Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jaroslav Novák

Dne 27. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav NOVÁK z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje manželka s celou rodinou.

Marie Bryndová

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dnes, 21. října 2020, uplynul druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, skvělá maminka a babička, paní Marie BRYNDOVÁ z Března u Chomutova. V našich srdcích budeš stále žít. S láskou a vděčností vzpomínají manžel Jan, dcera Jana s rodinou, dcera Marie s rodinou a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkujeme.

Vlastimil Petříček

Klesla ruka, která tak ráda pracovala, zmlkla ústa, která slovy jen hladívala a oči, které se tak jasně dívaly, navždy se již zavřely. - Dne 26. října tomu bude jedenáct smutných let, co nás navždy opustil drahý a milovaný tatínek, bratr, strýček a dědeček, pan Vlastimil PETŘÍČEK z Otvic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Hana, děti Veronika a Vlastimil, Míra s rodinou, maminka a ostatní příbuzní.

Petr Kohout

Petr KOHOUT, můj nezapomenutelný syn, odešel 24.10.2014. Nedá se zapomenout! Máma, Hans, Petr a přátelé.

Marie Štorchová

Dne 23. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, paní Marie ŠTORCHOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují dcery a syn s rodinami.

Vladimír Fiala

Dne 17. října uplyne 10 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Vladimír FIALA z Měcholup. S úctou a láskou stále vzpomínají manželka a dcery Dáša a Irena s rodinami.

Antonín Marko

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. Dne 10. října 2020 uplynuly 4 roky, co nás navždy opustil pan Antonín MARKO ze Žatce. S láskou stále vzpomínají manželka, syn a dcera s rodinami.

Karin Černohorská

Vydala ses cestou, již chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechala jsi dokořán. Díky za to, čím jsi nám v životě byla, za každý den, jež jsi pro nás žila. Dne 19. října tomu bude dvacet let, kdy nás navždy opustila paní KARIN ČERNOHORSKÁ z Libořic. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Jaroslav, dcery Jitka, Iveta a Petra, vnoučata a ostatní příbuzní.

Táňa Karásková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 17. října vzpomeneme druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Táňa KARÁSKOVÁ z Jirkova. S bolestí v srdci vzpomínají manžel Josef, dcera Táňa, syn Petr a sestra Štěpánka s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Bittner

Dne 9. října tomu bylo deset let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jan BITTNER. S láskou vzpomínají manželka Eva, syn Petr a dcera Jana s rodinami.

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video