Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jaroslav Novák

Dne 27. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav NOVÁK z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje manželka s celou rodinou.

Marie Bryndová

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dnes, 21. října 2020, uplynul druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, skvělá maminka a babička, paní Marie BRYNDOVÁ z Března u Chomutova. V našich srdcích budeš stále žít. S láskou a vděčností vzpomínají manžel Jan, dcera Jana s rodinou, dcera Marie s rodinou a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkujeme.

Vlastimil Petříček

Klesla ruka, která tak ráda pracovala, zmlkla ústa, která slovy jen hladívala a oči, které se tak jasně dívaly, navždy se již zavřely. - Dne 26. října tomu bude jedenáct smutných let, co nás navždy opustil drahý a milovaný tatínek, bratr, strýček a dědeček, pan Vlastimil PETŘÍČEK z Otvic. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Hana, děti Veronika a Vlastimil, Míra s rodinou, maminka a ostatní příbuzní.

Petr Kohout

Petr KOHOUT, můj nezapomenutelný syn, odešel 24.10.2014. Nedá se zapomenout! Máma, Hans, Petr a přátelé.

Marie Štorchová

Dne 23. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, paní Marie ŠTORCHOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují dcery a syn s rodinami.

Vladimír Fiala

Dne 17. října uplyne 10 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Vladimír FIALA z Měcholup. S úctou a láskou stále vzpomínají manželka a dcery Dáša a Irena s rodinami.

Antonín Marko

Nikdy neběží čas tak rychle, aby se dalo zapomenout. Dne 10. října 2020 uplynuly 4 roky, co nás navždy opustil pan Antonín MARKO ze Žatce. S láskou stále vzpomínají manželka, syn a dcera s rodinami.

Karin Černohorská

Vydala ses cestou, již chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechala jsi dokořán. Díky za to, čím jsi nám v životě byla, za každý den, jež jsi pro nás žila. Dne 19. října tomu bude dvacet let, kdy nás navždy opustila paní KARIN ČERNOHORSKÁ z Libořic. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Jaroslav, dcery Jitka, Iveta a Petra, vnoučata a ostatní příbuzní.

Táňa Karásková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 17. října vzpomeneme druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka a babička, paní Táňa KARÁSKOVÁ z Jirkova. S bolestí v srdci vzpomínají manžel Josef, dcera Táňa, syn Petr a sestra Štěpánka s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Bittner

Dne 9. října tomu bylo deset let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jan BITTNER. S láskou vzpomínají manželka Eva, syn Petr a dcera Jana s rodinami.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video