Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Rudolf Štekl

Měl jsi tak rád život, tolik jsi chtěl žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musel odejít. Dne 15. dubna uplyne rok, kdy nás navždy opustil pan Rudolf ŠTEKL z Loun. S láskou vzpomínají dcera Ilona s rodinou, syn Marek s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Josef Voběrek

Oči se slzami zarosily, zaplakaly bolem, když jsme ti dávali poslední sbohem. Domov je prázdný, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 14. dubna uplynou tři roky, co nás navždy opustil pan Josef VOBĚREK z Loun. Stále vzpomínají maminka, syn Pepíček a sourozenci s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi

Eva Ekrtová

Dne 12. dubna tomu bude sedm let, co nás navždy opustila naše drahá manželka, maminka, sestra a babička, paní Eva EKRTOVÁ z Chožova. Stále vzpomínají a za vzpomínku všech, kdo ji znali a měli rádi, děkují manžel Čestmír, synové Miroslav a Zdeněk s rodinami, vnoučata Tomáš, Andrejka a Anička.

Václav Dušek

Prázdný je domov, smutno v něm, cestička k hřbitovu zůstává jen. Více už nemůžeme dát, jen kytičku na hrob položit a s láskou vzpomínat. Dne 15. dubna uplyne 20 let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Václav DUŠEK z Lubence. Dne 25. března jsme si vzpomněli na jeho nedožité 75. narozeniny. S láskou vzpomíná manželka Jiřina, dcera Jana s rodinou a syn Václav s rodinou.

Rudolf Sýkora

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel. Dne 10. 4. 2019 uplynou tři smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Rudolf SÝKORA z Brodů. S láskou stále vzpomíná manželka Hilda s rodinou a ostatní příbuzní.

Jarmila Dieneltová

Dne 5. dubna 2019 uplynulo 9 let, do úmrtí paní Jarmily DIENELTOVÉ z Holedečku, která by 9. dubna oslavila své 80. narozeniny. Stále vzpomíná syn Jan s rodinou, dcera Jaroslava s rodinou, manžel Jan.

Soňa Záveská

To, že čas rány hojí, je jen pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 8. dubna uplynul 1 rok, kdy nás opustila paní Soňa ZÁVESKÁ z Výškova. Stále vzpomínají Laubrovi a Hanákovi. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Josef Vlček

Dne 13. 4. uplyne 20 let, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef VLČEK ze Žatce, vážený strojvůdce. Kdo jste ho znali, věnujte mu spolu s námi tichou vzpomínku. Děkuje manželka, syn Josef, dcera Renata, zeť Pavel a vnuci Jakub a Ondřej.

Anna Ostková

Dne 16. dubna vzpomeneme patnáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Anna OSTKOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera s rodinou.

Hana Shrbená

Dne 1. dubna tomu bylo dvanáct smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Hana SHRBENÁ. Nikdy nezapomene syn Martin s rodinou.

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám družstevní byt v Radíčevsi 3+1 s balkonem a zahradou. Více info na tel.: 731 158 233.

PRONÁJEM

Pronajmu zcela nově zrekonstruované byty 2+1 a 2+KK v Žatci na Jihu. Pouze pracujícím. Volejte 728 233 579 od 9:00 do 17:00, po-pá.