Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jana Hauznerová

Dnes, 7. srpna, vzpomínáme druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Jana HAUZNEROVÁ. S láskou a úctou vzpomínají manžel Ladislav, děti, vnoučata a pravnoučata.

František Miš

Je to už deset let, kdy nás 7. srpna 2009 navždy opustil drahý a milovaný manžel a tatínek, pan František MIŠ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Miluška, syn Petr, rodina a přátelé. Nikdy na Tebe nezapomeneme!

Anna SCHÖNFELDOVÁ

Večer, když slunce zemi opustilo, Tvoje srdce se navždy zastavilo. Odešla jsi tichou tmou, tiše, s bolestí svou. Nebylo Ti dopřáno s námi být, nebylo léku, abys mohla žít. - Dne 2. srpna uplynulo 9 smutných let, kdy nás náhle opustila milovaná manželka, maminka, babička, paní Anna SCHÖNFELDOVÁ. S láskou na ni vzpomínají manžel Jan a dcera Anna s rodinou.

Jiří Kučera

Zítra, 8. srpna, uplyne dvanácté výročí, kdy nás navždy opustil pan Jiří KUČERA z Otvic. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Dcera Jana a ostatní příbuzní.

Karel Brázda

Zítra, 8. srpna, tomu bude patnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, manžel a dědeček, pan Karel BRÁZDA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují dcera Věrka, manželka Věra a vnuk Ládík.

Ingeborg Vojáčková

Dne 6. srpna 2019 by se paní Ingeborg VOJÁČKOVÁ ze Žatce dožila 80 let. Letos 6. května uplynuly tři roky, co nás navždy opustila. Stále na ni vzpomíná manžel Vratislav.

Ivanka Zvolánková

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nikdy nezemřel. Dne 31. července uplyne pět let, kdy nás navždy opustila maminka a babička, paní Ivanka ZVOLÁNKOVÁ ze Smolnice. Stále vzpomínají synové Jaroslav a Jiří s rodinami a dcera Markéta s rodinou.

Petr Pichert

Dne 31. 7. 2019 tomu bylo již dlouhých 10 let, co navždy odešel manžel, tatínek a dědeček, pan Petr PICHERT, známý žatecký hudebník. S láskou na něho stále vzpomínají manželka a dcery Libuše a Jana s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Erika Vildomcová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 29. 7. uplynulo deset let od úmrtí naší milé maminky a babičky paní Eriky VILDOMCOVÉ z Chožova. S láskou stále vzpomínají dcery Eva a Monika s rodinami a syn Jiří s rodinou a další příbuzní. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Anna Štaflová

Dne 26. července 2019 uplynulo již sto jedenáct let od narození mé drahé, nezapomenutelné, vroucně milované maminky, paní Anny ŠTAFLOVÉ z Vršovic. Maminečko zlatá, andílku můj strážný, denně na Tebe s láskou a úctou vzpomínám a děkuji Ti za nezměrné dobro, které jsi nejen nám, ale všem lidem, celý život tak bohatě rozdávala. Vděčný Václav.

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ a ZŠ

Pracovní příležitost! Obec Bitozeves vypisuje konkurzní řízení na obsazení pozice ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Bitozeves. Přihlášky zasílejte v zalepené obálce do 25. září 15 hodin (rozhodující je datum doručení) na adresu: Obec Bitozeves, Bitozeves 50, PSČ 440 01 nebo osobně na podatelnu Obce Bitozeves. Obálku označte slovy: ,,KONKURZ ZŠ BITOZEVES - NEOTVÍRAT". Požadavky: Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost pro výkon funkce ředitele podle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, organizační a řídící schopnosti, 4 roky praxe v přímé pedagogické činnosti. K přihlášce doložte (originály nebo úředně ověřené kopie): doklady o získání odborné kvalifikace, doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem, podrobný životopis, koncepci rozvoje školy (max rozsah 3 stran strojopisu), lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce (ne starší 2 měsíců), výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců). Ředitel/ka bude jemnován/a na dobu určitou na období 6-ti let. Předpokládaný nástup 1.2. 2020.

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.