Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jiří Velš

Kdo žije v srdcích těch, které miloval, ten nikdy nezemřel… Dne 17. 12. 2018 vzpomeneme 7. výročí úmrtí pana Jiřího VELŠE. S láskou vzpomíná rodina.

Marie Národová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 12. 12. uplyne smutných 20 let, co nás navždy opustila paní Marie NÁRODOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Marie a sestry Helena, Terezka a Miluš s rodinami.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2018 uplyne již 12 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Vladimír Pecháček

Dne 12. prosince by se dožil 75 let pan Vladimír PECHÁČEK z Černčic. Stále vzpomínají manželka Jana, dcera Jana a syn Vladimír s rodinami.

Karel Coufal

Dne 11. prosince uplynuly tři roky, co nás opustil pan Karel COUFAL z Opočna. S láskou vzpomínají dcery Jana a Hana s rodinami a manželka Jana.

Stanislav Němec

Přestalo se slunce smát, nebe pokrylo se mraky, vždyť život jsi měl tolik rád a my Tě milovali taky. Odešel jsi tiše, Tvé srdce přestalo bít, proč nechal jsi nás tady, my víme, že nechtěl jsi odejít. - Dne 15. prosince tomu budou tři roky, co nás navždy opustil pan Stanislav NĚMEC. S láskou vzpomínají maminka, bratr Petr, družka Jitka, dcery Terezka a Verunka.

Václav Štros

I když nám Tě osud vzal, v našich srdcích žiješ dál. - Dnes, 5. prosince, uplyne jedenáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku všem děkujeme.

Karel Sedlák

Dne 16. prosince vzpomeneme smutného dvacátého výročí, kdy nás navždy opustil pan Karel SEDLÁK z Chomutova, dlouholetý zaměstnanec VTŽ. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje syn Lubomír s manželkou.

Anna a Jaroslav Řehákovi

Jen svíci hořící a kytici na hrob Vám můžeme dát, chvíli postát a s láskou vzpomínat. - Dne 17. prosince uplyne již dvacet let, kdy od nás navždy odešla paní Anna ŘEHÁKOVÁ a dne 9. prosince tomu bylo jednadvacet let, co již není mezi námi pan Jaroslav ŘEHÁK z Chomutova. S láskou a vděčností stále vzpomínají dcery s rodinami. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Vladimír Tabulka

Dne 5. 12. 2018 tomu bude již 20 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Vladimír TABULKA. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Marie, dcery a syn s rodinami.

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Společnost HAKUS a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na hlavním pracovní poměr v Dobroměřicích. Přihlášky přijímáme do 15. 12. 2018 osobně na adrese společnosti ve 2. patře denně do 14 hodin, nebo elektronicky na e-mailu info@hakus.cz
E-mail: info@hakus.cz

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.