Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Anna Seničová

V životě se loučíme mnohokrát, s maminkou jen jednou. I kdybychom své oči vyplakali, již zpět se neohlédnou. - Dne 8. října tomu bude pětadvacet let, co odešla naše drahá maminka, babička, paní Anna SENIČOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte ji, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Dcera Anna, vnoučata Anna a Milan.

Erna Zimáková

Čas ubíhá a nevrací, co vzal, jen láska v srdcích zůstává. - Dne 10. října vzpomeneme druhého výročí, co nás náhle opustila milovaná manželka, maminka, babička a prababička Erna ZIMÁKOVÁ. Nikdy nezapomeneme! Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Manžel Jan a děti s rodinami.

Jaroslava Kohlíková

Dne10. října vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná družka, maminka a babička, paní Jaroslava KOHLÍKOVÁ. Stále vzpomínáme a nikdy nezapomeneme! Druh Láďa, děti Jitka, Miloš s rodinami a vnoučata David a Tomáš.

Jaroslav Schneiberg

Dne 10. října tomu bude dvanáct let, co nás navždy opustil pan Jaroslav SCHNEIBERG z Chomutova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami. Všem, kteří ho znali, děkujeme za tichou vzpomínku.

Martin Špivák

Jsou slzy, které nikdy neuschnou. Je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 8. října vzpomeneme desátého smutného výročí úmrtí pana Martina ŠPIVÁKA ze Škrle. Stále vzpomínají manželka Olga, syn Pavel s manželkou, vnuk Pavel a Olga Balážová s rodinou.

Jiří Polívka

2. 10. uplyne 25 let, kdy náhle odešel ve věku 50ti let pan Jiří POLÍVKA ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Naděžda, dcera Naděžda s rodinou, synové Jiří a Michal, rodina Kotkova a Machova.

Hedvika Milfaitová

Dne 6. 10. 2020 by oslavila sté narozeniny paní Hedvika MILFAITOVÁ ze Žatce. Vzpomínají dcera Ilona a snacha Alena s rodinami.

Marie Cibulková

Zhasly oči plné lásky, naší drahé maminky, nezhasnou však nikdy na ni, v našich srdcích vzpomínky. - Dne 4. října uplyne patnáct smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička, prababička, paní Marie CIBULKOVÁ z Jirkova. Stále vzpomíná dcera Marie s rodinou.

Eva Šilhavá

Dne 1. října by se dožila dvaaosmdesáti let paní Eva ŠILHAVÁ, bývalá poštovní doručovatelka z Chomutova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomíná manžel Josef s rodinou.

Michal Sikorják

Dne 4. října vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Michal SIKORJÁK z Úhošťan. S láskou a velkou bolestí v srdci vzpomínají manželka Inge, dcery Inge a Monika s rodinami.

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video