Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohumír Strbačka

Dne 10. listopadu to bude šest let, kdy po dlouhé nemoci zemřel Bohumír STRBAČKA z Chomutova. Zavzpomínejte s námi, kdo jste jej znali. Rodina.

Josef Vodrážka

Jak tiše žil, tak tiše odešel ….. - V pátek, 6. listopadu, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Josef VODRÁŽKA ze Spořic. Vzpomíná rodina.

Božena Jachníková

Cestička k hřbitovu listím je zavátá, tiše tu postojím, tady se nechvátá. - Dnes, 4. listopadu, uplyne šestnáct smutných let, kdy nás navždy náhle opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Anna Sojčíková

Tvé zlaté srdce navždy zůstává s námi, žehná nám na cestu, kterou už delší čas kráčíme sami. 2. listopadu 2020 uplynou smutné 2 roky, kdy nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička, prababička paní Anna Sojčíková z Velemyšlevsi. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Josef, dcery, synové, vnoučata a pravnučky.

Helena Michelová

Dne 30. října 2020 uplynou 2 roky, kdy nás opustila paní Helena MICHELOVÁ z Podbořanského Rohozce. Stále vzpomínají manžel Michal, dcera Monika s rodinou a syn Milan s rodinou.

Radek Beer

Dne 1. 11. 2020 by se dožil 40 let můj milovaný syn Radek BEER z Nečemic. S láskou vzpomínají maminka, sestra Péťa, dědeček s Martou, ostatní příbuzní a věrní kamarádi myslivci. Děkuji všem, kteří se loni sešli u lubeneckého rybníka a věnovali zde mému báječnému synovi tichou vzpomínku.

Jan Skoumal

Dne 28. října tomu bude sedmnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný syn, bratr a strýc, pan Jan SKOUMAL. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují maminka, sestra Petra, a neteře Barbora a Leontýna.

Pavlína Dobrá

Dne 28. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás náhle opustila milovaná dcera, maminka a babička, paní Pavlína DOBRÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme!

Jaroslav Klimeš

Dne 30. října uplyne deset smutných let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav KLIMEŠ z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje celá rodina.

Jaroslav Pospíšil

Dne 28. října tomu bude třetí smutný rok, co navždy odešel náš drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jaroslav POSPÍŠIL z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají dcera Jiřina, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video