Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Miroslava Macáková

Dne 21. ledna uplyne 6 let, co nás opustila paní Miroslava Macáková z Loun. Nikdy nezapomenou manžel Pavel, dcera Tereza, vnučka Andrejka. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Evžen Seidl

Dne 17. 1. 2017 zemřel pan Evžen SEIDL po těžkém úrazu neslučujícím se s životem. Odešel bez slůvka rozloučení výjimečně dobrý člověk, jednatel pobočky Konfederace politických vězňů v Lounech. Vzpomíná družka M. Vrbíková a její bratr.

Pavel Kalčík

Dne 14. ledna by se dožil 75 let pan Pavel Kalčík z Loun. Nikdy nezapomenou a stále vzpomínají manželka, synové a snacha a vnoučata.

Vlastislav Sismilch

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. - Dne 11. 1. 2019 uplynulo 22 let, kdy jsme se navždy rozloučili s panem Vlastislavem SISMILICHEM z Veltěž. S láskou vzpomíná rodina. Kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku.

František a Marie SLANAŘOVI

Prázdný je domov, smutno je v něm, cestička k hřbitovu zůstává jen. Více už nemůžeme dát, jen kytičku na hrob položit a s láskou vzpomínat. Dne 16. prosince tomu bylo 32 let, co od nás navždy odešel náš drahý a milovaný tatínek, tchán, dědeček a strýček, pan František SLANAŘ ze Žatce. Dne 12. ledna tomu bylo 23 let, co od nás navždy odešla naše drahá a milovaná maminka, babička, prababička, tchýně a teta, paní Marie SLANAŘOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Marie Vitmayerová s manželem, syn František s rodinou a vnučky Dagmar a Martina s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Milan Petrik

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dnes 16. ledna 2019 je tomu již 11 let, co naposledy vydechl náš milovaný manžel, otec a dědeček, pan Milan PETRIK. S láskou vzpomínají manželka Jarka, dcera Michaela s rodinou a syn Milan s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Marie MÜLLEROVÁ

S tichým zármutkem v srdci vzpomeneme dne 20. ledna 2019 již 30. výročí, kdy od nás navždy odešla naše maminka, babička a prababička, paní Marie MÜLLEROVÁ z Bítozevse. S úctou a láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Josef Hromátka

Dne 18. ledna tomu bude již třicet let, co nás navždy opustil pan Josef HROMÁTKA z Chomutova. S láskou v srdci stále vzpomíná dcera s rodinou. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkujeme.

Antonín Procházka

Dnes, 16. ledna, vzpomínáme třiadvacátého výročí úmrtí obětavého člověka, skvělého a spolehlivého přítele, pana Antonína PROCHÁZKY. Prosím, vzpomeňte společně se mnou vy všichni, pro které ve svém životě něco dobrého vykonal. Manželka Věra.

Antonín Malý

Dne 21. ledna tomu bude šestnáct let, co nás navždy opustil pan Antonín MALÝ z Jirkova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Nabídky práce

STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY

Prefa Žatec s.r.o. hledá zaměstnance na pozice STAVEBNÍ TECHNIK, TECHNOLOG, REFERENT KVALITY. Požadujeme střední školu stavebního směru s maturitou, ŘP sk. B. Nabízíme dobré platové podmínky, po zkušební době možnost trvalého pracovního úvazku, stravování v místě pracoviště, týden dodatkové dovolené. Nabízené pracovní pozice jsou v lokalitě města Žatce. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 724 206 320
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

OBSLUHA MYČKY

Hledáme pomocnou sílu k myčce, cca od 12:30 do 15:30 hod. Pracoviště Gymnázium Chomutov. - Tel. 607 948 092.
Tel.: 607 948 092

SKLADNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

VÝROBNÍ DĚLNÍK

Přijmeme VÝROBNÍHO DĚLNÍKA. Místo práce Chomutov. Zajímavé platové ohodnocení.
Tel.: 725 546 639
E-mail: jakub.kruta@bachl.cz

ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY

Společnost EUROVIA VINCI přijme pracovníky na pozici ELEKTRIKÁŘ/KA OBALOVNY. Místo výkonu práce Černovice. Nabízíme průměrný měsíční výdělek 35 000,- Kč. Požadujeme SOU obor elektro (silnoproud), nebo SOU zámečník, ŘP sk. B (ŘP sk. C výhodou), zdravotní způsobilost.
Tel.: 731 601 442
E-mail: dusan.holub@eurovia.cz

Poslední videa

Oslava nového roku vietnamské komunity

A zase se tančilo :)

Přehrát video
Hasiči dostali novou Tatru

Tatra přijíždí :)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Hledám byt nebo menší RD na Lounsku, Žatecku, Podbořansku. Tel.: 733 691 127.