Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Helena Machovcová

Dne 25. září uplynou 2 roky, co nás navždy opustila manželka, maminka, babička a tchyně, paní Helena MACHOVCOVÁ. S láskou stále vzpomínají manžel, dcera Andrea a dcera Martina s rodinou. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Věra Jiroušková

Dne 21. 9. vzpomeneme 13. výročí, co nás navždy opustila paní Věra JIROUŠKOVÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Manžel, synové Tomáš a Petr s rodinami a ostatní příbuzní.

Kazimíra Rotportová

V tichém zamyšlení, s úctou a láskou se vracíme ke smutnému 21. září, kdy vzpomeneme 30. výročí úmrtí naší maminky, babičky a prababičky Kazimíry ROTPORTOVÉ ze Lhoty u Žatce. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkují dcery s rodinami.

Josef Fritsch

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest zůstává a nedá zapomenout. Dne 19. září uplynulo 22 let, co nás navždy opustil pan Josef FRITSCH z Klůčku. Nikdy nezapomenou manželka, dcery a syn s rodinami.

Vladimír Chramosta

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Ten, kdo tě jednou v srdci měl, nezapomene, i kdyby chtěl. Dne 18. 9. 2018 tomu bylo 10 let, co nás navždy opustil pan Vladimír CHRAMOSTA ze Žatce. Všem, kteří tichou vzpomínkou nebo zapálenou svíčkou uctí jeho památku, děkuje jeho rodina.

Věra Svěcená

Dne 18. září uplynulo 12 let, co nás navždy opustila maminka, sestra, teta, babička, paní Věra SVĚCENÁ z Tuchořic. Kdo jste ji znali, vzpomeňte tiše s námi. Syn Tomáš s rodinou.

Maximilián Minařík

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dne 25. září uplynou dva roky, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Maxmilián MINAŘÍK z Chomutova. Stále vzpomínají manželka Marianna, dcery Romana a Renata s rodinami.

Jiří Vaněk

Dnes, 19. září, jsou tomu čtyři roky plné bolesti, kdy nás navždy opustil pan Jiří VANĚK. S úctou a láskou vzpomínají manželka Eva, synové Jiří a Jan s rodinami a sestra Jana s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Jan Vimr

Co osud vzal, to nevrací i když nám srdce krvácí. Ta rána stále bolí a zapomenout nikdy nedovolí. - Dnes, 19. září, tomu je čtyřiadvacet let, kdy nás navždy opustil pan Jan VIMR. S láskou stále vzpomínají manželka, děti s rodinami a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Vladislav Hájek

Nikdy neběží čas, tak rychle, aby se dalo zapomenout. - Dne 16. září uplynulo druhé výročí úmrtí Vladislava HÁJKA z Černovic. Se smutkem v srdci stále vzpomínají dcera Hana s manželem, syn Vladislav s manželkou, vnuk Martin s manželkou, vnučka Radka s manželem, vnuk Jindra s manželkou, vnučka Lucka, pravnoučata Andrea, Damian, Adrian a Emmička.

Nabídky práce

ZAPISOVATEL/KA

Okresní soud v Lounech přijme okamžitě ZAPISOVATELE/KU na HPP. Požadavky: ÚSO s maturitou, dobrý znalost práce na PC, výhodou 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky.
Tel.: 415 629 937
E-mail: izemkova@osoud.lou.justice.cz

BRIGÁDNÍK NA MĚŘENÍ NORMOVANÝCH ČASŮ VÝROBNÍCH OPERACÍ

Společnost Camfil CZ s.r.o. Chomutov hledá BRIGÁDNÍKY NA MĚŘENÍ NORMOVANÝCH ČASŮ VÝROBNÍCH OPERACÍ. Vhodné pro důchodce se zkušenostmi v oboru. Mzda dohodou.
Tel.: 478 478 937
E-mail: milena.oharkova@camfil.com

HLAVNÍ PRODAVAČKA

TRICO LINE TRADE s.r.o. s výrobním závodem v Chomutově přijme HLAVNÍ PRODAVAČKU pro firemní prodejnu plavek a plážového oblečení v Praze. Mzda 18-23 tisíc/měsíc. Místo výkonu práce: Vestibul Aquapalace Praha (Pražská 138, 251 01 Praha - Čestlice). Ubytování v Praze a příplatek na dopravní náklady zajistíme.
Tel.: 774 720 925
E-mail: hlinovska@tricoline.cz

PRACOVNÍK TECHNICKÉHO ZAMĚŘENÍ

PREFA ŽATEC s.r.o. hledá zaměstnance na pozici PRACOVNÍK TECHNICKÉHO ZAMĚŘENÍ (strojní, elektro atd.). Výpomoc do nově zmodernizované kotelny v Žatci - vhodné i pro důchodce. Pracovní úvazek možný plný nebo částečný po dohodě s uchazečem. Též je možný výkon práce pouze v topném období. Nabízíme dobré platové podmínky, stravování v místě pracoviště a týden dodatkové dovolené.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

ŘIDIČ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ

PREFA ŽATEC s.r.o. hledá zaměstnance na tyto pozice: ŘIDIČ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ (sváření elektrikou a pod CO2). Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, dodatkovou dovolenou.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Zombie útok na Nový Hrad

Jsi zombie ? Nejsi?

Přehrát video
Zombie tok na Nový Hrad

Děti uvítala veselá pohádka.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

PRODÁM STAVEBNÍ PARCELY v Žatci, cena 470 Kč/m2, RK nevolat. PRODÁM ŘADOVÝ RD v Žatci na Floře, 1+5, podsklepený, garáž. Cena dohodou, RK nevolat. Tel.: 603 873 590.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.