Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josefína Slaninová

Dne 14. prosince vzpomeneme nedožitých devadesátých narozenin naší drahé maminky, paní Josefíny SLANINOVÉ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují dcery Jaroslava, Miroslava a syn Jan s rodinami.

Danuše Myšičková

Dne 15. prosince vzpomeneme nedožitých osmdesátých narozenin paní Danuše MYŠIČKOVÉ z Jirkova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují syn Jiří s manželkou a sestra Ivana s rodinou.

Stanislav Kratina

Dne 10. prosince uplynule smutných jedenáct let, co nás navždy opustil pan Stanislav KRATINA z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují maminka, manželka Vlasta, dcera Petra s rodinou a sestra Marie s rodinou.

Elemír Tasi

Dne 9. prosince vzpomeneme dvacátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Elemír TASI. S láskou a úctou stále vzpomíná zarmoucená rodina.

Miloslav Šnobl

Dne 11. ledna 2020 uplyne devatenáct let od úmrtí pana Miloslava ŠNOBLA z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Rodina Šnoblová.

Petr Šnobl

Dne 16. prosince uplyne 28. výročí úmrtí pana Petra ŠNOBLA z Chomutova. Děkujeme všem, co vzpomenou s námi. Rodina Šnoblová.

Zdeněk Hofreiter

Láska smrtí nekončí, stále v srdcích zůstává… Dne 7. prosince 2019 uplyne již 9 let, co nás navždy opustil náš tatínek a dědeček, pan Zdeněk HOFREITER ze Žatce. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Jana Černá

Dne 8. 12. 2019 uplyne 5 let, od úmrtí mé dcery Jany ČERNÉ, rozené Konopáskové. Stále vzpomínají táta Miroslav, zeť Zdeněk, děti Jana s rodinou a Honzík, bratři Pavel a Miroslav s rodinami a rodina Šťastných. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Prkna

Dne 2. prosince 2019 tomu bude smutných dvacet let, co dotlouklo zlaté srdce pana Jaroslava PRKNY z Perštejna-Lužného. Stále vzpomínáme, vzpomeňte s námi. Rodina.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bude deset smutných let, co nás náhle opustil Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Rodina.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video