Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohumír Strbačka

Dne 10. listopadu to bude šest let, kdy po dlouhé nemoci zemřel Bohumír STRBAČKA z Chomutova. Zavzpomínejte s námi, kdo jste jej znali. Rodina.

Josef Vodrážka

Jak tiše žil, tak tiše odešel ….. - V pátek, 6. listopadu, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Josef VODRÁŽKA ze Spořic. Vzpomíná rodina.

Božena Jachníková

Cestička k hřbitovu listím je zavátá, tiše tu postojím, tady se nechvátá. - Dnes, 4. listopadu, uplyne šestnáct smutných let, kdy nás navždy náhle opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Anna Sojčíková

Tvé zlaté srdce navždy zůstává s námi, žehná nám na cestu, kterou už delší čas kráčíme sami. 2. listopadu 2020 uplynou smutné 2 roky, kdy nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička, prababička paní Anna Sojčíková z Velemyšlevsi. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Josef, dcery, synové, vnoučata a pravnučky.

Helena Michelová

Dne 30. října 2020 uplynou 2 roky, kdy nás opustila paní Helena MICHELOVÁ z Podbořanského Rohozce. Stále vzpomínají manžel Michal, dcera Monika s rodinou a syn Milan s rodinou.

Radek Beer

Dne 1. 11. 2020 by se dožil 40 let můj milovaný syn Radek BEER z Nečemic. S láskou vzpomínají maminka, sestra Péťa, dědeček s Martou, ostatní příbuzní a věrní kamarádi myslivci. Děkuji všem, kteří se loni sešli u lubeneckého rybníka a věnovali zde mému báječnému synovi tichou vzpomínku.

Jan Skoumal

Dne 28. října tomu bude sedmnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný syn, bratr a strýc, pan Jan SKOUMAL. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují maminka, sestra Petra, a neteře Barbora a Leontýna.

Pavlína Dobrá

Dne 28. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás náhle opustila milovaná dcera, maminka a babička, paní Pavlína DOBRÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme!

Jaroslav Klimeš

Dne 30. října uplyne deset smutných let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav KLIMEŠ z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje celá rodina.

Jaroslav Pospíšil

Dne 28. října tomu bude třetí smutný rok, co navždy odešel náš drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jaroslav POSPÍŠIL z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají dcera Jiřina, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video