Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Maxmilián Lebeda

Osud Ti nepřál s námi být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 1. října vzpomeneme 26. výročí úmrtí našeho tatínka, dědečka a pradědečka, pana Maxmiliána LEBEDY ze Strupčic. S úctou stále vzpomínají dcery Ingrid, Marika, Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Antonín Snášel

Dne 1. října uplyne čtrnáct smutných let, kdy nás navždy opustil pan Antonín SNÁŠEL z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Pavel Svoboda

Pro Tebe Pavle zažehnu plamínek, aby jsi věděl, že moje srdíčko je stále plné krásných vzpomínek a lásky k Tobě. Moc, moc stále chybíš, nikdy nezapomenu. - Dne 30. září vzpomeneme pátého smutného výročí úmrtí milovaného manžela Pavla SVOBODY z Jirkova. Vzpomíná manželka Alena.

Eva Cudráková

Dne 8. 9. uplynul 1 rok, co náš navždy opustila paní Eva Cudráková ze Žatce. Stále vzpomínají synové Pavel a Péťa a kamarádka Majka.

Jaroslava Vodrážková

Dne 27. 9. 2020 uplyne 5 let, od úmrtí paní Jaroslavy VODRÁŽKOVÉ. Stále vzpomínají manžel, synové s rodinami a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Josef Fritsch

Dne 19. září jsme vzpomněli 24. smutné výročí, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef Fritsch z Klučku. Stále vzpomínají manželka, syn, dcery, vnoučata a pravnouček Davídek.

Radek Benedikovič

S velkou bolestí vzpomínáme na osudný den 28. září 1997, kdy tragicky zahynul náš milovaný syn Radek BENEDIKOVIČ. Všem, kteří vzpomenou s námi děkují rodina a Šnáblovi.

Miluše Holomková

Dne 17. září uplyne druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila paní Miluše HOLOMKOVÁ. S láskou a úctou vzpomínají manžel Jiří, dcera Lucie, sestra Simona a ostatní příbuzní a známí.

Jan Vimr

Osud je občas krutý, nevrátí co jednou vzal, zůstanou jen vzpomínky a v srdci žal. - Dne 19. září uplyne šestadvacet let, kdy nás navždy opustil pan Jan VIMR z Kalku. S láskou stále vzpomínají manželka, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Iveta Moravcová

I když roky plynou, stále jsi v našich srdcích. - V pondělí 21. září by oslavila čtyřiapadesáté narozeniny paní Iveta MORAVCOVÁ z Černovic. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, tichou vzpomínku. Děkují manžel, děti, sestry s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video