Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Marie Cibulková

Zhasly oči plné lásky, naší drahé maminky, nezhasnou však nikdy na ni, v našich srdcích vzpomínky. - Dne 4. října uplyne patnáct smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička, prababička, paní Marie CIBULKOVÁ z Jirkova. Stále vzpomíná dcera Marie s rodinou.

Eva Šilhavá

Dne 1. října by se dožila dvaaosmdesáti let paní Eva ŠILHAVÁ, bývalá poštovní doručovatelka z Chomutova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomíná manžel Josef s rodinou.

Michal Sikorják

Dne 4. října vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Michal SIKORJÁK z Úhošťan. S láskou a velkou bolestí v srdci vzpomínají manželka Inge, dcery Inge a Monika s rodinami.

Maxmilián Lebeda

Osud Ti nepřál s námi být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 1. října vzpomeneme 26. výročí úmrtí našeho tatínka, dědečka a pradědečka, pana Maxmiliána LEBEDY ze Strupčic. S úctou stále vzpomínají dcery Ingrid, Marika, Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Antonín Snášel

Dne 1. října uplyne čtrnáct smutných let, kdy nás navždy opustil pan Antonín SNÁŠEL z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Pavel Svoboda

Pro Tebe Pavle zažehnu plamínek, aby jsi věděl, že moje srdíčko je stále plné krásných vzpomínek a lásky k Tobě. Moc, moc stále chybíš, nikdy nezapomenu. - Dne 30. září vzpomeneme pátého smutného výročí úmrtí milovaného manžela Pavla SVOBODY z Jirkova. Vzpomíná manželka Alena.

Eva Cudráková

Dne 8. 9. uplynul 1 rok, co náš navždy opustila paní Eva Cudráková ze Žatce. Stále vzpomínají synové Pavel a Péťa a kamarádka Majka.

Jaroslava Vodrážková

Dne 27. 9. 2020 uplyne 5 let, od úmrtí paní Jaroslavy VODRÁŽKOVÉ. Stále vzpomínají manžel, synové s rodinami a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Josef Fritsch

Dne 19. září jsme vzpomněli 24. smutné výročí, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef Fritsch z Klučku. Stále vzpomínají manželka, syn, dcery, vnoučata a pravnouček Davídek.

Radek Benedikovič

S velkou bolestí vzpomínáme na osudný den 28. září 1997, kdy tragicky zahynul náš milovaný syn Radek BENEDIKOVIČ. Všem, kteří vzpomenou s námi děkují rodina a Šnáblovi.

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video