Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Štěpán

Dne 15. prosince uplyne rok, co nás opustil Václav ŠTĚPÁN, automechanik z Chlumčan. Vzpomeňte s námi. S láskou vzpomíná rodina.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2020 uplyne již 14 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Veronika Hodasová

Dne 8. 12. 2020 uplynulo 10 let, co nás navždy opustila paní Veronika HODASOVÁ z Čeradic. S láskou stále vzpomínají dcery Anna a Marie a synové Josef a Milan s rodinami.

Zdeněk Hofreiter

Láska smrtí nekončí, stále v srdcích zůstává… Dne 7. prosince 2020 uplynulo již 9 let, co nás navždy opustil náš tatínek a dědeček, pan Zdeněk HOFREITER ze Žatce. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Blažena Vondrušková

Když uhasne svíčka, nic to není, když uhasne život, tak se něco změní. Plamínek dohoří, světla už není, proč se tak stalo proč už tu není. - Dnes, 9. prosince, vzpomínáme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Blažena VONDRUŠKOVÁ ze Zaječic. Kdo jste ji znali, věnujte jí společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manžel Pavel, dcery Blanka a Hedvika a vnouček Tomášek.

Antonín Havlín

Dne 3. prosince 2020 uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Antonín HAVLÍN. Stále vzpomíná dcera s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Bořislav Holeček

Dne 28. 11. 2004 zemřel pan Bořislav HOLEČEK. Nyní uplynulo 16. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček. Odešel jsi tiše a nám zůstal v srdci velký žal. Vzpomínají manželka, dcera, syn a vnuci.

Stanislav Kropáč

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. listopadu 2020 uplynulo již 25 let, co navždy odešel milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Stanislav KROPÁČ ze Staňkovic. S láskou stále vzpomínají manželka Marie a děti Eva, Jiří a Dáša s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Rostislav Parpel

Dne 2. 12. 2020 uplynou čtyři smutné roky, kdy nás navždy opustil můj milovaný syn Rostislav Parpel z Očihova. Stále vzpomínají maminka, bratr a sestra s rodinou. Nikdy nezapomeneme.

Václav Valoušek

Dne 4. 12. uplyne 1 smutný rok, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček pan Václav Valoušek ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka, syn Václav, dcera Jana s manželem, vnoučata Simonka a Rendík, bratr Míra s manželkou a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video