Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohumír Strbačka

Dne 10. listopadu to bude šest let, kdy po dlouhé nemoci zemřel Bohumír STRBAČKA z Chomutova. Zavzpomínejte s námi, kdo jste jej znali. Rodina.

Josef Vodrážka

Jak tiše žil, tak tiše odešel ….. - V pátek, 6. listopadu, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Josef VODRÁŽKA ze Spořic. Vzpomíná rodina.

Božena Jachníková

Cestička k hřbitovu listím je zavátá, tiše tu postojím, tady se nechvátá. - Dnes, 4. listopadu, uplyne šestnáct smutných let, kdy nás navždy náhle opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Anna Sojčíková

Tvé zlaté srdce navždy zůstává s námi, žehná nám na cestu, kterou už delší čas kráčíme sami. 2. listopadu 2020 uplynou smutné 2 roky, kdy nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička, prababička paní Anna Sojčíková z Velemyšlevsi. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Josef, dcery, synové, vnoučata a pravnučky.

Helena Michelová

Dne 30. října 2020 uplynou 2 roky, kdy nás opustila paní Helena MICHELOVÁ z Podbořanského Rohozce. Stále vzpomínají manžel Michal, dcera Monika s rodinou a syn Milan s rodinou.

Radek Beer

Dne 1. 11. 2020 by se dožil 40 let můj milovaný syn Radek BEER z Nečemic. S láskou vzpomínají maminka, sestra Péťa, dědeček s Martou, ostatní příbuzní a věrní kamarádi myslivci. Děkuji všem, kteří se loni sešli u lubeneckého rybníka a věnovali zde mému báječnému synovi tichou vzpomínku.

Jan Skoumal

Dne 28. října tomu bude sedmnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný syn, bratr a strýc, pan Jan SKOUMAL. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují maminka, sestra Petra, a neteře Barbora a Leontýna.

Pavlína Dobrá

Dne 28. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás náhle opustila milovaná dcera, maminka a babička, paní Pavlína DOBRÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme!

Jaroslav Klimeš

Dne 30. října uplyne deset smutných let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav KLIMEŠ z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje celá rodina.

Jaroslav Pospíšil

Dne 28. října tomu bude třetí smutný rok, co navždy odešel náš drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jaroslav POSPÍŠIL z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají dcera Jiřina, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video