Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.

Jan Hála

Dne 19. 6. uplynou tři smutné roky, co nás navždy opustil tatínek, dědeček, manžel, pan Jan HÁLA ze Želče. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcera Jana s dětmi, manželka a příbuzní, přátelé.

Margita Žišková

Dne 18. 6. by paní Margita ŽIŠKOVÁ ze Žatce oslavila 95. narozeniny. Stále vzpomíná rodina.

Antonín Hlávka

To, že čas rány hojí, je jenom pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 13. 6. uplyne 7 let, co nás opustil náš tatínek, pan Antonín HLÁVKA ze Žatce. S láskou vzpomínají dcera Věra a syn Pavel s rodinami.

Václav Solar

Dne 13. 6. 2019 uplyne 5 let, co nás navždy opustil pan Václav SOLAR ze Selibic. S láskou vzpomínají manželka a synové s rodinami.

Jana Konopásková

Dne 12. 6. uplynou 2 roky, od úmrtí paní Jany KONOPÁSKOVÉ ze Žatce. Vzpomínají manžel Miroslav, synové Miroslav a Pavel s rodinami, zeť Zdeněk, vnoučata Jana, Ondra, Honzík, Jakub, Maruška, pravnoučata Eliška a Jaroušek a rodina Šťastných.

Mária Holotová

Dne 7. 6. 2019 by se paní Mária HOLOTOVÁ ze Žatce dožila 80 let. S láskou a úctou stále vzpomínají synové a dcera s rodinami. Kdo jste ji znali, věnujte ji spolu s námi tichou vzpomínku.

Jiří Zita

Nemůžeš s námi už být, nebylo Ti dopřáno déle žít. Kytičku květů Ti na hrob dáváme a stále s nezměrnou bolestí a láskou vzpomínáme. - Dne 11. června jsme vzpomněli třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jiří ZITA z Chomutova, Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manželka Dana, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.