Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Lubomíra Rošková

Dne 1. 10. 2019 by naše milovaná maminka a babička paní Lubomíra Rošková ze Žatce oslavila 80 let. Dne 26. 10. 2019 to bude již 19 let, co nás bohužel navždy opustila. S láskou stále vzpomíná celá rodina. Kdo jste ji znali, pošlete ji také tichou vzpomínku.

Josef a Bohumila Drahošovi

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. Dne 12. 9. tomu bylo 14 let, co nás opustil tatínek a děda, pan Josef DRAHOŠ ze Žatce a dne 27. 9. tomu bylo 20 let, co nás opustila maminka a babička, paní Bohumila DRAHOŠOVÁ ze Žatce. S láskou stále vzpomíná dcera Bohumila, vnuk Miroslav s rodinou.

Anna Seničová

V životě se loučíme mnohokrát, s maminkou jen jednou. I kdybychom své oči vyplakali, již zpět se neohlédnou. - Dne 8. října tomu bude čtyřiadvacet let, co odešla naše drahá maminka, babička, paní Anna SENIČOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Dcera Anna, vnoučata Anna a Milan.

Antonín Snášel

Dne 1. října uplyne již třináct smutných let, kdy nás navždy opustil pan Antonín SNÁŠEL z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Angela Palovčíková

Dne 4. října uplyne smutných deset let, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Angela PALOVČÍKOVÁ z Boleboře. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují dcery a synové s rodinami a ostatní příbuzní.

Dagmar Wiednerová

Dne 1. října uplyne první smutný rok, kdy nás navždy, po krátké, kruté nemoci, opustila milovaná a obětavá maminka, paní Dagmar WIEDNEROVÁ. Snad tam u nebeských bran pro Tebe šumí ten nejkrásnější les a rostou ty nejhezčí houby a už Tě opravdu nic nebolí. Každý den nám moc chybíš! Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, tichou vzpomínku společně s námi. Dcera Míla, zeť Petr, syn Václav a celá rodina.

Věra Vrbová

Dne 21. září uplynul první smutný rok, kdy nás navždy opustila naše milá maminka a babička, paní Věra VRBOVÁ. Milá maminko, stále na Tebe vzpomínáme, na Tvojí dobrotu, lásku a skromnost. Všichni, kteří jste ji znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, s námi. S láskou syn Petr, snacha Míla a celá rodina.

Drahoslav Vejražka

Dne 28. září tomu bylo pět let plných bolesti, kdy nás navždy opustil pan Drahoslav VEJRAŽKA. S úctou a láskou vzpomínají manželka Jana, dcery Jana a Drahoslava s rodinami, vnoučata Terka, Pepča, Tom a Andy. Děkujeme všem, kteří vzpomněli s námi.

Michal Sikorják

Dne 4. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Michal SIKORJÁK z Úhošťan. S láskou a velkou bolestí v srdci vzpomínají manželka Inge, dcery Inge a Monika s rodinami.

Václav Richter

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Dne 3. října uplyne již jedenáct smutných let, kdy odešel na věčnost náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav RICHTER z Chomutova. S láskou a úctou na něj stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám pracovnici na úklid. Dlouhodobá brigáda. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video
Kouzlo světla

Vizualizace Dynamo

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 3+1 v Žatci, ulice Pražská, 3. poschodí s výtahem. Byt je v zatepleném domě, nová plastová okna a dveře. Tel.: 721 538 734.

PRONÁJEM

Dlouhodobě pronajmu byt 3+1 v Chomutově, Cihlářská ul., po rekonstr., nezař., nájem 11,5 tis. vč. Energií. 775356835.