Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jaroslava Kohlíková

Dne 10. října vzpomeneme druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná družka, maminka a babička, paní Jaroslava KOHLÍKOVÁ. Stále vzpomínáme a nikdy nezapomeneme! Druh Láďa, děti Jitka, Miloš s rodinami a vnoučata David a Tomáš.

Erna Zimáková

Lidské dlaně padly lehce v klín, oči se zavřely, srdce přestalo být. - Dne 10. října uplynul první rok, co nás náhle opustila milovaná manželka, maminka, babička a prababička Erna ZIMÁKOVÁ. Nikdy nezapomeneme! Kdo jste ji znali vzpomeňte s námi. Manžel Jan a děti s rodinami.

Jaroslav Schneiberg

Dne 10. října tomu bude jedenáct let, co nás navždy opustil pan Jaroslav SCHNEIBERG z Chomutova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami. Všem, kteří jej znali a měli rádi, děkujeme za tichou vzpomínku.

Bohuslav Pašek

Dne 9. října tomu bude pět let, co nás navždy opustil pan Bohuslav PAŠEK z Chomutova. Stále vzpomínají manželka Jarmila, dcera Zuzka s Kristýnkou a syn Honza s rodinou.

Milena Zdobinská

Dne 11. října vzpomeneme již dvanáctého výročí úmrtí paní Mileny ZDOBINSKÉ. S láskou vzpomínají manžel Petr, syn Petr a dcera Martina s rodinami.

Martin Špivák

Jsou slzy, které nikdy neuschnou. Je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 8. října jsme vzpomněli devátého smutného výročí úmrtí pana Martina ŠPIVÁKA ze Škrle. Stále vzpomínají manželka Olga, syn Pavel s manželkou, vnuk Pavel a Olga Balážová s rodinou.

Josef Fibír

Osud je krutý, nevrátí, co jednou vzal, zůstanou jen vzpomínky a v srdci žal. - Dne 11. října uplyne sedmnáct let, kdy nás navždy opustil pan Josef FIBÍR z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje manželka s rodinou.

Ladislav Peleščák

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 7. října vzpomeneme patnáctého smutného výročí úmrtí našeho milovaného tatínka, pana Ladislava PELEŠČÁKA. S láskou vzpomínají dcera Jitka, syn Ladislav, Hedvika a ostatní příbuzní a přátelé.

Lucie Jaklová

Jak těžké je hledat slova, aby vyjádřila smutek náš. Vzpomínky vracejí se znova a bolest nezahojí ani čas. - Dne 15. října vzpomeneme pátého výročí, kdy nás navždy opustila milovaná vnučka Lucie JAKLOVÁ z Klášterce nad Ohří. S láskou vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji měli rádi, děkují dědeček, babička a ostatní příbuzní.

Lumír Koreš

Tvá ruka už nikdy nepohladí naše tváře a Tvá ústa neřeknou nám ta tři slůvka ,,mám vás rád.” - Dne 13. října uplyne první smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček Lumír KOREŠ. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Zdeňka, syn Lumír s Ilonkou, dcera Zdeňka s Martinem, vnoučata Martin, Michaela, Klára, pravnučka Anička a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám pracovnici na úklid. Dlouhodobá brigáda. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video
Kouzlo světla

Vizualizace Dynamo

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 3+1 v Žatci, ulice Pražská, 3. poschodí s výtahem. Byt je v zatepleném domě, nová plastová okna a dveře. Tel.: 721 538 734.

PRONÁJEM

Dlouhodobě pronajmu byt 3+1 v Chomutově, Cihlářská ul., po rekonstr., nezař., nájem 11,5 tis. vč. Energií. 775356835.