Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohumír Strbačka

Dne 10. listopadu to bude šest let, kdy po dlouhé nemoci zemřel Bohumír STRBAČKA z Chomutova. Zavzpomínejte s námi, kdo jste jej znali. Rodina.

Josef Vodrážka

Jak tiše žil, tak tiše odešel ….. - V pátek, 6. listopadu, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Josef VODRÁŽKA ze Spořic. Vzpomíná rodina.

Božena Jachníková

Cestička k hřbitovu listím je zavátá, tiše tu postojím, tady se nechvátá. - Dnes, 4. listopadu, uplyne šestnáct smutných let, kdy nás navždy náhle opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Anna Sojčíková

Tvé zlaté srdce navždy zůstává s námi, žehná nám na cestu, kterou už delší čas kráčíme sami. 2. listopadu 2020 uplynou smutné 2 roky, kdy nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička, prababička paní Anna Sojčíková z Velemyšlevsi. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Josef, dcery, synové, vnoučata a pravnučky.

Helena Michelová

Dne 30. října 2020 uplynou 2 roky, kdy nás opustila paní Helena MICHELOVÁ z Podbořanského Rohozce. Stále vzpomínají manžel Michal, dcera Monika s rodinou a syn Milan s rodinou.

Radek Beer

Dne 1. 11. 2020 by se dožil 40 let můj milovaný syn Radek BEER z Nečemic. S láskou vzpomínají maminka, sestra Péťa, dědeček s Martou, ostatní příbuzní a věrní kamarádi myslivci. Děkuji všem, kteří se loni sešli u lubeneckého rybníka a věnovali zde mému báječnému synovi tichou vzpomínku.

Jan Skoumal

Dne 28. října tomu bude sedmnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný syn, bratr a strýc, pan Jan SKOUMAL. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují maminka, sestra Petra, a neteře Barbora a Leontýna.

Pavlína Dobrá

Dne 28. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás náhle opustila milovaná dcera, maminka a babička, paní Pavlína DOBRÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme!

Jaroslav Klimeš

Dne 30. října uplyne deset smutných let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav KLIMEŠ z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje celá rodina.

Jaroslav Pospíšil

Dne 28. října tomu bude třetí smutný rok, co navždy odešel náš drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jaroslav POSPÍŠIL z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají dcera Jiřina, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video