Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.

Uršula Kosziorová

Očím ses ztratila, v srdci budeš navždy. Dne 11. 9. 2019 uplynulo 9 let, co navždy odešla paní Uršula KOSZIOROVÁ z Vrbičky. Vzpomínají manžel Horst a děti s rodinami.

Marie Žitníková

To, že čas rány hojí, je jen pouhé zdání, zůstala v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 19. 9. 2019 uplyne 10 let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka a babička, paní Marie ŽITNÍKOVÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte prosím společně s námi. Děkujeme. Rodina Žitníkova a Suchánkova.

Josef Fritsch

Cestička na hřbitov listím je zavátá, tiše tu postojíš, tady se nechvátá. Dne 19. 9. uplyne dlouhých 23 let, co nás navždy opustil pan Josef FRITSCH z Klůčku. Stále vzpomínají manželka, syn Martin, dcery Renata a Veronika, vnoučata Klárka, Terezka, Sabinka, Bobeš, Mareček, Matýsek, Anička a Lyllinka.

Milan Mach

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou vzpomínat. Dne 16. 9. 2019 jsme vzpomněli nedožitých 75 let pana Milana MACHA, který nás náhle opustil ve svých 42 letech. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou syn Milan s rodinou a sestra Drahuš s rodinou.

Libuše GÖSSLOVÁ

Dne 12. 9. 2019 uplynulo 5 let, kdy nás opustila milovaná Libuše GÖSSLOVÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. S láskou vzpomínají děti s rodinami.

Hedvika Jurčová

Dne 13. 9. uplynulo dlouhých 10 let, co nás navždy opustila dcera, manželka, maminka, sestra, teta a švagrová, paní Hedvika JURČOVÁ rozená Krištofyová. S láskou stále vzpomínají dcera Hedunka, manžel Martin, rodiče Bláhovi, rodiče Jurčovi, sourozenci a ostatní příbuzní.

Jiřina Bechyňová

Dne 23. 9. 2019 tomu bude rok, co nás navždy opustila naše maminka a babička paní Jiřina BECHYŇOVÁ z Blatna u Podbořan. S láskou stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Alena s rodinou a synové Alois a Milan s rodinami.

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

ŘEDITEL/KA

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici ŘEDITEL/KA SPOLEČNOSTI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.