Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Dolan

Dne 18. 9. 2020 uplynou dva smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Josef DOLAN. Stále vzpomíná manželka, syn a vnuk s rodinami.

Emilián Kohout

Dne 14. 9. 2020 by pan Emilián Kohout ze Žatce oslavil 100. narozeniny. S láskou stále vzpomínají dcery Jitka a Eva s rodinami.

Hedvika Jurčová

Dne 13. 9. uplynulo dlouhých 11 let, co nás navždy opustila dcera, manželka, maminka, sestra, teta a švagrová, paní Hedvika JURČOVÁ rozená Krištofyová. S láskou stále vzpomínají dcera Hedvika, manžel Martin, rodiče Bláhovi, rodiče Jurčovi, sourozenci a ostatní příbuzní.

Petr Vecka

Dne 20. září uplynou čtyři smutné roky, co nás navždy tragicky opustil můj milovaný syn Petr VECKA. S bolestí v srdci vzpomíná táta a kamarádky i kamarádi, kteří ho měli také moc rádi.

Zdeněk Šiman

Ten, kdo Tě miloval toho srdce bolí a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. - Dne 14. září tomu bylo devět let plných bolesti a smutku, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a děda, pan Zdeněk ŠIMAN z Chomutova. S láskou, úctou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Maruš, děti Zděnda a Petruš s rodinami.

Stanislav Dočkal

Čas plyne, bolest v srdci zůstává.… Dne 25. září uplyne 16 let od doby, kdy nás navždy opustil pan Stanislav DOČKAL z Jirkova. Stále s láskou vzpomíná maminka.

Stanislav Dočkal

Dne 17. září uplynulo čtvrtý smutný rok, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, dědeček a tatínek, pan Stanislav DOČKAL. S láskou a úctou stále vzpomíná manželka Jana s rodinou.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne již pět let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, manželka a babička, paní Jana MORÁVKOVÁ. Nikdy nezapomeneme. S láskou manžel Zdeněk, děti Lenička, Zdenda, vnoučci Tomášek, Filípek, snacha Marta, zeť Standa a Královi.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne pět let, kdy mne navždy opustila moje milovaná a nejdražší maminka, paní Jana MORÁVKOVÁ. Maminko, mám Tě navždy ve svém srdíčku. S láskou Tvoje dcera Lenička.

Alena Bergmanová

Dne 13. září uplyne 15 let, co nás navždy opustila paní Alena BERGMANOVÁ. S láskou vzpomínají sestra Jana a synovci Miloš a Petr s rodinami. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video