Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jan Beránek

Kdo žije v srdcích svých milých, není mrtev. Jen je vzdálen ….. - Dne 1. listopadu 2020 si připomeneme smutného 10. výročí, kdy nás navždy opustil pan Jan BERÁNEK z Otvic. Za tichou vzpomínku děkují manželka Marie a dcery Marie, Blanka a Jana s rodinami.

Josef Kuliža

Dne 2. listopadu tomu bude devatenáct let, co nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pradědeček, pan Josef KULIŽA z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera s rodinou.

Josefa Vavrincová

Měla jsi nás ráda, chtělo se Ti žít, osud však byl krutý a tys musela odejít. Nebylo Ti dopřáno déle s námi být, nebylo léku, abys mohla žít. - Dne 25. října tomu bylo dvacet let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Josefa VAVRINCOVÁ z Údlic. S láskou a úctou stále vzpomínají děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Werner KLÖPSCH

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 30. října vzpomeneme 19. smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Werner KLÖPSCH z Droužkovic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Vladimír Kasík

Dne 27. 10. uplyne 1 rok, co nás navždy opustil pan Vladimír KASÍK ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Libuše a dcery s rodinami.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 8 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Josef Hasil

Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 25. 10. 2020 vzpomeneme osmnácté výročí úmrtí pana Josefa HASILA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte prosím s námi. Manželka a synové Jaroslav a Zdenek s rodinami.

Věra Vohnoutková

Dne 25. října uplynou 3 roky, co nás opustila naše manželka, maminka, babička a prababička, paní Věra Vohnoutková ze Žatce. S láskou stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manžel Miloslav, dcery Věrka a Miluška s rodinami, vnučky a pravnoučátka.

Helena Kováčová

Dne 21. 10. 2020 uplyne 33 let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra, tchýně, babička, prababička, paní Helena KOVÁČOVÁ ze Stachova. Stále vzpomínají dcery a synové a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, co si vzpomenou.

Bronišovi

Odešli, jak si osud přál, ale v našich srdcích žijí dál. Dne 11. 9. a 27. 10. 2020 by se dožili manželé BRONIŠOVI 100 let. Stále vzpomínají dcery Marie, Olga a Anna s rodinami.

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video