Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Stanislav Novotný

Dne 10. 1. uplyne 7 let, co mě navždy opustil můj manžel Stanislav Novotný ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Jarka, sestra Jiřina Brabcová s rodinou z Čeradic, rodina Bošinova z Jirkova a ostatní příbuzní a známí.

Miroslav Švarc

Dne 6. ledna uplynulo 6 let, kdy nás navždy opustil náš milý tatínek a dědeček pan Miroslav Švarc. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Syn Miroslav s manželkou Jarmilou, vnukové Mirek a Martin

Václav Benda

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 13. 1. 2020 uplynou 3 roky, co nás navždy opustil pan Václav BENDA ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Anna a sestra Blanka s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Julius Holák

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Dne 6. 1. 2020 uplynulo 7 roků, od úmrtí pana Juliuse HOLÁKA z Libočan. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Stanislav Kouba

Měl jsi tak rád život, tolik jsi chtěl žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musel odejít. Dne 6. ledna uplynul 1 smutný rok, kdy nás navždy opustil pan Stanislav KOUBA z Tvršic. Stále vzpomínají manželka, dcera s rodinou a syn s rodinou.

Jaroslav Bažant

Dne 20. 12. 2019 tomu bylo 8 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jaroslav BAŽANT ze Žatce. Stále vzpomínají manželka a syn s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Rudolf Pytlík

Dne 21. 12. 2019 tomu bylo sedm let, kdy nás po těžké nemoci navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Rudolf PYTLÍK. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu s námi tichou vzpomínku. Manželka Jana, syn Rudolf a dcera Jana s rodinami.

František Randáček

Hluboce zarmouceni oznamujeme všem přátelům a známým smutnou zprávu, že nás navždy opustil náš drahý a milovaný druh, tatínek, bratr, strýček, švagr, tchán, dědeček a pradědeček, pan František RANDÁČEK. Zemřel po dlouhé nemoci ve středu dne 18. prosince 2019 ve věku nedožitých 85 let. Naposledy jsme se s naším drahým zesnulým rozloučili tichou vzpomínkou v kruhu rodinném. Zarmoucená rodina.

Lubomír Daňhel

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. - Dne 8. ledna uplynulo dvacet let, kdy nás navždy opustil drahý manžel a otec, pan Lubomír DAŇHEL z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají manželka, dcera se synem a ostatní příbuzní.

Anna Rusková

Dne 12. ledna to budou již tři smutné roky, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička, prababička a praprababička, paní Anna RUSKOVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají dcera Marta s rodinou.

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video