Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Beneš

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme Ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 22. února tomu bude 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Josef BENEŠ z Černčic u Loun. Stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami.

Vladimír Hieke

Dne 21. února uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Vladimír HIEKE z Loun. Stále vzpomínají dcera Jarmila a syn Vladimír s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Malínek

Z plného slunce přišel tmavý stín, zlou zprávou nás vyděsil a my tu stáli v němém ustrnutí a beze sil… Dne 25. 2. 2019 vzpomeneme 15 let, kdy od nás odešel pan Jaroslav MALÍNEK ze Žatce. V našich srdcích žiješ dál. Rodina.

Antonín Bambous

Dne 24. 2. 2019 uplyne 10 smutných let, kdy odešel, tam odkud není návratu, pan Antonín BAMBOUS ze Žatce. Drahý tatínku, stále to bolí. S láskou vzpomínají manželka Věra, děti, vnoučata a pravnoučata. Kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku. Dcera Věra.

Jaroslav Kodoň

Dne 23. 2. 2019 vzpomeneme již 25. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš syn Jaroslav KODOŇ. S bolestí v srdci vzpomínají maminka a sestra s dětmi. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Anna Hiršlová

Dne 17. 2. 2019 uplynulo 5 let, co nás navždy opustila paní Anna HIRŠLOVÁ. S láskou stále vzpomínají druh Josef, syn Oldřich s manželkou a vnoučata Pavel a Petra.

Jozef Androvič

Bez Tebe táto smutný je svět, jen vzpomínky zůstaly, jež nevrátí Tě zpět. Dne 20. 2. 2019 uplyne 1 rok, co nás navždy opustil pan Jozef ANDROVIČ z Podbořan. Stále vzpomíná manželka Božena a děti s rodinami.

Milan Meder

Dne 15. 2. 2019 tomu byly 3 roky, co nás navždy opustil pan Milan MEDER ze Žatce. S láskou vzpomíná Alena s rodinou.

Marek Čapek

Moře lásky jsi s sebou vzal, hory bolesti zanechal. Prázdná místa jsou tu, kde zazníval Tvůj hlas, však vzpomínka na Tebe zůstane v nás. - Dne 19. února jsme vzpomněli třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn Marek ČAPEK z Jirkova. S láskou vzpomínají rodiče, sestra Markétka s rodinou a ostatní příbuzní.

Augustin Merha

Dne 26. února uplyne třicet let od úmrtí pana Augustina MERHY z Chomutova. Stále vzpomínají bratr Jan a ostatní sourozenci a známí.

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.