Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vladislav Krusman

Jsou to smutné dva roky, kdy nás navždy opustil 3. 6. 2017 Vladislav KRUSMAN. S láskou vzpomínají rodiče.

Vlasta ČÍŽKOVÁ

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Dne 1. 6. uplyne 30 let, od úmrtí naší drahé maminky, babičky, paní Vlasty ČÍŽKOVÉ ze Žatce. Stále vzpomínají syn Rudolf s rodinou a dcera Zděnka a vnučka Lenka z Chomutova.

Petr Viceník

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Dne 2. června uplynul pátý smutný rok od úmrtí našeho milovaného syna a bratra Petra VICENÍKA z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají maminka Věra, sestra Zdena s rodinou, bratr Pavel a neteře.

Vladislav Drnec

Kdo Tě poznal, ten měl Tě rád, chtěl jsi pomoci, poradit i rozesmát. Nyní Ti můžeme jen kytičku na hrob dát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 31. května uplyne čtvrté smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Vladislav DRNEC z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Josefka, dcery Jarka, Růža, Vlaďka a Milka s rodinami, vnoučata Martin, Jiří, Míra, Péťa, Káťa, Danek, Deniska a Eliška. Děkujeme všem za vzpomínku.

Horst Vojáček

Dne 4. června tomu bude devět smutných let, kdy nás navždy opustil drahý manžel, bratr a švagr, pan Horst VOJÁČEK z Chomutova. S láskou stále vzpomínají manželka Eva a sourozenci s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Marie Kúdelová

Dne 2. června tomu bude 20 let, co nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Marie KÚDELOVÁ z Chomutova. S láskou stále vzpomínají dcera Soňa a syn Jaroslav s rodinami. Za tvojí neskonalou lásku, péči o nás, za všechna milá slova a starosti, zachováme v srdci, drahá maminko, pocit neskonalé vděčnosti.

Božena Petrlíková

To že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 21. 5. uplynulo 8 let, co nás opustila naše maminka, babička a prababička, paní Božena PETRLÍKOVÁ z Lenešic. S láskou vzpomínají syn Jindřich s manželkou, vnoučata, pravnoučata a neteř Milena.

Antonín Ipser

V pondělí 20. 5. uplynuly 2 roky, kdy od nás navždy odešel pan Antonín IPSER z Loun. Vám všem, kteří vzpomenete na našeho Tondu, děkuje rodina.

Květa Davidová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 22. 5. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustila paní Květa DAVIDOVÁ ze Žatce, Stále vzpomínají syn Daniel a dcera Kamila s rodinou a ostatní příbuzní a známí.

Petra Strnadová

Uvadl bílý květ, všem nám tolik drahý, opustil tento svět a byl tak křehký, tak mladý. Dne 26. 5. uplyne 15 let od úmrtí naší dcery, maminky a sestry, paní Petry STRNADOVÉ z Lišan. Stále vzpomínají maminka Hana, dcera Terezka, přítel Pavel a sestry s rodinami.

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.