Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Karel Předota

Kdo měl rád, nezapomene, kdo znal, vzpomene. - Dne 17. srpna uplyne dlouhých pět let, kdy nás navždy opustil drahý pan Karel PŘEDOTA z Jirkova. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. S láskou vzpomínají manželka, synové s rodinami, sestra a ostatní příbuzní.

Milan Hubcej

Chtěli bychom Tě tady mít, za ruku Tě vzít a tolik Ti toho říct. Po celý život byl jsi nám oporou, vzpomínky a láska k Tobě nám navždy zůstanou. - Dne 20. srpna tomu bude dvanáct let, co nás navždy opustil drahý a milovaný manžel, táta, tchán, děda a strýc, pan Milan HUBCEJ z Chomutova. S bolestí v srdci stále vzpomínají manželka, dcera Naďa a syn Luboš s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Roman Blümel

Dne 12. 8. 2019 uplynul rok od úmrtí našeho syna Romana BLÜMLA z Loun. Vzpomínají rodiče, manželka Eva, syn Roman a Lucka. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Miroslav Nechanický

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 11. srpna tomu bude osm let, co nás opustil pan Miroslav NECHANICKÝ z Chlumčan. S úctou vzpomíná zarmoucená rodina.

Gerlinda Piklová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 9. 8. 2019 uplyne 6 let, co nás navždy opustila naše maminka, babička a prababička Gerlinda Piklová. Stále vzpomínají dcery s rodinami. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Václav Svatoň

Dne 8. srpna to bude 22 let, co od nás odešel pan Václav SVATOŇ z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové Milan a Vašík s rodinami.

Jaroslava Dolejšová

Dne 9. srpna uplyne již 7 smutný rok, co nás navždy opustila maminka a babička, paní Jaroslava Dolejšová. S láskou stále vzpomínají dcery s rodinami a zdrcený manžel Vlastimil. Čas rychle ubíhá, ale bolest v našich srdcích je stále stejně hluboká

Václav Pracný

Dne 2. 8. 2019 by se dožil pan Václav PRACNÝ ze Žatce 90 let. Vzpomínají děti s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte.

Vratislav Bešík

Dne 6. 8. 2019 uplynuly 2 roky, co nás navždy opustil pan Vratislav BEŠÍK ze Žatce. Stále vzpomíná rodina Bešíkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Otto Kail

Dne 7. 8. 2019 by se pan Otto KAIL z Kryr dožil 80 let. 15. 8. 2017 zemřel. Vzpomíná manželka a děti s vnoučaty.

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ a ZŠ

Pracovní příležitost! Obec Bitozeves vypisuje konkurzní řízení na obsazení pozice ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Bitozeves. Přihlášky zasílejte v zalepené obálce do 25. září 15 hodin (rozhodující je datum doručení) na adresu: Obec Bitozeves, Bitozeves 50, PSČ 440 01 nebo osobně na podatelnu Obce Bitozeves. Obálku označte slovy: ,,KONKURZ ZŠ BITOZEVES - NEOTVÍRAT". Požadavky: Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost pro výkon funkce ředitele podle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, organizační a řídící schopnosti, 4 roky praxe v přímé pedagogické činnosti. K přihlášce doložte (originály nebo úředně ověřené kopie): doklady o získání odborné kvalifikace, doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem, podrobný životopis, koncepci rozvoje školy (max rozsah 3 stran strojopisu), lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce (ne starší 2 měsíců), výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců). Ředitel/ka bude jemnován/a na dobu určitou na období 6-ti let. Předpokládaný nástup 1.2. 2020.

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.