Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Černý

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 6. 2. 2019 uplyne 7 let, co nás navždy opustil pan Václav NOVOTNÝ z Malé Černoce. S láskou stále vzpomíná manželka Gerta a ostatní příbuzní.

Dimitr Pavlov

Dne 26. ledna uplynulo 5 let, od úmrtí pana Dimitra PAVLOVA z Podbořanského Rohozce. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami.

Josef Helus

Dne 9. 2. uplyne 8 let, co nás opustil pan Josef HELUS z Hluban. Stále vzpomínají manželka a synové s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Bohuslav Žďárský

Vzpomínky na Tebe krásné máme, které si po celý život uchováme. Dne 6. února 2019 uplyne 19 let, co nás opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Bohuslav ŽĎÁRSKÝ z Milčevse. S láskou vzpomíná manželka Zlata, syn Bohuslav s rodinou, dcera Zlata s rodinou, syn Lubomír.

Danuše Dormiševová

Dne 11. února 2019 uplyne 10 let, co nás navždy opustila dcera Danuše DORMIŠEVOVÁ ze Žatce. S láskou vzpomínají maminka Danuše, syn Luboš a dcera Veronika s rodinou. Sestra Jitka, bratr David a ostatní příbuzní.

Drahoslava Ptáková

Dne 10. 2. 2019 uplynou 2 roky, kdy jsme se naposledy rozloučili s paní Drahoslavou PTÁKOVOU z Petrohradu. S láskou vzpomínají dcera Drahoslava, dcera Zdeňka a syn Josef s rodinami a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, věnujte jí tichou vzpomínku.

Jiřina Lukešová

Dne 7. 2. 2019 tomu budou 3 roky, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, paní Jiřina LUKEŠOVÁ ze Strkovic. Stále vzpomínají dcery Vlasta, Božena, Jiřina s rodinami a syn Václav.

Libuše Todtová

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. Dne 12. února 2019 uplyne již šest let, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Libuše TODTOVÁ ze Solopysk. S láskou stále vzpomíná zarmoucená rodina. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Evička Cibulková

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří… Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen… Dne 6. února vzpomeneme 1. smutné výročí, kdy nás navždy opustila má jediná, milovaná a nejdražší dcera EVIČKA CIBULKOVÁ. S láskou, nejhlubší úctou a s neskutečnou bolestí v srdci vzpomíná maminka a ostatní příbuzní. Prosím všechny, kteří Evičku znali, o tichou vzpomínku na ni. Děkuji.

Josef Menšík

Kdo dobře žil, ten v srdcích zůstává. - Dne 7. února uplyne třiadvacet let od úmrtí pana Josefa MENŠÍKA z Lažan. S láskou v srdci vzpomíná dcera Jiřina, vnoučata a pravnoučata.

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.