Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Hedvika Voštová

Čas utíká a nevrací co vzal, jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají dál. - Dne 20.listopadu uplynulo deset smutných let, kdy nás navždy opustila paní Hedvika VOŠTOVÁ. Za tichou vzpomínku děkují syn Láďa s rodinou, snacha a vnoučata s rodinami.

Helmut Grund

Dne 24. listopadu uplyne pátý smutný rok, co nás navždy opustil drahý manžel, tatínek, bratr, švagr a dědeček, pan Helmut GRUND z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají manželka, děti a vnoučata. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Věra Šulcová

Dne 25. listopadu vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Věra ŠULCOVÁ z Údlic. Zároveň jsme dne 12. října vzpomněli jejích nedožitých sedmašedesátých narozenin. Stále vzpomínají manžel Václav s rodinou a sestra Naďa s rodinou.

Walter Jünger

Dne 25. listopadu tomu budou tři smutné roky, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček, bratr a strýc, pan Walter JÜNGER z Otvic. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka Růžena, dcera Drahuška, syn Jiří s rodinami a ostatní příbuzní.

Marie Valentová

Dne 24. listopadu vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Marie VALENTOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje celá rodina.

Jan Olejník

Jen smutek zbyl a vzpomínky. - Dne 23. listopadu to bude patnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Jan OLEJNÍK. S láskou stále vzpomínají manželka, dcera a vnuk.

Miroslav Humr

Dnes, 21. listopadu, je tomu první smutný rok, co nás navždy opustil drahý manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Miroslav HUMR z Chomutova. S láskou stále vzpomíná celá rodina.

Václav Tlustý

Dne 20. listopadu uplynulo dvaadvacet let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Václav TLUSTÝ z Chomutova, dříve z Otvic. S láskou vzpomínají dcera a syn s rodinami.

Antonín Novák

Je to už dlouhých sedm let, cos musel odejít. Zůstala nám jen bolest na srdci a smutek na duši. - Dne 19. listopadu to bylo smutných sedm let, co nás po těžké nemoci, navždy opustil pan Antonín NOVÁK z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomíná manželka s rodinou.

Odolen Veselý

Dne 17. listopadu jsme vzpomněli pětadvacátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan Odolen VESELÝ z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují syn a dcera s rodinami.

Nabídky práce

ŘIDIČ SK. C

Velkoobchod s podlahovými krytinami, Riva a.s., hledá: Řidiče skupiny C s platným profesním průkazem, pro regionální rozvoz zboží pro velkosklad v Otvicích. Volat po-pá 11-15.00 hodin.
Tel.: 725 456 534

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Společnost zabývající se vedením účetnictví (Dukelská 3189, 438 01 Žatec) přijme HLAVNÍ ÚČETNÍ. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví včetně ročních závěrkových prací, min. 10 let účetní praxe. Nabízíme nadstandardní platové podmínky + služební automobil. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský, Ph.D.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid. Kadaň. Tel: 605885121.

SAMOSTATNÝ TECHNIK

Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr na pozici SAMOSTATNÝ TECHNIK, místo výkonu práce Žatec, nástup možný ihned, min. středoškolské vzdělání technického směru, práce na PC, ŘP sk. B, platové zařazení při nástupu 18-20 tisíc Kč. Zájemce zašle životopis s kontaktem na osbdlouny@iol.cz.
E-mail: osbdlouny@iol.cz

Poslední videa

Chomutovsko: Nehody na zledovatělé silnici mezi Otvicemi a Pesvicemi

CHOMUTOVSKO (soš) — Série nehod se stala na necelých tří stech metrech mezi obcemi Pesvice a Otvice.

Přehrát video
Pečení cukroví na faře v Podbořanech

Ve čtvrtek se děti spolu s p. Duchoňovou pustily do pečení vánočního cukroví :-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 o velikosti 36 m2, Kamenná, Chomutov. Dlouhodobě, 1x vratná kauce, cena 6800,- Kč/měsíc.- Tel.: 608 551 442.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím v okolí centra Chomutova a Bezručáku byt 2+1 i 3+1 i družstevní. Hotovost máme. - Tel. 724 657 421.