Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jan Beránek

Kdo žije v srdcích svých milých, není mrtev. Jen je vzdálen ….. - Dne 1. listopadu 2020 si připomeneme smutného 10. výročí, kdy nás navždy opustil pan Jan BERÁNEK z Otvic. Za tichou vzpomínku děkují manželka Marie a dcery Marie, Blanka a Jana s rodinami.

Josef Kuliža

Dne 2. listopadu tomu bude devatenáct let, co nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pradědeček, pan Josef KULIŽA z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera s rodinou.

Josefa Vavrincová

Měla jsi nás ráda, chtělo se Ti žít, osud však byl krutý a tys musela odejít. Nebylo Ti dopřáno déle s námi být, nebylo léku, abys mohla žít. - Dne 25. října tomu bylo dvacet let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Josefa VAVRINCOVÁ z Údlic. S láskou a úctou stále vzpomínají děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Werner KLÖPSCH

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 30. října vzpomeneme 19. smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Werner KLÖPSCH z Droužkovic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Vladimír Kasík

Dne 27. 10. uplyne 1 rok, co nás navždy opustil pan Vladimír KASÍK ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Libuše a dcery s rodinami.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 8 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Josef Hasil

Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 25. 10. 2020 vzpomeneme osmnácté výročí úmrtí pana Josefa HASILA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte prosím s námi. Manželka a synové Jaroslav a Zdenek s rodinami.

Věra Vohnoutková

Dne 25. října uplynou 3 roky, co nás opustila naše manželka, maminka, babička a prababička, paní Věra Vohnoutková ze Žatce. S láskou stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manžel Miloslav, dcery Věrka a Miluška s rodinami, vnučky a pravnoučátka.

Helena Kováčová

Dne 21. 10. 2020 uplyne 33 let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra, tchýně, babička, prababička, paní Helena KOVÁČOVÁ ze Stachova. Stále vzpomínají dcery a synové a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, co si vzpomenou.

Bronišovi

Odešli, jak si osud přál, ale v našich srdcích žijí dál. Dne 11. 9. a 27. 10. 2020 by se dožili manželé BRONIŠOVI 100 let. Stále vzpomínají dcery Marie, Olga a Anna s rodinami.

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video