Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Anna Štaflová

Dne 22. listopadu uplyne již dvacet let od chvíle, kdy odešla do nenávratna moje vroucně milovaná maminka, paní Anna ŠTAFLOVÁ z Vršovic. Anduličko zlatá, i po tak dlouhé době mi stále chybíš. Každý den na Tebe s láskou, nezměrnou úctou a díky za všechno dobro myslím. Děkuji všem, kteří se mnou vzpomenou na vzácného, ušlechtilého člověka. Vděčný Václav

Milan Petrik

Dne 24. 11. 2019 by se dožil 68 let manžel, tatínek a dědeček, pan Milan PETRIK. S láskou stále vzpomínají manželka, syn s rodinou a dcera s rodinou.

Iveta Gutzerová

Tak jako perly chová oceán, tak jako hvězdy chová nebe, tak ve svém srdci a vzpomínkách chováme my Tebe. Dne 25. 11. 2019 uplyne 23 let, co nás náhle a nečekaně opustila naše milovaná dcera, sestra a teta, Iveta GUTZEROVÁ.

Jan Hoffmann

To, že čas rány zhojí, je jenom pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 23. 11. už tomu bude rok, co nás opustil můj manžel Jan HOFFMANN ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte se mnou.

Tomáš Posner

Dne 18. 11. 2019 uplynuly čtyři roky od chvíle, kdy nás navždy opustil Tomáš POSNER z Podbořan. S láskou na něj vzpomíná rodina a kamarádi. Vzpomeňte s námi.

Jan Reiner

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Dne 21. listopadu uplyne první smutný rok, kdy odešel na věčnost náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jan REINER. S láskou a úctou na něj stále vzpomínají manželka, synové Jan a Petr s rodinami.

Věra Šulcová

Dne 25. listopadu vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Věra ŠULCOVÁ z Údlic. S láskou a úctou vzpomínají manžel Václav s rodinou a sestra Naďa s rodinou.

Eva MÜLLEROVÁ

Dne 23. listopadu to bude čtrnáct smutných let od tragického úmrtí paní Evy MÜLLEROVÉ z Chomutova. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi. Stále vzpomíná sestra s rodinou.

Markéta Meleganičová

Dne 21. listopadu s velkou bolestí v srdci vzpomeneme pětadvacátého smutného výročí, kdy nás navždy, po zákeřné nemoci, opustila drahá maminka a babička, paní Markéta MELEGANIČOVÁ ze Stranné. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji měli rádi, děkují děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Jan Olejník

Jen smutek zbyl a vzpomínky. - Dne 23. listopadu tomu bude šestnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Jan OLEJNÍK. S láskou stále vzpomínají manželka, dcera a vnuk.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video