Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Dolan

Dne 18. 9. 2020 uplynou dva smutné roky, kdy nás navždy opustil pan Josef DOLAN. Stále vzpomíná manželka, syn a vnuk s rodinami.

Emilián Kohout

Dne 14. 9. 2020 by pan Emilián Kohout ze Žatce oslavil 100. narozeniny. S láskou stále vzpomínají dcery Jitka a Eva s rodinami.

Hedvika Jurčová

Dne 13. 9. uplynulo dlouhých 11 let, co nás navždy opustila dcera, manželka, maminka, sestra, teta a švagrová, paní Hedvika JURČOVÁ rozená Krištofyová. S láskou stále vzpomínají dcera Hedvika, manžel Martin, rodiče Bláhovi, rodiče Jurčovi, sourozenci a ostatní příbuzní.

Petr Vecka

Dne 20. září uplynou čtyři smutné roky, co nás navždy tragicky opustil můj milovaný syn Petr VECKA. S bolestí v srdci vzpomíná táta a kamarádky i kamarádi, kteří ho měli také moc rádi.

Zdeněk Šiman

Ten, kdo Tě miloval toho srdce bolí a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. - Dne 14. září tomu bylo devět let plných bolesti a smutku, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a děda, pan Zdeněk ŠIMAN z Chomutova. S láskou, úctou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Maruš, děti Zděnda a Petruš s rodinami.

Stanislav Dočkal

Čas plyne, bolest v srdci zůstává.… Dne 25. září uplyne 16 let od doby, kdy nás navždy opustil pan Stanislav DOČKAL z Jirkova. Stále s láskou vzpomíná maminka.

Stanislav Dočkal

Dne 17. září uplynulo čtvrtý smutný rok, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, dědeček a tatínek, pan Stanislav DOČKAL. S láskou a úctou stále vzpomíná manželka Jana s rodinou.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne již pět let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, manželka a babička, paní Jana MORÁVKOVÁ. Nikdy nezapomeneme. S láskou manžel Zdeněk, děti Lenička, Zdenda, vnoučci Tomášek, Filípek, snacha Marta, zeť Standa a Královi.

Jana Morávková

Dne 18. září uplyne pět let, kdy mne navždy opustila moje milovaná a nejdražší maminka, paní Jana MORÁVKOVÁ. Maminko, mám Tě navždy ve svém srdíčku. S láskou Tvoje dcera Lenička.

Alena Bergmanová

Dne 13. září uplyne 15 let, co nás navždy opustila paní Alena BERGMANOVÁ. S láskou vzpomínají sestra Jana a synovci Miloš a Petr s rodinami. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video