Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk GLÜCKSELIG

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 4. listopadu uplynulo dvacet let, co nás navždy opustil pan Zdeněk GLÜCKSELIG z Jirkova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami.

Romana Jelenová

V neznámý svět odešla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nikdy nedovolí. - Dne 14. listopadu uplyne třináct let od tragické smrti naší dcery Romany JELENOVÉ, rozené NĚMCOVÉ. Zároveň dne 23. února 2021 vzpomeneme jejích nedožitých čtyřiapadesátých narozenin. Stále vzpomínají rodiče, sestra a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Marek Polách

Dne 13. listopadu uplyne patnáct let od úmrtí našeho syna, pana Marka POLÁCHA z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají rodiče a sestra s rodinami.

Waltraud Richterová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce! Očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 15. listopadu 2020 tomu bude pět let od úmrtí naší milované maminky a babičky, paní Waltraud RICHTEROVÉ z Chomutova. Stále s láskou vzpomínají Oskar, Vlasta a Marek Richterovi.

Norbert Ebert

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 7. listopadu tomu bylo osm let, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Norbert EBERT z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Věra, dcery s rodinami a všichni, co ho měli rádi.

Antonie Ondráčková

Dne 8. 11. 2020 by se paní Antonie Ondráčková ze Žatce dožila 100 let. Stále vzpomínají dcery Jarmila a Antonie a syn Václav s rodinami.

Viktor Vraný

Tak, jako každoročně, si připomínáme smutné výročí pana Viktora Vraného z Lipna u Žatce, kdy nám navždy odešel náš manžel, tatínek a dědeček. S láskou a vděčností vzpomínají manželka, dcery Helena a Libuše s rodinami. Vzpomínají všichni Tvoji přátelé a známí.

Milada Dvořáková

Dne 9. 11. 2020 uplynou 2 roky, kdy nás navždy opustila paní Milada Dvořáková z Loun. S bolestí v srdci na ni stále vzpomíná dcera Milada, vnučka Lenka s manželem, pravnoučata Natálka, Kubíček a Terezka. Děkujeme všem za vzpomínku.

František Weber

Tiše jsi odešel, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 3. listopadu uplynulo páté smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan František WEBER z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, syn s rodinou, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.

Milan Labuda

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 7. listopadu uplyne devatenáct smutných let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, pan Milan LABUDA z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkují manželka Anna a děti Anna a Milan.

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video