Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

František Teinzer

Hvězdy Ti nesvítí, slunce Tě nehřeje, už se k nám nevrátíš, není už naděje. Dne 18 7. 2020 uplynulo 25 let, kdy odešel náš syn, bratr, strýc, pan František TEINZER z Blšan. Stále vzpomínají rodiče, sestra a neteře s rodinami.

Alois Tesařík

Táto, už jen kytičku na hrob Ti můžeme dát, chviličku postát a tiše vzpomínat. Dne 20. 7. 2020 uplyne smutných 14 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Alois Tesařík z Libočan. S láskou stále vzpomínají manželka, děti, vnoučata a pravnoučata. Nikdy nezapomeneme.

Sláva Fisek

Dotlouklo srdce, utichl hlas, tak rád měls život, práci, kamarády i nás. - Dne 24. července vzpomeneme smutných třiadvacet let, co nás opustil náš taťka Sláva FISEK ze Spořic. Vzpomeňte, prosím, společně s námi. Rodina.

Jiřina Kotnerová

Dne 27. července vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná družka, maminka a babička, paní Jiřina KOTNEROVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. S láskou stále vzpomínají druh Vladimír, dcera Renata, syn Josef s manželkou a vnoučata Irenka, Jiřinka a Martínek.

Milada Praizlerová

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 26. července uplyne druhý smutný rok, co odešla z našeho života milovaná maminka, babička a prababička, paní Milada PRAIZLEROVÁ z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkuje Marcela s rodinou. Nikdy nezapomeneme!

Petr Tietz

Dny plynou jako tiché řeky proud, jen vzpomínka v srdci trvá a nedá zapomenout. - Dne 22. července vzpomeneme 27. výročí, kdy nás tragicky opustil náš milovaný syn, bratr, švagr a strýc, pan Petr TIETZ z Chomutova. S bolestí v srdci stále vzpomínají rodiče Jindřich a Erika, bratři Pavel a Jindřich a sestra Erika s rodinami.

Milan Meder

Dne 12. 7. 2020 tomu byly 2 roky, co nás navždy opustil pan Milan MEDER ze Žatce. S láskou vzpomíná dcera Alena s rodinou a ostatní příbuzní.

Miroslav Kopáč

Dne 16. 7. uplyne 5 let, kdy nás opustil pan Miroslav Kopáč. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Manželka, dcery Mirka a Lenka, vnučky Lucka, Jana a Terezka a pravnoučátka Honzík a Natálka.

Karel Kopta

Dne 10. 7. 2020 uplynul 1 rok, od úmrtí pana Karla KOPTY ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka Anna, děti Lenka, Kája a Verunka s rodinami.

Marie Effenbergerová

Čas ubíhá a nevrací co vzal, jen láska v srdcích zůstává. - Dne 15. července vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná dcera Marie EFFENBERGEROVÁ. Stále vzpomínám a nikdy nezapomenu! Taťka Honzík.

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video