Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Anna Seničová

V životě se loučíme mnohokrát, s maminkou jen jednou. I kdybychom své oči vyplakali, již zpět se neohlédnou. - Dne 8. října tomu bude pětadvacet let, co odešla naše drahá maminka, babička, paní Anna SENIČOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Dcera Anna, vnoučata Anna a Milan.

Erna Zimáková

Čas ubíhá a nevrací, co vzal, jen láska v srdcích zůstává. - Dne 10. října vzpomeneme druhého výročí, co nás náhle opustila milovaná manželka, maminka, babička a prababička Erna ZIMÁKOVÁ. Nikdy nezapomeneme! Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Manžel Jan a děti s rodinami.

Jaroslava Kohlíková

Dne10. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná družka, maminka a babička, paní Jaroslava KOHLÍKOVÁ. Stále vzpomínáme a nikdy nezapomeneme! Druh Láďa, děti Jitka, Miloš s rodinami a vnoučata David a Tomáš.

Jaroslav Schneiberg

Dne 10. října tomu bude dvanáct let, co nás navždy opustil pan Jaroslav SCHNEIBERG z Chomutova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami. Všem, kteří ho znali, děkujeme za tichou vzpomínku.

Martin Špivák

Jsou slzy, které nikdy neuschnou. Je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 8. října vzpomeneme desátého smutného výročí úmrtí pana Martina ŠPIVÁKA ze Škrle. Stále vzpomínají manželka Olga, syn Pavel s manželkou, vnuk Pavel a Olga Balážová s rodinou.

Jiří Polívka

2. 10. uplyne 25 let, kdy náhle odešel ve věku 50ti let pan Jiří POLÍVKA ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Naděžda, dcera Naděžda s rodinou, synové Jiří a Michal, rodina Kotkova a Machova.

Hedvika Milfaitová

Dne 6. 10. 2020 by oslavila sté narozeniny paní Hedvika MILFAITOVÁ ze Žatce. Vzpomínají dcera Ilona a snacha Alena s rodinami.

Marie Cibulková

Zhasly oči plné lásky, naší drahé maminky, nezhasnou však nikdy na ni, v našich srdcích vzpomínky. - Dne 4. října uplyne patnáct smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička, prababička, paní Marie CIBULKOVÁ z Jirkova. Stále vzpomíná dcera Marie s rodinou.

Eva Šilhavá

Dne 1. října by se dožila dvaaosmdesáti let paní Eva ŠILHAVÁ, bývalá poštovní doručovatelka z Chomutova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomíná manžel Josef s rodinou.

Michal Sikorják

Dne 4. října vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Michal SIKORJÁK z Úhošťan. S láskou a velkou bolestí v srdci vzpomínají manželka Inge, dcery Inge a Monika s rodinami.

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video