Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Helena Ersepková

Nejdražší na světě je srdce matky, kdo ztratil ji, chudý je, byť měl i největší statky. - Včera, 4. června, tomu bylo již jednadvacet let, kdy od nás všech odešla naše maminka, paní Helena ERSEPKOVÁ z bývalých Kundratic. Moc nám chybíš mami! Myslíme na Tebe. Tvoje děti Saša, Helena, Marcela, syn Pepík a vnoučata. Děkujeme všem za tichou vzpomínku.

Alexander Mašata

Uplynul další rok, kdy nejsi mezi námi. Chybíš nám. - Dne 10. června tomu bude šest let, kdy nás navždy opustil pan Alexander MAŠATA z Chomutova. Stále vzpomíná manželka Vlasta s rodinou.

Josef Čermák

Ten kdo Tě miloval, toho srdce bolí a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí Tvá rada, chybějí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé upřímné srdce. - Dnes, 5. června, je tomu dvacet let, co nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef ČERMÁK z Chomutova. Stále vzpomíná syn Josef s rodinou.

Václav Čech

Dne 3. června jsme vzpomněli nedožitých třiaosmdesátých narozenin pana Václava ČECHA z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. S úctou a láskou vzpomíná rodina. Moc nám všem chybíš.

Karel Pokorný

Dne 8. června 2019 vzpomeneme nedožitých devadesátých narozenin našeho tatínka, dědečka a přítele, pana Karla POKORNÉHO z Chomutova. S láskou vzpomínáme. Rodina a přátelé.

Klárka Brožová

Dne 11. června 2019 to bude třináct let, co tragicky zahynula naše drahá Klárka BROŽOVÁ, rozená KŇAVOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají dcera Kačenka, rodiče Dana a Josef, bratr Miroslav a strýc Jaroslav Kučera s rodinou. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jarmila Vondráčková

To že čas rány hojí, je pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 28. 5. jsme vzpomněli první výročí, co nás opustila naše maminka, babička a prababička, paní Jarmila VONDRÁČKOVÁ z Radonic. S láskou vzpomínají dcery Jaruš a Mirka s rodinami.

Marie Šimsová

V neděli 19. května 2019 jsme vzpomněli 1. výročí úmrtí mojí dcery Marie ŠIMSOVÉ, rozené Valouškové, ze Stekníku. Vzpomínají otec s rodinou.

Václav Hotový

Srdíčko utichlo, více sil nemělo. Tvá duše odešla, jen bolest zůstala. Skončil tvůj marný boj a našel jsi věčný pokoj. Dne 2. června uplyne 15 let, co odešel pan Václav HOTOVÝ z Klůčku. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka Jaroslava, dcery Jarka a Pavla s rodinami a syn Martin.

Zdeněk Kopčík

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 29. 5. to je již 14 let, kdy nás navždy opustil pan Zdeněk KOPČÍK ze Žatce. Vzpomíná manželka a děti s rodinami.

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.