Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Petr Studený

Dne 10. ledna uplyne sedm let, co nás navždy opustil pan Petr STUDENÝ z Konětop. S bolestí v srdci vzpomíná manželka, synové, vnoučata a všichni, co ho měli rádi. Nikdy nezapomeneme.

Jana Kováříková

Již nejsi mezi námi, již není slyšet tvůj hlas. Nám zůstalo jen vzpomínání na toho, kdo rád žil a měl nás tolik rád. Dne 26. 12. 2019 uplynul 1 smutný rok, kdy nás navždy opustila paní Jana KOVAŘÍKOVÁ z Podbořan. Děkujeme všem přátelům a známým za tichou vzpomínku. S láskou stále vzpomíná manžel Karel s rodinami.

Stanislav Novotný

Dne 10. 1. uplyne 7 let, co mě navždy opustil můj manžel Stanislav Novotný ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Jarka, sestra Jiřina Brabcová s rodinou z Čeradic, rodina Bošinova z Jirkova a ostatní příbuzní a známí.

Miroslav Švarc

Dne 6. ledna uplynulo 6 let, kdy nás navždy opustil náš milý tatínek a dědeček pan Miroslav Švarc. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Syn Miroslav s manželkou Jarmilou, vnukové Mirek a Martin

Václav Benda

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 13. 1. 2020 uplynou 3 roky, co nás navždy opustil pan Václav BENDA ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Anna a sestra Blanka s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Julius Holák

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Dne 6. 1. 2020 uplynulo 7 roků, od úmrtí pana Juliuse HOLÁKA z Libočan. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Stanislav Kouba

Měl jsi tak rád život, tolik jsi chtěl žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musel odejít. Dne 6. ledna uplynul 1 smutný rok, kdy nás navždy opustil pan Stanislav KOUBA z Tvršic. Stále vzpomínají manželka, dcera s rodinou a syn s rodinou.

Jaroslav Bažant

Dne 20. 12. 2019 tomu bylo 8 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jaroslav BAŽANT ze Žatce. Stále vzpomínají manželka a syn s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Rudolf Pytlík

Dne 21. 12. 2019 tomu bylo sedm let, kdy nás po těžké nemoci navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Rudolf PYTLÍK. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Jana, syn Rudolf a dcera Jana s rodinami.

František Randáček

Hluboce zarmouceni oznamujeme všem přátelům a známým smutnou zprávu, že nás navždy opustil náš drahý a milovaný druh, tatínek, bratr, strýček, švagr, tchán, dědeček a pradědeček, pan František RANDÁČEK. Zemřel po dlouhé nemoci ve středu dne 18. prosince 2019 ve věku nedožitých 85 let. Naposledy jsme se s naším drahým zesnulým rozloučili tichou vzpomínkou v kruhu rodinném. Zarmoucená rodina.

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video