Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jan Beránek

Kdo žije v srdcích svých milých, není mrtev. Jen je vzdálen ….. - Dne 1. listopadu 2020 si připomeneme smutného 10. výročí, kdy nás navždy opustil pan Jan BERÁNEK z Otvic. Za tichou vzpomínku děkují manželka Marie a dcery Marie, Blanka a Jana s rodinami.

Josef Kuliža

Dne 2. listopadu tomu bude devatenáct let, co nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pradědeček, pan Josef KULIŽA z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera s rodinou.

Josefa Vavrincová

Měla jsi nás ráda, chtělo se Ti žít, osud však byl krutý a tys musela odejít. Nebylo Ti dopřáno déle s námi být, nebylo léku, abys mohla žít. - Dne 25. října tomu bylo dvacet let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Josefa VAVRINCOVÁ z Údlic. S láskou a úctou stále vzpomínají děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Werner KLÖPSCH

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 30. října vzpomeneme 19. smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Werner KLÖPSCH z Droužkovic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Vladimír Kasík

Dne 27. 10. uplyne 1 rok, co nás navždy opustil pan Vladimír KASÍK ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Libuše a dcery s rodinami.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 8 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Josef Hasil

Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 25. 10. 2020 vzpomeneme osmnácté výročí úmrtí pana Josefa HASILA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte prosím s námi. Manželka a synové Jaroslav a Zdenek s rodinami.

Věra Vohnoutková

Dne 25. října uplynou 3 roky, co nás opustila naše manželka, maminka, babička a prababička, paní Věra Vohnoutková ze Žatce. S láskou stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manžel Miloslav, dcery Věrka a Miluška s rodinami, vnučky a pravnoučátka.

Helena Kováčová

Dne 21. 10. 2020 uplyne 33 let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra, tchýně, babička, prababička, paní Helena KOVÁČOVÁ ze Stachova. Stále vzpomínají dcery a synové a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, co si vzpomenou.

Bronišovi

Odešli, jak si osud přál, ale v našich srdcích žijí dál. Dne 11. 9. a 27. 10. 2020 by se dožili manželé BRONIŠOVI 100 let. Stále vzpomínají dcery Marie, Olga a Anna s rodinami.

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video