Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Štěpán

Dne 15. prosince uplyne rok, co nás opustil Václav ŠTĚPÁN, automechanik z Chlumčan. Vzpomeňte s námi. S láskou vzpomíná rodina.

Zdeněk Pospíšil

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 13. 12. 2020 uplyne již 14 let, kdy jsme se navždy rozloučili s manželem, tatínkem a dědečkem, panem Zdeňkem POSPÍŠILEM. S láskou stále na něho vzpomíná manželka Libuše, děti Vláďa, Borek a Libuše s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Veronika Hodasová

Dne 8. 12. 2020 uplynulo 10 let, co nás navždy opustila paní Veronika HODASOVÁ z Čeradic. S láskou stále vzpomínají dcery Anna a Marie a synové Josef a Milan s rodinami.

Zdeněk Hofreiter

Láska smrtí nekončí, stále v srdcích zůstává… Dne 7. prosince 2020 uplynulo již 9 let, co nás navždy opustil náš tatínek a dědeček, pan Zdeněk HOFREITER ze Žatce. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Blažena Vondrušková

Když uhasne svíčka, nic to není, když uhasne život, tak se něco změní. Plamínek dohoří, světla už není, proč se tak stalo proč už tu není. - Dnes, 9. prosince, vzpomínáme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Blažena VONDRUŠKOVÁ ze Zaječic. Kdo jste ji znali, věnujte jí společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manžel Pavel, dcery Blanka a Hedvika a vnouček Tomášek.

Antonín Havlín

Dne 3. prosince 2020 uplyne deset let, co nás navždy opustil pan Antonín HAVLÍN. Stále vzpomíná dcera s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Bořislav Holeček

Dne 28. 11. 2004 zemřel pan Bořislav HOLEČEK. Nyní uplynulo 16. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček. Odešel jsi tiše a nám zůstal v srdci velký žal. Vzpomínají manželka, dcera, syn a vnuci.

Stanislav Kropáč

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. listopadu 2020 uplynulo již 25 let, co navždy odešel milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Stanislav KROPÁČ ze Staňkovic. S láskou stále vzpomínají manželka Marie a děti Eva, Jiří a Dáša s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Rostislav Parpel

Dne 2. 12. 2020 uplynou čtyři smutné roky, kdy nás navždy opustil můj milovaný syn Rostislav Parpel z Očihova. Stále vzpomínají maminka, bratr a sestra s rodinou. Nikdy nezapomeneme.

Václav Valoušek

Dne 4. 12. uplyne 1 smutný rok, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček pan Václav Valoušek ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka, syn Václav, dcera Jana s manželem, vnoučata Simonka a Rendík, bratr Míra s manželkou a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video