Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jaroslav Novák

Dne 27. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav NOVÁK z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje manželka s celou rodinou.

Marie Bryndová

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dnes, 21. října 2020, uplynul druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, skvělá maminka a babička, paní Marie BRYNDOVÁ z Března u Chomutova. V našich srdcích budeš stále žít. S láskou a vděčností vzpomínají manžel Jan, dcera Jana s rodinou, dcera Marie s rodinou a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkujeme.

Vlastimil Petříček

Klesla ruka, která tak ráda pracovala, zmlkla ústa, která slovy jen hladívala a oči, které se tak jasně dívaly, navždy se již zavřely. - Dne 26. října tomu bude jedenáct smutných let, co nás navždy opustil drahý a milovaný tatínek, bratr, strýček a dědeček, pan Vlastimil PETŘÍČEK z Otvic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Hana, děti Veronika a Vlastimil, Míra s rodinou, maminka a ostatní příbuzní.

Petr Kohout

Petr KOHOUT, můj nezapomenutelný syn, odešel 24.10.2014. Nedá se zapomenout! Máma, Hans, Petr a přátelé.

Marie Štorchová

Dne 23. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, paní Marie ŠTORCHOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují dcery a syn s rodinami.

Vladimír Fiala

Dne 17. října uplyne 10 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Vladimír FIALA z Měcholup. S úctou a láskou stále vzpomínají manželka a dcery Dáša a Irena s rodinami.

Antonín Marko

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. Dne 10. října 2020 uplynuly 4 roky, co nás navždy opustil pan Antonín MARKO ze Žatce. S láskou stále vzpomínají manželka, syn a dcera s rodinami.

Karin Černohorská

Vydala ses cestou, již chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechala jsi dokořán. Díky za to, čím jsi nám v životě byla, za každý den, jež jsi pro nás žila. Dne 19. října tomu bude dvacet let, kdy nás navždy opustila paní KARIN ČERNOHORSKÁ z Libořic. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Jaroslav, dcery Jitka, Iveta a Petra, vnoučata a ostatní příbuzní.

Táňa Karásková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 17. října vzpomeneme druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Táňa KARÁSKOVÁ z Jirkova. S bolestí v srdci vzpomínají manžel Josef, dcera Táňa, syn Petr a sestra Štěpánka s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Bittner

Dne 9. října tomu bylo deset let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jan BITTNER. S láskou vzpomínají manželka Eva, syn Petr a dcera Jana s rodinami.

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video