Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Maxmilián Lebeda

Osud Ti nepřál s námi být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 1. října vzpomeneme 26. výročí úmrtí našeho tatínka, dědečka a pradědečka, pana Maxmiliána LEBEDY ze Strupčic. S úctou stále vzpomínají dcery Ingrid, Marika, Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Antonín Snášel

Dne 1. října uplyne čtrnáct smutných let, kdy nás navždy opustil pan Antonín SNÁŠEL z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Pavel Svoboda

Pro Tebe Pavle zažehnu plamínek, aby jsi věděl, že moje srdíčko je stále plné krásných vzpomínek a lásky k Tobě. Moc, moc stále chybíš, nikdy nezapomenu. - Dne 30. září vzpomeneme pátého smutného výročí úmrtí milovaného manžela Pavla SVOBODY z Jirkova. Vzpomíná manželka Alena.

Eva Cudráková

Dne 8. 9. uplynul 1 rok, co náš navždy opustila paní Eva Cudráková ze Žatce. Stále vzpomínají synové Pavel a Péťa a kamarádka Majka.

Jaroslava Vodrážková

Dne 27. 9. 2020 uplyne 5 let, od úmrtí paní Jaroslavy VODRÁŽKOVÉ. Stále vzpomínají manžel, synové s rodinami a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Josef Fritsch

Dne 19. září jsme vzpomněli 24. smutné výročí, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef Fritsch z Klučku. Stále vzpomínají manželka, syn, dcery, vnoučata a pravnouček Davídek.

Radek Benedikovič

S velkou bolestí vzpomínáme na osudný den 28. září 1997, kdy tragicky zahynul náš milovaný syn Radek BENEDIKOVIČ. Všem, kteří vzpomenou s námi děkují rodina a Šnáblovi.

Miluše Holomková

Dne 17. září uplyne druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila paní Miluše HOLOMKOVÁ. S láskou a úctou vzpomínají manžel Jiří, dcera Lucie, sestra Simona a ostatní příbuzní a známí.

Jan Vimr

Osud je občas krutý, nevrátí co jednou vzal, zůstanou jen vzpomínky a v srdci žal. - Dne 19. září uplyne šestadvacet let, kdy nás navždy opustil pan Jan VIMR z Kalku. S láskou stále vzpomínají manželka, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Iveta Moravcová

I když roky plynou, stále jsi v našich srdcích. - V pondělí 21. září by oslavila čtyřiapadesáté narozeniny paní Iveta MORAVCOVÁ z Černovic. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, tichou vzpomínku. Děkují manžel, děti, sestry s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video