Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vlasta KÜFFNEROVÁ

Dne 20. července uplyne pět let, kdy nás náhle a navždy opustila drahá manželka, maminka, paní Vlasta KÜFFNEROVÁ z Otvic. S láskou v srdci vzpomíná celá rodina Küffnerova a ostatní příbuzní.

Mariana Tomanová

Odešla... Jediná na světě, kdo by ji neměl rád, jež umí odpouštět a tolik milovat! Která vždy potěší, tak měkce pohladí, jediná na světě, jež nikdy nezradí. Na ni mi zůstane nejhezčí vzpomínka. Ta bytost nejdražší, to byla maminka. - Dne 19. července vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás náhle opustila paní Mariana TOMANOVÁ z Jirkova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manžel, dcery Naďa, Jana, Gábina a syn Toník s rodinami.

Krista Rákosníková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 14. července uplynulo patnáct let, co nás navždy opustila paní Krista RÁKOSNÍKOVÁ z Jirkova. Stále vzpomínají manžel Emil, dcera Ivana s rodinou a syn Petr.

Josef Vošvrda

Dne 18. července uplyne druhý smutný rok, kdy nás navždy opustil náš drahý a milovaný manžel, tatínek, syn, bratr, synovec a strýc, pan Josef VOŠVRDA z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Petra, dcery Klára a Tereza a ostatní příbuzní.

Marie Bílá

Další rok utekl jako voda, zdá se to být jako dnes, v uších zní ta bolestná slova, že jsi odešla a nevrátíš se zpět. Nezemřela maminka, spí. Má-li sen, je krásný, zdá se jí o těch, které milovala a kteří milovali jí. Zapalte svíce, kdo jste ji měli rádi, vzpomeňte na krásné chvíle, které jste s ní prožívali. Byl a bude to náš anděl bez křídel, andělům bez křídel říkáme maminko. Bez Tebe se těžko životem kráčí, při vzpomínce na Tebe, slzy tvář smáčí. - Dne 17. července tomu bude dlouhých pětadvacet let, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička, paní Marie BÍLÁ. S láskou a úctou stále vzpomínají dcera Ilona, syn Vlastimil, vnučka Silvie. Kdo jste jí měli v srdci, vzpomeňte, prosím s námi.

Karel Houdek

Čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, bolest a vzpomínky v srdcích zůstávají dál. - Dne 17. července uplyne devět let od chvíle, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Karel HOUDEK z Chomutova. Kdo jste Káju znali, vzpomeňte na něj, prosím, společně s námi. S bolestí a láskou v srdci vzpomínají manželka Blanka a děti Martina a Miloš s rodinami.

Marie Hlaváčová

Po celý život byla jsi nám oporou, vzpomínky a láska k Tobě nám stále zůstanou. - Dne 16. července si připomeneme první smutné výročí, kdy nás navždy opustila paní Marie HLAVÁČOVÁ z Jirkova. Stále vzpomínají dcery Marie, Jitka a partner Jaroslav s rodinami. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Miroslav Hanzlík

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 7. 7. 2020 uplynuly čtyři smutné roky, co nás navždy opustil, bez jediného slůvka rozloučení, manžel a tatínek, pan Miroslav HANZLÍK ze Žatce. Stále vzpomíná manželka a dcera Mirka. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Jaroslav Misař

Dne 7. 7. 2020 uplynulo 10 let od úmrtí pana Jaroslava MISAŘE z Třeskonic. Vy, kteří jste ho znali, vzpomeňte s námi. Rodina.

Emma Teinzerová

Jak smutni je tu bez Tebe, jak dlouhý je nám čas, jak rádu bychom Tě spatřili a slyšeli Tvůj hlas. Dne 9. 7. 2020 uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra, babička a prababička, paní Emma TEINZEROVÁ ze Soběchleb. S bolestí v srdci stále vzpomínají děti a sourozenci s rodinami.

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video