Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Štěpán

Dne 15. prosince uplyne rok, co nás opustil Václav ŠTĚPÁN, automechanik z Chlumčan. Vzpomeňte s námi. S láskou vzpomíná rodina.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2020 uplyne již 14 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Veronika Hodasová

Dne 8. 12. 2020 uplynulo 10 let, co nás navždy opustila paní Veronika HODASOVÁ z Čeradic. S láskou stále vzpomínají dcery Anna a Marie a synové Josef a Milan s rodinami.

Zdeněk Hofreiter

Láska smrtí nekončí, stále v srdcích zůstává… Dne 7. prosince 2020 uplynulo již 9 let, co nás navždy opustil náš tatínek a dědeček, pan Zdeněk HOFREITER ze Žatce. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Blažena Vondrušková

Když uhasne svíčka, nic to není, když uhasne život, tak se něco změní. Plamínek dohoří, světla už není, proč se tak stalo proč už tu není. - Dnes, 9. prosince, vzpomínáme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Blažena VONDRUŠKOVÁ ze Zaječic. Kdo jste ji znali, věnujte jí společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manžel Pavel, dcery Blanka a Hedvika a vnouček Tomášek.

Antonín Havlín

Dne 3. prosince 2020 uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Antonín HAVLÍN. Stále vzpomíná dcera s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Bořislav Holeček

Dne 28. 11. 2004 zemřel pan Bořislav HOLEČEK. Nyní uplynulo 16. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček. Odešel jsi tiše a nám zůstal v srdci velký žal. Vzpomínají manželka, dcera, syn a vnuci.

Stanislav Kropáč

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. listopadu 2020 uplynulo již 25 let, co navždy odešel milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Stanislav KROPÁČ ze Staňkovic. S láskou stále vzpomínají manželka Marie a děti Eva, Jiří a Dáša s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Rostislav Parpel

Dne 2. 12. 2020 uplynou čtyři smutné roky, kdy nás navždy opustil můj milovaný syn Rostislav Parpel z Očihova. Stále vzpomínají maminka, bratr a sestra s rodinou. Nikdy nezapomeneme.

Václav Valoušek

Dne 4. 12. uplyne 1 smutný rok, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček pan Václav Valoušek ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka, syn Václav, dcera Jana s manželem, vnoučata Simonka a Rendík, bratr Míra s manželkou a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video