Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Stanislav Štihlovský

Dne 6. 8. 2019 uplynulo 25 let od úmrtí mého otce, pana Stanislava ŠTIHLOVSKÉHO. Stále vzpomíná syn Rostislav s rodinou.

Pavel Ritnošík

Čas ubíhá a nevrací, co vzal, ale láska, úcta a vzpomínky v srdcích žijí dál. Dne 6. 8. uplynulo 20 let od úmrtí Pavla RITNOŠÍKA. Stále vzpomíná rodina.

Zdeněk Trochta

Dne 4. 8. uplynuly 4 roky, co nás tragicky opustil syn a bratr, pan Zdeněk TROCHTA ve věku 30 let. Nezapomeneme. Rodiče a sourozenci.

Václav Vrábel

Dne 4. srpna uplynulo deset let, co nás navždy opustil pan Václav VRÁBEL. Vzpomínají manželka Eva, dcera Blanka a syn Pavel s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Terezie Šefrnová

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 4. 8. 2019 uplynulo 12 let, co nás navždy opustila maminka a babička, paní Terezie ŠEFRNOVÁ ze Žatce, která by se 4. října letošního roku dožila 90 let. Stále na ni vzpomínají dcery Marie a Dagmar a syn Václav s rodinami. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Vendulka Volská

Dne 6. srpna jsme vzpomněli pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, paní Vendulka VOLSKÁ, rozená RYBÁŘOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali vzpomeňte, prosím, společně se mnou. Děkuje manžel.

Markétka Šestáková

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Zítra, 8. srpna, vzpomeneme nedožitých čtyřiatřicátých narozenin naší milované dcerky a sestřičky, slečny Markétky ŠESTÁKOVÉ z Kadaně. Kdo jste ji znali, věnujte, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. S láskou a úctou stále vzpomínají maminka Věra a bratr Tomáš.

František Pavlica

Měl jsem Vás rád, chtělo se mi žít, přišla nemoc a já musel odejít. - Dne 14. května vzpomeneme druhý smutný rok, kdy nás ve věku pětaosmdesáti let, navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan František PAVLICA z Kadaně. Prosíme všechny kamarády i bývalé kolegy, aby mu společně s námi věnovali tichou vzpomínku. Děkují dcera Věra a vnuk Tomáš.

Pavla Hafince

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. - Dne 10. srpna to bude sedm let, kdy dotlouklo srdce a utichl hlas mého manžela Pavla HAFINCE z Kovářské. Stále vzpomínají manželka, dcery s rodinami a ostatní příbuzní. Děkuji všem, co vzpomenou s námi.

Jaroslav Hejrovský

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžu dát, chviličku postát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Zítra, 8. srpna, vzpomeneme čtvrtého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav HEJROVSKÝ z Pětipsů. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně se mnou. Děkuje přítelkyně Věra.

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ a ZŠ

Pracovní příležitost! Obec Bitozeves vypisuje konkurzní řízení na obsazení pozice ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Bitozeves. Přihlášky zasílejte v zalepené obálce do 25. září 15 hodin (rozhodující je datum doručení) na adresu: Obec Bitozeves, Bitozeves 50, PSČ 440 01 nebo osobně na podatelnu Obce Bitozeves. Obálku označte slovy: ,,KONKURZ ZŠ BITOZEVES - NEOTVÍRAT". Požadavky: Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost pro výkon funkce ředitele podle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, organizační a řídící schopnosti, 4 roky praxe v přímé pedagogické činnosti. K přihlášce doložte (originály nebo úředně ověřené kopie): doklady o získání odborné kvalifikace, doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem, podrobný životopis, koncepci rozvoje školy (max rozsah 3 stran strojopisu), lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce (ne starší 2 měsíců), výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců). Ředitel/ka bude jemnován/a na dobu určitou na období 6-ti let. Předpokládaný nástup 1.2. 2020.

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.