Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Štěpán

Dne 15. prosince uplyne rok, co nás opustil Václav ŠTĚPÁN, automechanik z Chlumčan. Vzpomeňte s námi. S láskou vzpomíná rodina.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2020 uplyne již 14 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Veronika Hodasová

Dne 8. 12. 2020 uplynulo 10 let, co nás navždy opustila paní Veronika HODASOVÁ z Čeradic. S láskou stále vzpomínají dcery Anna a Marie a synové Josef a Milan s rodinami.

Zdeněk Hofreiter

Láska smrtí nekončí, stále v srdcích zůstává… Dne 7. prosince 2020 uplynulo již 9 let, co nás navždy opustil náš tatínek a dědeček, pan Zdeněk HOFREITER ze Žatce. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Blažena Vondrušková

Když uhasne svíčka, nic to není, když uhasne život, tak se něco změní. Plamínek dohoří, světla už není, proč se tak stalo proč už tu není. - Dnes, 9. prosince, vzpomínáme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Blažena VONDRUŠKOVÁ ze Zaječic. Kdo jste ji znali, věnujte jí společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manžel Pavel, dcery Blanka a Hedvika a vnouček Tomášek.

Antonín Havlín

Dne 3. prosince 2020 uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Antonín HAVLÍN. Stále vzpomíná dcera s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Bořislav Holeček

Dne 28. 11. 2004 zemřel pan Bořislav HOLEČEK. Nyní uplynulo 16. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček. Odešel jsi tiše a nám zůstal v srdci velký žal. Vzpomínají manželka, dcera, syn a vnuci.

Stanislav Kropáč

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. listopadu 2020 uplynulo již 25 let, co navždy odešel milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Stanislav KROPÁČ ze Staňkovic. S láskou stále vzpomínají manželka Marie a děti Eva, Jiří a Dáša s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Rostislav Parpel

Dne 2. 12. 2020 uplynou čtyři smutné roky, kdy nás navždy opustil můj milovaný syn Rostislav Parpel z Očihova. Stále vzpomínají maminka, bratr a sestra s rodinou. Nikdy nezapomeneme.

Václav Valoušek

Dne 4. 12. uplyne 1 smutný rok, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček pan Václav Valoušek ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka, syn Václav, dcera Jana s manželem, vnoučata Simonka a Rendík, bratr Míra s manželkou a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video