Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Hana a Otokar Picálkovi

Dne 27. listopadu jsme vzpomněli desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Hana PICÁLKOVÁ a zároveň dne 28. listopadu uplyne patnáct let od úmrtí pana Otokara PICÁLKA. Vzpomíná rodina.

Albert Hoyer

Dne 26. listopadu vzpomeneme prvního smutného výročí ,kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček, pradědeček, pan Albert HOYER z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Helena, děti Albert, Michal a Ivana s rodinami, sestra Inga a ostatní příbuzní.

Melita Lebedová

Zhasly oči plné lásky, naší drahé maminky, nezhasnou však nikdy na ni, v našich srdcích vzpomínky. - Dne 30. listopadu tomu bude již šest let, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Melita LEBEDOVÁ ze Strupčic. S úctou stále vzpomínají dcery Ingrid, Marika s rodinami a Eva s přítelem Pepou.

Marie Kůrková

Nikdo nám neřekne, nikdo nám nepoví, čím byla maminka každému z nás. Nikdo ji nevrátí, nikdo ji nevzbudí, nikdy už nezazní nám její hlas. - Zítra, 29. listopadu, tomu bude pět let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička, prababička a praprababička, paní Marie KŮRKOVÁ z Písečné, dříve ze Sušan. Zároveň dne 4. prosince vzpomeneme jejích nedožitých 96 let. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, s námi. Děkují dcery Maruš, Růža a synové Fanda, Jára a Pepa s rodinami.

Danuše Habartová

Dne 27. listopadu jsme vzpomněli pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička, teta, švagrová, paní Danuše HABARTOVÁ, rozená ČAPKOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají manžel, dcera, syn, snacha, vnoučata Nikolka, Mireček, Janina, Lukášek a ostatní kdo jí znali. Děkujeme všem kdo jí znali a vzpomenou si na ni.

Anna Štaflová

22. listopadu je nejsmutnějším dnem v mém životě. V to černé pondělí roku 1999 mi odešla bytost nejdražší, moje vroucně milovaná maminka, paní Anna ŠTAFLOVÁ z Vršovic. Maminečko moje zlatá, stále mi moc scházíš. Každý den na Tebe s láskou, úctou a díky za všechno dobro vzpomínám. Vděčný Václav.

Milan Petrik

Dne 24. 11. 2018 by se dožil 67 let manžel, tatínek a dědeček, pan Milan PETRIK. S láskou stále vzpomínají manželka, syn s rodinou a dcera s rodinou.

Ludvík Korsa

Dne 16. 11. 2018 uplynul smutný rok, kdy nás navždy opustil tatínek, dědeček a pradědeček, pan Ludvík KORSA. Kdo jste ho znali, vzpomeňte prosím s námi. Rodina Korsova.

Tomáš Posner

Dne 18. 11. 2018 uplynuly tři smutné roky, co nám navždy odešel náš syn Tomáš POSNER z Podbořan. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Zarmoucená rodina.

Hedvika Voštová

Čas utíká a nevrací co vzal, jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají dál. - Dne 20.listopadu uplynulo deset smutných let, kdy nás navždy opustila paní Hedvika VOŠTOVÁ. Za tichou vzpomínku děkují syn Láďa s rodinou, snacha a vnoučata s rodinami.

Nabídky práce

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.