Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Daniel Finkera

Ten, kdo Tě miloval, toho srdce bolí, a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí nám Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. - Dne 6. dubna uplynulo osm let plných bolesti a smutku, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, syn, bratr a strýc, pan Daniel FINKERA z Chomutova. S láskou, úctou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka se synem Danečkem, maminka s manželem, bratr Jaroslav s rodinou, teta Anna s rodinou, tchýně, babička a ostatní příbuzní. Nikdy nezapomeneme!

Jiří Meleganič

Dne 22. dubna s velkou bolestí v srdci vzpomeneme sedmnáctého smutné výročí, kdy nás navždy opustil drahý otec a dědeček, pan Jiří MELEGANIČ ze Stranné. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ho znali a měli rádi, děkují děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Josef Hýbner

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 19. dubna tomu bude šestnáct smutných let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Josef HÝBNER z Chomutova. S velkou láskou a úctou stále vzpomínají manželka Bedřiška, dcery Hana, Zdeňka, vnoučata Martin, Nikolka s rodinou, Pepík a Libor.

Jaroslav Spína

Dne 18. dubna vzpomínáme nedožitých osmaosmdesátých narozenin pana Jaroslava SPÍNY z Jirkova a zároveň 27. dubna jeho jmenin. Věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Manželka Jiřina a děti s rodinami.

Marie Kovářová

Maminka je jen jedna, proto si jí važ. Ne každý má totiž to štěstí, mít ji po svém boku…. - Dne 20. dubna tomu budou tři roky, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička, prababička a tchýně, paní Marie KOVÁŘOVÁ z Černovic. S láskou a úctou vzpomínají dcera Dana a syn Láďa s rodinami.

Miroslav Uherek

Dne 18. dubna uplyne dvanáct smutných let, co nás navždy opustil pan Miroslav UHEREK z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte společně s námi. S láskou vzpomínají manželka Marianna a neteř Eva s rodinou.

Josef Laštovka

Dne 14. dubna uplynulo devět let od úmrtí Josefa LAŠTOVKY z Místa. Vzpomínají manželka Jana, dcera Monika a vnučka Kristina.

Štefan Lenčéš

Kdo žil v srdcích těch, jež opustil, ten nikdy nezemřel. - Dne 22. dubna uplyne smutných deset let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček, pradědeček, tchán, bratr, švagr a strýc, pan Štefan LENČÉŠ z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje manželka s rodinou.

Augustin Kocián

Ten, kdo Tě miloval, toho srdce bolí, a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí nám Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. - Dne 19. dubna tomu bude devatenáct let, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček, pan Augustin KOCIÁN z Jirkova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. S láskou stále vzpomínají manželka Lída a vnuk Jakub.

Pavel Novák

Stále jsi se mnou, stále jsem s Tebou… - Dne 18. dubna s velkou bolestí v srdci vzpomeneme desáté smutné výročí, kdy mě náhle a navždy opustil drahý a milovaný manžel, pan Pavel NOVÁK ze Všehrd. S láskou a úctou vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ho znali a měli rádi, děkují manželka a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám družstevní byt v Radíčevsi 3+1 s balkonem a zahradou. Více info na tel.: 731 158 233.

PRONÁJEM

Pronajmu zcela nově zrekonstruované byty 2+1 a 2+KK v Žatci na Jihu. Pouze pracujícím. Volejte 728 233 579 od 9:00 do 17:00, po-pá.