Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Klárka Brožová, rozená Kňavová

Zítra, 11. června 2020, to bude čtrnáct let, co tragicky zahynula naše drahá Klárka BROŽOVÁ, rozená KŇAVOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají dcera Kačenka, rodiče Dana a Josef, bratr Miroslav a strýc Jaroslav Kučera s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Miroslav Kolář

Kdo Tě znal, ten zná naši bolest, ten ví, co jsme v Tobě ztratili. V našem srdci žiješ věčně dále, spi sladce, vždyť se opět shledáme. - Dne 12. června tomu budou tři roky, co nás navždy opustil náš pan Miroslav KOLÁŘ z Chomutova. Stále na Tebe myslíme a nikdy nezapomeneme. Manželka Aloisie, synové Miroslav, Josef, Růžena a Jára.

Jiří Zita

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 11. června vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jiří ZITA z Chomutova, Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manželka Dana, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Ladislav Krusman

3. 6. Uplynou tři roky od úmrtí Ladislava KRUSMANA z Letova. S láskou vzpomínají rodiče a známí.

Antonín Říha

Dne 7. 6. uplyne 9 dlouhých let, co nás navždy opustil pan Antonín ŘÍHA z Krásného Dvora. S láskou vzpomínají maminka, manželka, děti, vnoučata a ostatní příbuzní, Nikdy nezapomeneme.

Dagmar Bartásková

Dne 7. 6. 2020 tomu bude 13 dlouhých let, kdy nás opustila naše drahá maminka, paní Dagmar BARTÁSKOVÁ ze Žatce. S láskou vzpomíná rodina.

Karel Říha

Dne 6. 6. 2020 uplyne 30 let od úmrtí našeho tatínka pana Karla Říhy. S láskou stále vzpomínají dcery Vlasta a Marie a syn Karel s rodinami.

František Volf

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel.... Dne 5. 6. vzpomeneme nedožitých 84 let pana Františka Volfa ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Jarka s rodinou.

Jaroslav Martínek

Dne 5. června uplyne čtvrté smutné výročí, co nás navždy opustil otec Jaroslav MARTÍNEK z Výsluní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně se mnou. Dcera Jarmila.

Václav Čech

Dne 3. června vzpomínáme nedožitých 84. narozenin pana Václava ČECHA z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. S úctou a láskou vzpomíná rodina. Moc nám všem chybíš.

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video