tak krutý a musel jsi od nás odejít. - Dne 9. prosince uplyne druhý smutný rok, kdy nás navždy opustil milovaný pan Václav KOHOUTEK z Chomutova. S láskou a velkou bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Helena, dcery Štěpánka a Helena s rodinami, vnoučata Ema, Kateřina, Dominika.

Miloš Fořt

Dne 8. prosince vzpomeneme dvacátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Miloš FOŘT z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manželka Inge, synové Milan, Petr a dcera Alena s rodinami.

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.