Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Bohumír Strbačka

Dne 10. listopadu to bude šest let, kdy po dlouhé nemoci zemřel Bohumír STRBAČKA z Chomutova. Zavzpomínejte s námi, kdo jste jej znali. Rodina.

Josef Vodrážka

Jak tiše žil, tak tiše odešel ….. - V pátek, 6. listopadu, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Josef VODRÁŽKA ze Spořic. Vzpomíná rodina.

Božena Jachníková

Cestička k hřbitovu listím je zavátá, tiše tu postojím, tady se nechvátá. - Dnes, 4. listopadu, uplyne šestnáct smutných let, kdy nás navždy náhle opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Anna Sojčíková

Tvé zlaté srdce navždy zůstává s námi, žehná nám na cestu, kterou už delší čas kráčíme sami. 2. listopadu 2020 uplynou smutné 2 roky, kdy nás navždy opustila naše milovaná manželka, maminka, babička, prababička paní Anna Sojčíková z Velemyšlevsi. S bolestí v srdci stále vzpomínají manžel Josef, dcery, synové, vnoučata a pravnučky.

Helena Michelová

Dne 30. října 2020 uplynou 2 roky, kdy nás opustila paní Helena MICHELOVÁ z Podbořanského Rohozce. Stále vzpomínají manžel Michal, dcera Monika s rodinou a syn Milan s rodinou.

Radek Beer

Dne 1. 11. 2020 by se dožil 40 let můj milovaný syn Radek BEER z Nečemic. S láskou vzpomínají maminka, sestra Péťa, dědeček s Martou, ostatní příbuzní a věrní kamarádi myslivci. Děkuji všem, kteří se loni sešli u lubeneckého rybníka a věnovali zde mému báječnému synovi tichou vzpomínku.

Jan Skoumal

Dne 28. října tomu bude sedmnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný syn, bratr a strýc, pan Jan SKOUMAL. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují maminka, sestra Petra, a neteře Barbora a Leontýna.

Pavlína Dobrá

Dne 28. října vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás náhle opustila milovaná dcera, maminka a babička, paní Pavlína DOBRÁ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme!

Jaroslav Klimeš

Dne 30. října uplyne deset smutných let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav KLIMEŠ z Chomutova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje celá rodina.

Jaroslav Pospíšil

Dne 28. října tomu bude třetí smutný rok, co navždy odešel náš drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jaroslav POSPÍŠIL z Chomutova. S úctou a láskou vzpomínají dcera Jiřina, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video