Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Karel Coufal

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává... Dne 11. prosince uplynuly 2 roky, kdy nás navždy opustil pan Karel COUFAL z Opočna. S láskou vzpomínají dcery Jana a Hana s rodinami, manželka Jana a ostatní příbuzní.

Rudolf Pytlík

Dne 21. 12. 2017 tomu bude pět let, kdy nás po těžké nemoci navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Rudolf PYTLÍK. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Jana, syn Rudolf a dcera Jana s rodinami.

Františka Kramperová

Dne 18. prosince tomu bude již 5 let od chvíle, kdy nás navždy opustila paní Františka KRAMPEROVÁ. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami a ostatní příbuzní.

Alena Mederová

Dne 16. 12. 2017 tomu bude 10 let, co nás navždy opustila paní Alena MEDEROVÁ. S láskou vzpomínají manžel, dcery s rodinami, bratr s rodinou a její milovaná vnoučata Dominik, Kateřina a Filip.

Václav Zeman

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 17. prosince uplyne jeden rok od úmrtí Václava ZEMANA ze Žatce. Vzpomínáme – manželka Věra, rodina Břečkova a ostatní příbuzní.

Zdeněk Pospíšil

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 13. 12. 2017 uplyne již 11 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Jana Černá

Dne 8. 12. 2017 uplynuly tři roky od úmrtí mé dcery Jany ČERNÉ, rozené Konopáskové. Stále vzpomíná táta Miroslav, zeť Zdeněk, děti Jana a Honzík, bratři Miroslav a Pavel a rodina Šťastných. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Josef Šťastný

Mnohé už dávno zastřela mračna zapomnění, ale některé vzpomínky přeci jen nevyblednou a bolest v srdci zůstává. Letos už po sedmé otočíme kalendář na ten smutný den 17. prosinec, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ŠŤASTNÝ z Otvic. Stále vzpomínají manželka Alena, děti Vendulka, Petr, Radka s rodinami a sourozenci s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Slávek Vondra

Odešel tiše, jako když hvězda padá, zůstala jen vzpomínka, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstává v nás. - Dne 16. prosince tomu budou čtyři smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Slávek VONDRA z Jirkova. S láskou a úctou vzpomínají manželka a syn s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Petr Šnobl

Dne 16. prosince vzpomeneme šestadvacátého výročí úmrtí pana Petra ŠNOBLA. Kdo jste ho znali, vzpomeňte společně s námi. Rodina Šnoblova.

Nabídky práce

SKLADNÍK/VYCHYSTÁVAČ

Firma OZ Brázda Žatec zabývající se prodejem ovoce a zeleniny hledá kolegu na pozici SKLADNÍK/VYCHYSTÁVAČ. Požadujeme: Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost, upřednostňujeme praxi v oboru. Nabízíme: Služební byt za zvýhodněné podmínky v areálu firmy, mzda dohodou, třísměnný provoz, stabilitu, možnost finančního růstu, možnost nákupu ovoce a zeleniny za zvýhodněné ceny, příspěvek na stravu. Pracovní náplň: Příprava zboží dle objednávky, naskladňování a vyskladňování zboží, inventarizační činnost.
E-mail: ondrej.svida@ozbrazda.cz

ŘIDIČ - PRODEJCE DRŮBEŽE

Drůbež Červený Hrádek přijme od 20. února 2018 do pracovního poměru řidiče-prodejce drůbeže. Práce je vhodná pro ty, co nechtějí pracovat u výrobního pásu. Požadujeme řidičské oprávnění skupiny B, zkušenosti s řízením malé dodávky, fyzickou zdatnost a schopnost komunikace se zákazníky. Hrubá mzda až 33 000,- Kč.
Tel.: 728 605 840

ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře a zámečníky znalé elektroprací, i brigádně.
Tel.: 775 439 904

DOMÁCÍ PŘIVÝDĚLEK

Nabízím domácí práci na PC, jedná se o opisování reklamních kódů, informace na dpjana@seznam.cz.
E-mail: dpjana@seznam.cz

TRUHLÁŘ

Přijmeme šikovného truhláře na výrobu nábytku z lamina, obsluha CNC stroje + montáže. Plat 26 000,- Kč. Práce v Chomutově. Nejedená se o jednotvárnou práci.
Tel.: 777 289 152

Poslední videa

Přinesli vzkazy budoucím generacím

Dokumenty uložené v kovové schránce budou vloženy do nově zrekonstruované kopule evangelického kostela, jako poselství budoucím generacím. Zástupci Žatce je předali faráři Tomáši Pavelkovi.

Přehrát video
Manželé Rumplíkovi oslavili diamantovou svatbu

Manželé Věnceslava a Erich Rumplíkovi oslavili v sobotu krásné výročí diamantové svatby. Své ano si poprvé řekli 23. prosince na radnici v Povrlech. Společně vychovali tři dcery Vendulu, Alenu a Evu.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám v Žatci byt 2+1 v osobním vlastnictví - lokalita Podměstí. Cena dohodou. Tel.: 602 425 402. RK nevolat.

PRONÁJEM

Pronajmu v Žatci byt 1+1, Husova ulice. Nájem + služby 5.500 Kč. Kauce 8 tisíc Kč. Tel.: 721 632 501, večer.