Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jan Skoumal

Dne 4. září by oslavil jednačtyřicáté narozeniny milovaný syn, bratr a strýc, pan Jan SKOUMAL. S láskou vzpomínají maminka, sestra Petra, neteř Bára a Leontýnka.

Jiří Šruma

Dne 6. září tomu budou čtyři roky, kdy nás navždy opustil v nedožitých třiaosmdesáti letech milovaný tatínek, dědeček a manžel, pan Jiří ŠRUMA z Jirkova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Hana, syn Jiří s rodinou a syn Martin s rodinou.

Hana Balíková

Dne 5. září tomu bude již dlouhých sedm let od náhlého úmrtí naší všemi milované manželky, maminky, babičky a prababičky, paní Hany BALÍKOVÉ. Vzpomíná zarmoucená rodina.

Rita Šťastná-Kopecká

Kdo Tě znal, ten měl Tě rád, chtěla jsi pomoci, poradit i rozesmát. - Dne 1. září tomu bude osm smutných let, kdy nás navždy opustila naše milá dcera, paní Rita ŠŤASTNÁ – KOPECKÁ, zároveň dne 9. září vzpomeneme jejích nedožitých 61. narozenin. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi. Rodina.

Herbert Melichar

Dne 3. září vzpomeneme dvanáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Herbert MELICHAR z Jirkova. S láskou a úctou vzpomínají manželka Eliška, syn Pavel s rodinou a ostatní příbuzní.

Robert Ambra

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 27. 8. 2020 uplyne 8 dlouhých let, kdy nás navždy opustil pan Robert AMBRA z Podbořan. Děkujeme všem přátelům a známým za tichou vzpomínku. S láskou stále vzpomínají synové Jan a Robert s rodinami.

Hana Miklovičová

Dne 29. srpna by oslavila pětasedmdesáté narozeniny naše maminka, babička a prababička, paní Hana MIKLOVIČOVÁ z Hrušovan. Zároveň dne 8. září vzpomeneme šestého smutného výročí, kdy nás, po těžké nemoci, navždy opustila. S láskou a úctou stále vzpomínají děti s rodinami.

Milena Plištilová

Odešla … Jediná na světě, kdo by ji neměl rád, jež umí odpouštět a tolik milovat! Která vždy potěší, tak měkce pohladí, jediná na světě, jež nikdy nezradí. Na ni mi zůstane nejhezčí vzpomínka. Ta bytost nejdražší, to byla maminka. - Dne 27. srpna vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás náhle opustila maminka, babička a prababička, paní Milena PLIŠTILOVÁ z Jirkova. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují dcera s manželem a vnuk s rodinou.

Krista GÄRTNEROVÁ

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl Tě rád nezapomene. - Dne 29. srpna vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila drahá manželka, maminka, babička, prababička, paní Krista GÄRTNEROVÁ z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají manžel, rodina Potůčková a ostatní příbuzní.

Simona Březáková

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek žal. - Dne 25. srpna uplyne první smutný rok, co nás navždy opustila milovaná dcera, sestra, teta Simona BŘEZÁKOVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou rodiče, sestra Petra s rodinou a bratr Josef s rodinou. Děkujeme všem, co si vzpomenou s námi.

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video