Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Dolan

Dne 18. 9. 2020 uplynou dva smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Josef DOLAN. Stále vzpomíná manželka, syn a vnuk s rodinami.

Emilián Kohout

Dne 14. 9. 2020 by pan Emilián Kohout ze Žatce oslavil 100. narozeniny. S láskou stále vzpomínají dcery Jitka a Eva s rodinami.

Hedvika Jurčová

Dne 13. 9. uplynulo dlouhých 11 let, co nás navždy opustila dcera, manželka, maminka, sestra, teta a švagrová, paní Hedvika JURČOVÁ rozená Krištofyová. S láskou stále vzpomínají dcera Hedvika, manžel Martin, rodiče Bláhovi, rodiče Jurčovi, sourozenci a ostatní příbuzní.

Petr Vecka

Dne 20. září uplynou čtyři smutné roky, co nás navždy tragicky opustil můj milovaný syn Petr VECKA. S bolestí v srdci vzpomíná táta a kamarádky i kamarádi, kteří ho měli také moc rádi.

Zdeněk Šiman

Ten, kdo Tě miloval toho srdce bolí a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. - Dne 14. září tomu bylo devět let plných bolesti a smutku, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a děda, pan Zdeněk ŠIMAN z Chomutova. S láskou, úctou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Maruš, děti Zděnda a Petruš s rodinami.

Stanislav Dočkal

Čas plyne, bolest v srdci zůstává.… Dne 25. září uplyne 16 let od doby, kdy nás navždy opustil pan Stanislav DOČKAL z Jirkova. Stále s láskou vzpomíná maminka.

Stanislav Dočkal

Dne 17. září uplynulo čtvrtý smutný rok, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, dědeček a tatínek, pan Stanislav DOČKAL. S láskou a úctou stále vzpomíná manželka Jana s rodinou.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne již pět let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, manželka a babička, paní Jana MORÁVKOVÁ. Nikdy nezapomeneme. S láskou manžel Zdeněk, děti Lenička, Zdenda, vnoučci Tomášek, Filípek, snacha Marta, zeť Standa a Královi.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne pět let, kdy mne navždy opustila moje milovaná a nejdražší maminka, paní Jana MORÁVKOVÁ. Maminko, mám Tě navždy ve svém srdíčku. S láskou Tvoje dcera Lenička.

Alena Bergmanová

Dne 13. září uplyne 15 let, co nás navždy opustila paní Alena BERGMANOVÁ. S láskou vzpomínají sestra Jana a synovci Miloš a Petr s rodinami. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video