Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohuslav Kašuba

Dne 27. listopadu vzpomeneme čtvrté smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš bratr a strýček, pan Bohuslav KAŠUBA z Veltěž. S láskou vzpomínají sestry s rodinami a kamarádi.

Radek Grinč

Moře lásky jsi s sebou vzal, hory bolesti zanechal. Prázdná místa jsou tu, kde zazníval Tvůj hlas, však vzpomínka na Tebe zůstane v nás. - Dne 30. listopadu vzpomeneme první rok, co nás navždy opustil milovaný syn Radek GRINČ z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Děkují matka Miluše, otec Michal, sestra Světlana s rodinou a ostatní příbuzní známí a přátelé.

Tomáš Richter

Dne 30. listopadu vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn, pan Tomáš RICHTER z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. S úctou a láskou stále vzpomínají rodiče a ostatní příbuzní.

Alois Zelený

Bez Tebe tatínku, se nám těžko životem kráčí, při vzpomínce se nám slzy do očí tlačí. Nestihli jsme Ti sbohem dát a za vše, co jsi pro nás celý život dělal, poděkovat. - Dne 30. listopadu vzpomeneme čtvrté výročí, kdy nás opustil drahý manžel, tatínek a dědeček, pan Alois ZELENÝ. S láskou vzpomínají manželka Alena a děti s rodinami.

Karel Němeček

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest zůstává a nedá zapomenout. - Zítra, 29. listopadu, vzpomeneme devátého výročí, kdy nás opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Karel NĚMEČEK ze Spořic. Stále vzpomíná manželka s rodinou.

Pavel Maljuk

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít, láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. - Zítra, 29. listopadu, uplyne šest smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček, pradědeček a tchán, pan Pavel MALJUK z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Marta, dcera Martina s manželem Karlem, syn Marcel s přítelkyní, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.

Václav Hejda

Ztráta milovaného člověka nikdy nepřebolí. - Zítra, 29. listopadu, vzpomeneme desátého smutného výročí úmrtí pana Václava HEJDY z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka, dcery, vnoučata a pravnučka. Za tichou vzpomínku všem, kteří jste ho znali, děkujeme.

Jan Hlobil

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žíti. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme míti. - Dnes, 28. listopadu, je tomu pětadvacet let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jan HLOBIL z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Bohumil Škarda

Dne 21. listopadu tomu bylo devatenáct dlouhých let, kdy od nás odešel milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Bohumil ŠKARDA z Chomutova, dříve z Otvic. Za tichou vzpomínku děkují manželka Marie, dcery Ilonka a Jana s rodinami.

Josef Vošvrda

Dne 27. listopadu uplynuly smutné čtyři roky, co nás navždy opustil tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef VOŠVRDA z Jirkova. S láskou vzpomínají synové Josef s rodinou, Jaroslav s přítelkyní Krystou, vnoučata a pravnoučata.

Nabídky práce

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.