Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Emilie Lecjaksová

Bez Tebe, maminko, smutný je svět, zůstaly vzpomínky, jenž nevrátí Tě zpět. Odešlas tiše, jako když hvězda padá, nám zůstala v srdci bolest, co neuvadá. Ty roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. - Dne 19. listopadu uplynulo jednadvacet let, kdy nás bez slůvka rozloučení navždy opustila naše milovaná maminka a babička, paní Emílie LECJAKSOVÁ z Jirkova. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají děti Zdeňka, Jaruš, Maruš, Mirek a Roman s rodinami. Děkujeme všem, co vzpomenou s námi.

Antonín Novák

Uběhl další smutný rok, co nejsi mezi námi. Stále na Tebe vzpomínáme. Dne 19. listopadu uběhlo osm let, co nás po těžké nemoci opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Antonín NOVÁK z Chomutova. Vzpomíná manželka s rodinou.

Václav Gebauský

Dne 12. listopadu tomu bude smutných 15 let, kdy nám navždy odešel náš tatínek, bratr, strýc a kamarád, pan Václav GEBAUSKÝ z Ročova. S láskou a úctou vzpomínají synové Jan a Oldřich, dcera Venuše, vnučka Michala, sestry Hela a Jířa s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Když má někdo někoho rád, tak v našich srdcích žije dál.

Václav Šefrna

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 1. 11. 2019 uplynulo již dlouhých 30 let, od úmrtí pana Václava ŠEFRNY ze Žatce, který by letos 26. 6. oslavil 95. narozeniny. Stále vzpomínají dcery Marie a Dagmar a syn Václav s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Ivuška Moravcová

Dnes 13. 11. 2019 vzpomínáme na nedožité 76. narozeniny paní Ivušky MORAVCOVÉ z Loun. S bolestí v srdci stále vzpomínají dcery s rodinami a děkují všem za vzpomínku.

Zdenička Beranová

To že čas rány hojí, je jenom zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 13. 11. 2019 vzpomeneme 29. výročí úmrtí naší dcery Zdeničky BERANOVÉ, rozené Cypriánové ze Žatce. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Zarmoucení rodiče, dcery Pavla a Michaela, bratr Josef.

Boleslava Brdičková

Dne 14. 11. uplynou 3 roky, co nás navždy opustila paní Boleslava BRDIČKOVÁ z Veletic. Stále vzpomínají manžel Vasilij, syn Martin a dcera Iveta s rodinami.

Ladislav Kraus

Roky tiše plynou jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 14. 11. 2019 uplyne 8. výročí úmrtí pana Ladislava KRAUSE ze Žatce. Nezapomínáme. Manželka Malen, dcera Milen s rodinou, syn Ladislav s Hanou, sestry Bobina a Marta s rodinami, švagrová Drahuška s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Petruška Beránková

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Dne 11. listopadu uplynuly 4 roky plné bolesti a smutku, kdy nám v nedožitých 10 letech navždy odešla naše milovaná holčička Petruška BERÁNKOVÁ. Stále vzpomíná milující rodina.

Antonín Svěcený

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 8. 11. uplynuly 4 roky, co nás opustil pan Antonín SVĚCENÝ z Lipence. Stále vzpomíná manželka Simona, děti Antonín a Lucie a tatínek Josef.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video