Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jan Bittner

Dne 9. října je tomu devět let od chvíle, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jan BITTNER. S láskou vzpomínají manželka Eva, syn Petr a dcera Jana s rodinami.

Pavel Bachor

Zůstaneme spolu i po smrti, protože smrt je jen spánek. A já věřím v to, že se mi bude o Tobě zdát navěky. - Dne 3. října tomu bylo již 12 let, kdy od nás nečekaně, vinou druhé osoby, odešel milovaný manžel, tatínek, syn, bratr, švagr a zeť, pan Pavel BACHOR. Dne 7. října jsme zároveň vzpomněli jeho nedožitých 52. narozenin. Moc nám chybíš a nikdy na Tebe nezapomeneme. Pokoj Tvojí duši. Za vzpomínku děkují manželka, synové Filip a Pavel, rodina Bachorova, Kordulova a Křivská.

Alois Slončík

Dne 11. října vzpomeneme pětadvacátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Alois SLONČÍK z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje rodina Slončíkova.

Zdeněk Glaser

Dne 6. 10. uplyne 15 smutných let, kdy nás navždy opustil můj manžel pan Zdeněk Glaser ze Žatce. S láskou stále vzpomíná manželka, syn Petr s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Stanislav Salát

Dne 2. října to bude 5 let, co zemřel můj manžel Stanislav SALÁT z Podbořan. S láskou vzpomínají manželka s celou rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Jiří Polívka

Dne 2. 10. 2019 uplynulo 24 let, kdy nás opustil ve věku 50 let Jiří POLÍVKA ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Naděžda, dcera Naděžda s rodinou, synové Jiří a Michal, rodina Kotkova a ostatní příbuzní.

Stanislav Klepáč

Dne 1. října jsme vzpomněli osmého výročí úmrtí pana Stanislava KLEPÁČE z Loun. Čas plyne a bolest v srdci zůstává. Vzpomínají manželka, dcera, syn s rodinou. Nikdy nezapomeneme.

Naděžda Bednářová

Dne 29. 9. 2019 uplynulo 33 let od úmrtí paní Naděždy BEDNÁŘOVÉ. Stále vzpomínají synové Jiří, Václav a Milan s rodinami.

Karel Řezáč

Až tady nebudu, zmizí jak sen, co jsem si ponechal pro sebe jen. Až tady nebudu žít, bude dál v druhých, co jsem jim v životě dal. Dne 25. 9. tomu bylo již dlouhých 5 let, co nás navždy opustil pan Karel ŘEZÁČ z Lubence. Stále vzpomínají manželka, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Jana Černá

Dne 7. 10. uplynou dva roky od úmrtí paní Jany ČERNÉ z Vrbna nad Lesy. Odešla náhle ve věku 69 let. Moc nám chybíš. František, Jana, Franta, Terezka, Matěj, Ivana a Pavel Černých.

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám pracovnici na úklid. Dlouhodobá brigáda. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video
Kouzlo světla

Vizualizace Dynamo

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 3+1 v Žatci, ulice Pražská, 3. poschodí s výtahem. Byt je v zatepleném domě, nová plastová okna a dveře. Tel.: 721 538 734.

PRONÁJEM

Dlouhodobě pronajmu byt 3+1 v Chomutově, Cihlářská ul., po rekonstr., nezař., nájem 11,5 tis. vč. Energií. 775356835.