Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jaroslav Novák

Dne 27. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav NOVÁK z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje manželka s celou rodinou.

Marie Bryndová

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dnes, 21. října 2020, uplynul druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, skvělá maminka a babička, paní Marie BRYNDOVÁ z Března u Chomutova. V našich srdcích budeš stále žít. S láskou a vděčností vzpomínají manžel Jan, dcera Jana s rodinou, dcera Marie s rodinou a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkujeme.

Vlastimil Petříček

Klesla ruka, která tak ráda pracovala, zmlkla ústa, která slovy jen hladívala a oči, které se tak jasně dívaly, navždy se již zavřely. - Dne 26. října tomu bude jedenáct smutných let, co nás navždy opustil drahý a milovaný tatínek, bratr, strýček a dědeček, pan Vlastimil PETŘÍČEK z Otvic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Hana, děti Veronika a Vlastimil, Míra s rodinou, maminka a ostatní příbuzní.

Petr Kohout

Petr KOHOUT, můj nezapomenutelný syn, odešel 24.10.2014. Nedá se zapomenout! Máma, Hans, Petr a přátelé.

Marie Štorchová

Dne 23. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, paní Marie ŠTORCHOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují dcery a syn s rodinami.

Vladimír Fiala

Dne 17. října uplyne 10 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Vladimír FIALA z Měcholup. S úctou a láskou stále vzpomínají manželka a dcery Dáša a Irena s rodinami.

Antonín Marko

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. Dne 10. října 2020 uplynuly 4 roky, co nás navždy opustil pan Antonín MARKO ze Žatce. S láskou stále vzpomínají manželka, syn a dcera s rodinami.

Karin Černohorská

Vydala ses cestou, již chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechala jsi dokořán. Díky za to, čím jsi nám v životě byla, za každý den, jež jsi pro nás žila. Dne 19. října tomu bude dvacet let, kdy nás navždy opustila paní KARIN ČERNOHORSKÁ z Libořic. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Jaroslav, dcery Jitka, Iveta a Petra, vnoučata a ostatní příbuzní.

Táňa Karásková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 17. října vzpomeneme druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Táňa KARÁSKOVÁ z Jirkova. S bolestí v srdci vzpomínají manžel Josef, dcera Táňa, syn Petr a sestra Štěpánka s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Bittner

Dne 9. října tomu bylo deset let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jan BITTNER. S láskou vzpomínají manželka Eva, syn Petr a dcera Jana s rodinami.

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video