Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Honzík Polanský

Dne 15. února to bude dvacet let, kdy nás navždy opustil náš milovaný syn Honzík POLANSKÝ. S láskou stále vzpomínají rodiče a sestra s rodinou.

Milada Dvořáková

Odešla jsi tiše, jako když hvězda padá, zůstala bolest, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz zůstane v nás. - Dne 15. února vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustila naše drahá manželka, maminka, babička a prababička, paní Milada DVOŘÁKOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají manžel Pavel, dcera Pavla a syn Vlastimil s rodinou. Všem, kdo věnují tichou vzpomínku, děkujeme.

Agnesa Bodnáriková

Dne 11. února jsme vzpomněli smutného devětadvacátého výročí, kdy nás navždy opustila paní Agnesa BODNÁRIKOVÁ z Hrušovan. Kdo jste ji znali, věnujte jí prosím společně s námi tichou vzpomínku. Děkují synové Pavel a Josef s rodinami.

Karel Lískovec

Dne 12. února jsme vzpomněli jednadvacátého smutného výročí úmrtí Karla LÍSKOVCE z Března, soukromě hospodařícího rolníka, který se nepodrobil kolektivizaci zemědělství v padesátých letech. S láskou a úctou vzpomíná zarmoucená rodina.

Klaudius Vondráček

Dne 11. února uplynulo devět smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Klaudius VONDRÁČEK z Chomutova. Všem, kteří mu společně s námi věnují tichou vzpomínku, děkují manželka Anna, dcera Jitka s manželem Alešem, vnoučci Alešek a Lukášek. Nikdy nezapomeneme!

Božena Marková

Dne 11. února vzpomeneme šestého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Božena MARKOVÁ z Chomutova. Stále s láskou vzpomínají syn Petr, snacha Renata a vnuci Jan a Michal.

Jiřina Pospíšilová

Dne 18. února tomu bude šestnáct smutných let, co navždy odešla naše drahá maminka, babička a prababička, paní Jiřina POSPÍŠILOVÁ z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají dcera Jiřina, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Antonín Ivanovič

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Dne 11. února uplyne jeden rok, co nás navždy opustil pan Antonín IVANOVIČ z Blšan u Loun. Vzpomínají manželka Hana, syn Toník s rodinou a dcera Hanina s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Václav Joch

7. 2. uplyne 10 smutných roků, co Václav JOCH ve věku 57 let odešel bez slůvka rozloučení. Je tu bez Tebe smutno a prázdno. Přítelkyně Naďa.

Věra Knopová

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 6. února tomu budou čtyři roky, co nás navždy opustila paní Věra KNOPOVÁ z Lenešic. Vzpomínají maminka, manžel, synové, sestra s rodinou, tchán, ostatní příbuzní a přátelé.

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.