Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk Šiman

Ten, kdo Tě miloval toho srdce bolí a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. - Dne 14. září tomu bylo devět let plných bolesti a smutku, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a děda, pan Zdeněk ŠIMAN z Chomutova. S láskou, úctou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Maruš, děti Zděnda a Petruš s rodinami.

Stanislav Dočkal

Čas plyne, bolest v srdci zůstává.… Dne 25. září uplyne 16 let od doby, kdy nás navždy opustil pan Stanislav DOČKAL z Jirkova. Stále s láskou vzpomíná maminka.

Stanislav Dočkal

Dne 17. září uplynulo čtvrtý smutný rok, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, dědeček a tatínek, pan Stanislav DOČKAL. S láskou a úctou stále vzpomíná manželka Jana s rodinou.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne již pět let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, manželka a babička, paní Jana MORÁVKOVÁ. Nikdy nezapomeneme. S láskou manžel Zdeněk, děti Lenička, Zdenda, vnoučci Tomášek, Filípek, snacha Marta, zeť Standa a Královi.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne pět let, kdy mne navždy opustila moje milovaná a nejdražší maminka, paní Jana MORÁVKOVÁ. Maminko, mám Tě navždy ve svém srdíčku. S láskou Tvoje dcera Lenička.

Alena Bergmanová

Dne 13. září uplyne 15 let, co nás navždy opustila paní Alena BERGMANOVÁ. S láskou vzpomínají sestra Jana a synovci Miloš a Petr s rodinami. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Jiří Holeček

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel. Dne 15. 9. 2020 uplynou 2 smutné roky, kdy nás opustil milovaný manžel, taťka a děda, pan Jiří HOLEČEK. S láskou vzpomíná manželka Jarka, dcery Martina a Jitka s rodinami a babi Eliška.

Karel Váša

Dne 13. září vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pan Karel VÁŠA ze Všehrd. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Dagmar Trebulová

Dne 12. září by oslavila v kruhu rodinném své významné jubileum naše drahá maminka, babička a prababička, paní Dagmar TREBULOVÁ z Chomutova. S úctou a láskou bude vzpomínat zarmoucená rodina.

Eduard Vetýšek

Dne 11. září uplyne smutných pětadvacet let od chvíle, kdy nás navždy opustil milovaný a laskavý manžel, tatínek a dědeček, pan Eduard VETÝŠEK. Dne 1. října vzpomeneme jeho nedožitých sedmasedmdesátých narozenin. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Helena, synové Aleš a Eduard s rodinami a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


VEDOUCÍ ÚČETNICTVÍ A EKONOMICKÝCH AGEND

Žatecká teplárenská přijme nového kolegu/kolegyni. Náplň práce: vedení a zodpovědnost za účetnictví a finanční politiku společnosti, vypracování daňových přiznání napříč různých daňových povinností a další. Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru, dobrou znalost účetních a daňových předpisů, dobrou orientaci v legislativě ČR, 5 let praxe s vedením podvojného účetnictví na pozici samostatná/hlavní účetní. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, pružná prac. doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a další zaměstnanecké benefity, služební telefon, notebook. K žádosti o místo přiložte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25. 10. 2020 na uvedený e-mail.
E-mail: vlcek@ztas.cz


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


DISPONENT DOPRAVY

Nabídka práce - OZ BRÁZDA ŽATEC! DISPONENT DOPRAVY - VEDOUCÍ PRACOVNÍK. Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru výhodou, zodpovědnost a časová flexibilita. Nabízíme mzdu 33-38000,- Kč/měsíc (dle zkušeností), možnost zvýhodněného ubytování v areálu společnosti, možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny, směnný provoz, místo výkonu Žatec, nástup v listopadu 2020. Nabídky s životopisem zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 774 711 315
E-mail: denis.biedermann@ozbrazda.cz

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video