Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Anna Seničová

V životě se loučíme mnohokrát, s maminkou jen jednou. I kdybychom své oči vyplakali, již zpět se neohlédnou. - Dne 8. října tomu bude pětadvacet let, co odešla naše drahá maminka, babička, paní Anna SENIČOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Dcera Anna, vnoučata Anna a Milan.

Erna Zimáková

Čas ubíhá a nevrací, co vzal, jen láska v srdcích zůstává. - Dne 10. října vzpomeneme druhého výročí, co nás náhle opustila milovaná manželka, maminka, babička a prababička Erna ZIMÁKOVÁ. Nikdy nezapomeneme! Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Manžel Jan a děti s rodinami.

Jaroslava Kohlíková

Dne10. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná družka, maminka a babička, paní Jaroslava KOHLÍKOVÁ. Stále vzpomínáme a nikdy nezapomeneme! Druh Láďa, děti Jitka, Miloš s rodinami a vnoučata David a Tomáš.

Jaroslav Schneiberg

Dne 10. října tomu bude dvanáct let, co nás navždy opustil pan Jaroslav SCHNEIBERG z Chomutova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami. Všem, kteří ho znali, děkujeme za tichou vzpomínku.

Martin Špivák

Jsou slzy, které nikdy neuschnou. Je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 8. října vzpomeneme desátého smutného výročí úmrtí pana Martina ŠPIVÁKA ze Škrle. Stále vzpomínají manželka Olga, syn Pavel s manželkou, vnuk Pavel a Olga Balážová s rodinou.

Jiří Polívka

2. 10. uplyne 25 let, kdy náhle odešel ve věku 50ti let pan Jiří POLÍVKA ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Naděžda, dcera Naděžda s rodinou, synové Jiří a Michal, rodina Kotkova a Machova.

Hedvika Milfaitová

Dne 6. 10. 2020 by oslavila sté narozeniny paní Hedvika MILFAITOVÁ ze Žatce. Vzpomínají dcera Ilona a snacha Alena s rodinami.

Marie Cibulková

Zhasly oči plné lásky, naší drahé maminky, nezhasnou však nikdy na ni, v našich srdcích vzpomínky. - Dne 4. října uplyne patnáct smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička, prababička, paní Marie CIBULKOVÁ z Jirkova. Stále vzpomíná dcera Marie s rodinou.

Eva Šilhavá

Dne 1. října by se dožila dvaaosmdesáti let paní Eva ŠILHAVÁ, bývalá poštovní doručovatelka z Chomutova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomíná manžel Josef s rodinou.

Michal Sikorják

Dne 4. října vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Michal SIKORJÁK z Úhošťan. S láskou a velkou bolestí v srdci vzpomínají manželka Inge, dcery Inge a Monika s rodinami.

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video