Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Ivuška Moravcová

Dne 24. 3. 2018 vzpomeneme druhé výročí úmrtí paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Vlasta Fišerová

Dne 24. 3. uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše maminka, paní Vlasta FIŠEROVÁ z Loun. Stále vzpomínají dcery Eva a Jaroslava s rodinami a sestra Anna.

Miroslav Hosingr

Dne 23. března tomu bude 15 let, co nás navždy opustil pan Miroslav HOSINGR z Loun. Stále vzpomínají a za vzpomínku všech, kdo ho znali a měli rádi, děkují synové Jiří a Miroslav s rodinou.

Lubomír Vent

Dne 21. 3. 2018 by oslavil 90. narozeniny pan Doc. Ing. Lubomír Vent, CSc. Dne 5. 4. 2018 uplyne 10. výročí jeho úmrtí. Vzpomínají synové Jaroslav a Lubomír s rodinami.

Jaroslava Zábranská

Nikdo nám neřekne, nikdo nám nepoví, čím byla maminka každému z nás. Nikdo ji nevrátí, nikdo ji nevzbudí, nikdy již nezazní nám její hlas. Dne 21. března si připomeneme smutné 5. výročí, kdy nás navždy opustila p. PaedDr. Jaroslava ZÁBRANSKÁ. S láskou vzpomíná manžel Josef, děti Alena a Pavel s rodinami.

Miloslava a Václav Hlavatých

Dne 20. 3. uplynulo dvacet let od úmrtí paní Miloslavy HLAVATÉ a 21. března by oslavil 94. narozeniny pan Václav HLAVATÝ z Loun. Co víc vám můžu dát, jen kytičku na hrob a na vše krásné vzpomínat. Nikdy nezapomene syn Václav s rodinou.

Ladislav Herink

Těžko se Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí. V srdci Tě navždy budeme mít. Dne 20. března 2018 uplynulo 5 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček pan Ladislav HERINK z Loun. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manželka, dcera a syn s rodinami. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou s námi.

Ivana Poláková

Dny plynou jak tiché řeky proud, bolest však trvá a nedá zapomenout. Dne 26. 3. je to již 15 let, co nám na vždy odešla naše milovaná maminka, dcera a sestra, paní Ivana POLÁKOVÁ z Podbořan. Kdo ji znal a měl ji rád, ví, že uměla pomoci i rozesmát. Děti Pavel, Iva a Eva s rodinami, maminka Miluška, bratr Vladimír s rodinou.

Jolana Černayová

Maminka je někdo, kdo může zaujmout místo kohokoliv jiného. Její místo však nemůže zaujmout nikdo. Dne 23. března 2018 uplyne 6 smutných roků, co od nás odešla naše drahá maminka, babička a prababička paní Jolana ČERNAYOVÁ ze Žatce. To, že čas rány hojí je jen pouhé zdání, stále máme v srdci velkou bolest a tiché vzpomínání. A i když tady nejsi, maminko, s námi, v našich srdcích a vzpomínkách žiješ stále. Stále na tebe myslíme a vzpomínáme na tvé obrovské srdce, ve kterém bylo místo pro všechny, na tvoje ruce, které uměly vždy pohladit, na tvou lásku, kterou jsi nám dávala. Maminky by měly být nesmrtelné. Zůstalo po tobě, maminko, smutné místo na světě. S láskou na tebe, maminko, vzpomínají dcery Jana a Alena, vnoučata Ludvík, Alenka a Petr.

Bohuslava Krásová

Dne 20. března 2018 uplyne 1 rok, co nás navždy opustila moje milovaná manželka, paní Bohuslava KRÁSOVÁ z Dobříčan. S láskou stále vzpomíná manžel Václav, bratranec Aleš s matkou a přítelkyní, sestry Věra, Dana, Lída a bratr Eda s rodinami, ostatní příbuzní a přátelé.

Nabídky práce

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK POŠTY

Česká pošta (pobočka Žatec) přijme pracovníky na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK. Náplň práce: Pomoc klientům s odesíláním pošty, vyplácení poukázek a důchodů, vydávání zásilek a další.... Možnost nástupu i bez praxe, rádi vás zaučíme, možnost kariérního růstu, po roce smlouva na dobu neurčitou. Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení + benefity, atraktivní prac. doba, 5 týdnů dovolené a příspěvek na ní, stravenky, příspěvky na sportovní a kulturní akce.
Kontakt: Petr Velký
Tel.: 954 303 398
E-mail: velky.petr@cpost.cz

PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR)

Martia a. s. přijme zaměstnance na pozici PROVOZNÍ MONTÉR (ELEKTROMONTÉR) do divize Služby pro distribuci pracoviště Žatec. Požadujeme: vzdělání SO/ÚSO elektrotechnické zaměření, platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb. min. §5, ŘP sk. B. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnanecké půjčky, příspěvek na penzijní spoření a při dlouhodobé nemoci. V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 774 234 865
E-mail: personalni.oddeleni@martia.cz

TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ

PREFA ŽATEC s.r.o. přijme zaměstnance na pozice TRUHLÁŘ, TESAŘ, ZEDNÍK, ZÁMEČNÍK, BETONÁŘ. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého prac. úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatec. Dále přijmeme TECHNIKA DO VÝROBY - požadujeme střední školu stavebního směru ukončenou maturitní zkouškou, ŘP skupiny B. Dále na částečný úvazek přijmeme pracovníka technického zaměření (strojní, elektro) - vhodné i pro důchodce.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 415 726 222
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici OPERÁTOR CNC MECHATRONICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČ KOVŮ. Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruh), stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů, kontrola nastavení strojů a nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu, provádění kontrolních měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní, znalost řídícího systému Fagor, znalost čtení technických výkresů, schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

ÚČETNÍ

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec (Mostecká 2580, 438 01 Žatec) přijme zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Náplň práce: Zpracování mezd a daní. Požadujeme: min ÚSO vzdělání - ekonomické, základní znalosti v oblasti daní a mezd, práce na PC. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, zajímavou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity v rámci sociálního programu. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte na uvedený telefon.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: vlcek@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Piráti z Karibiku

Život pirátů z Karibiku předvedly děti z Mateřské školy Alergo Žatec vedené učitelkami V. Lhotskou a M. Sádovskou.

Přehrát video
Jarní probuzení

Probuzeni a na jaro připraveni a dopravních předpisů znalí jsou žáčci z Mateřské školy ČSA Louny spolu s učitelkami P. Zabloudilovou a Z. Leličovou.

Přehrát video
Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Jaro se blíží

VYZVEDNEME VAŠE KOLO U VÁS DOMA, PŘIPRAVÍME HO NA JARO A ZASE PŘIVEZEME NAZPĚT - PO ŽATCI ZDARMA!! KOLA - SPORT Petr Glaser Nám. Svobody 151, Žatec, tel.: 415 710 976, mob.: 773 588 575. Facebook: Glaser jízdní kola Žatec.

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt v OV, velikost 1+1, Žatec, ulice Černobýla, 5. patro, výtah. Tel.: 602 229 589. Cena dohodou. RK nevolat.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám zahradu Na Losech v Lounech. Volejte č. 704 760 372.