Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Růžena Lebdušková

Dne 21. 7. 2018 uplyne 30 let od úmrtí naší maminky, babičky a prababičky, paní Růženy LEBDUŠKOVÉ ze Žatce. Vzpomínají děti, vnoučata a pravnoučata.

Josef Pospíchal

Dne 16. července uplynuly 3 smutné roky, kdy od nás navždy odešel náš milovaný syn, sourozenec a strýček pan Josef Pospíchal ze Staňkovic. S láskou a úctou stále vzpomínají maminka, sourozenci a ostatní příbuzní. Děkujeme všem za vzpomínku.

Miroslav Kopáč

Dne 16. 7. uplynuly tři roky, kdy nás opustil pan Miroslav KOPÁČ. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Manželka, dcery Mirka a Lenka, vnučky Lucka, Jana a Terezka a pravnouček Honzík.

Marie Grundová

Dne 14. července 2018 uplynou tři roky, co nás navždy opustila naše maminka, babička a prababička paní Marie GRUNDOVÁ z Loun. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Synové Evžen a Pavel s rodinami.

Miloslav Gottwald

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 11. 7. 2018 uplynuly dva roky, co nás navždy opustil pan Miloslav GOTTWALD z Loun. Stále vzpomíná manželka Zdeňka s rodinou.

Mariana Tomanová

V srdci zůstává živý obraz a vzpomínka, už se nevrátí naše drahá maminka. - Dne 19. července vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy pustila paní Mariana TOMANOVÁ z Jirkova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje manžel, dcery Naďa, Jana, Gábina a syn Toník s rodinami.

Vlasta Küffnerová

Dne 20. července uplynou tři roky, kdy nás náhle a navždy opustila drahá manželka, maminka, paní Vlasta KÜFFNEROVÁ z Otvic. S láskou v srdci vzpomíná celá rodina Küffnerova a ostatní příbuzní.

Stanislav Němec

Dne 22. července vzpomeneme dvanáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Stanislav NĚMEC z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Manželka Maruška a syn Petr.

Karel Houdek

Odešel jsi, jak si to osud přál, ale v našich srdcích žiješ stále dál. - Dne 17. července uplynulo sedm smutných let od chvíle, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Karel HOUDEK z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, spolu s námi. S bolestí a láskou v srdci vzpomínají manželka Blanka a děti Martina a Miloš s rodinami. Moc nám všem chybíš Kájo.

Miroslav Vondráček

Dne 12. července 2018 uplynou 2 roky, co nás navždy opustil náš milovaný otec, dědeček a pradědeček pan Miroslav VONDRÁČEK z Radonic. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Děti, vnoučata a pravnoučata.

Nabídky práce

STRÁŽNÍK POLICIE MĚSTA LOUNY

Městská policie Louny vyhlašuje výběrové řízení na funkci STRÁŽNÍKA. Naborový příspěvek ve výši 100 tisíc korun. Zájemci se mohou hlásit na služebně MěP Louny, ul. Osvoboditelů 512.
Tel.: 415 653 887
E-mail: martin.svoboda@mplouny.cz

ELEKTROMONTÉR

Společnost HANZL ELEKTROMONTÁŽE s r. o. přijme do svého týmu ELEKTROMONTÉRA. Požadujeme: ÚSO/SŠ vzdělání technického, elektro, ŘP B+E, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost. Nástupní plat 26 000,- Kč. Více informací na uvedeném telefonu.
Tel.: 775 234 861
E-mail: hanzl@montaze-elektro.cz

STROJNÍK ČESAČKY

Pro sklizeň chmele hledáme STROJNÍKY ČESAČEK. Pracoviště v okolí Loun. Termín nástupu srpen 2018.
Tel.: 731 107 765

PRACOVNÍK DO VÝROBY

Výrobní podnik v Žatci přijme pracovníky do výroby. Vhodnější pro ženy.
Tel.: 605 262 949

ŠKOLNÍK/ŠKOLNICE

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, p. o. přijme ŠKOLNÍKA/ŠKOLNICI. Možnost přidělení služebního bytu v budově školy. Nástup od 1.9.2018.
Tel.: 474 343 395
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz

Poslední videa

Žatec: Trénink karate na koupališti

Víkendový trénink Sakura Karate-do Žatec na městském koupališti v Žatci.

Přehrát video
Žatec: Volejbalový turnaj mixů na koupališti

Žatec, koupaliště - sobotní turnaj v plážovém volejbale mixů - 3. ročník. První zápasy...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+1 v Žatci, ulice Růžová, cena 590.000 Kč. Tel: 728 651 161.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+1 v osobním vlastnictví, Tomanova ul. Louny. Byt rekonstruovaný, dům revitalizovaný, plynová kotelna. Cena 750 000 Kč. Volejte po 20. hodině: 773 69 77 68.