Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jan Beránek

Kdo žije v srdcích svých milých, není mrtev. Jen je vzdálen ….. - Dne 1. listopadu 2020 si připomeneme smutného 10. výročí, kdy nás navždy opustil pan Jan BERÁNEK z Otvic. Za tichou vzpomínku děkují manželka Marie a dcery Marie, Blanka a Jana s rodinami.

Josef Kuliža

Dne 2. listopadu tomu bude devatenáct let, co nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pradědeček, pan Josef KULIŽA z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera s rodinou.

Josefa Vavrincová

Měla jsi nás ráda, chtělo se Ti žít, osud však byl krutý a tys musela odejít. Nebylo Ti dopřáno déle s námi být, nebylo léku, abys mohla žít. - Dne 25. října tomu bylo dvacet let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Josefa VAVRINCOVÁ z Údlic. S láskou a úctou stále vzpomínají děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Werner KLÖPSCH

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 30. října vzpomeneme 19. smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Werner KLÖPSCH z Droužkovic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Vladimír Kasík

Dne 27. 10. uplyne 1 rok, co nás navždy opustil pan Vladimír KASÍK ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Libuše a dcery s rodinami.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 8 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Josef Hasil

Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 25. 10. 2020 vzpomeneme osmnácté výročí úmrtí pana Josefa HASILA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte prosím s námi. Manželka a synové Jaroslav a Zdenek s rodinami.

Věra Vohnoutková

Dne 25. října uplynou 3 roky, co nás opustila naše manželka, maminka, babička a prababička, paní Věra Vohnoutková ze Žatce. S láskou stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manžel Miloslav, dcery Věrka a Miluška s rodinami, vnučky a pravnoučátka.

Helena Kováčová

Dne 21. 10. 2020 uplyne 33 let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra, tchýně, babička, prababička, paní Helena KOVÁČOVÁ ze Stachova. Stále vzpomínají dcery a synové a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, co si vzpomenou.

Bronišovi

Odešli, jak si osud přál, ale v našich srdcích žijí dál. Dne 11. 9. a 27. 10. 2020 by se dožili manželé BRONIŠOVI 100 let. Stále vzpomínají dcery Marie, Olga a Anna s rodinami.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video