Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk GLÜCKSELIG

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 4. listopadu uplynulo dvacet let, co nás navždy opustil pan Zdeněk GLÜCKSELIG z Jirkova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami.

Romana Jelenová

V neznámý svět odešla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nikdy nedovolí. - Dne 14. listopadu uplyne třináct let od tragické smrti naší dcery Romany JELENOVÉ, rozené NĚMCOVÉ. Zároveň dne 23. února 2021 vzpomeneme jejích nedožitých čtyřiapadesátých narozenin. Stále vzpomínají rodiče, sestra a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Marek Polách

Dne 13. listopadu uplyne patnáct let od úmrtí našeho syna, pana Marka POLÁCHA z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají rodiče a sestra s rodinami.

Waltraud Richterová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce! Očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 15. listopadu 2020 tomu bude pět let od úmrtí naší milované maminky a babičky, paní Waltraud RICHTEROVÉ z Chomutova. Stále s láskou vzpomínají Oskar, Vlasta a Marek Richterovi.

Norbert Ebert

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 7. listopadu tomu bylo osm let, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Norbert EBERT z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Věra, dcery s rodinami a všichni, co ho měli rádi.

Antonie Ondráčková

Dne 8. 11. 2020 by se paní Antonie Ondráčková ze Žatce dožila 100 let. Stále vzpomínají dcery Jarmila a Antonie a syn Václav s rodinami.

Viktor Vraný

Tak, jako každoročně, si připomínáme smutné výročí pana Viktora Vraného z Lipna u Žatce, kdy nám navždy odešel náš manžel, tatínek a dědeček. S láskou a vděčností vzpomínají manželka, dcery Helena a Libuše s rodinami. Vzpomínají všichni Tvoji přátelé a známí.

Milada Dvořáková

Dne 9. 11. 2020 uplynou 2 roky, kdy nás navždy opustila paní Milada Dvořáková z Loun. S bolestí v srdci na ni stále vzpomíná dcera Milada, vnučka Lenka s manželem, pravnoučata Natálka, Kubíček a Terezka. Děkujeme všem za vzpomínku.

František Weber

Tiše jsi odešel, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 3. listopadu uplynulo páté smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan František WEBER z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, syn s rodinou, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.

Milan Labuda

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 7. listopadu uplyne devatenáct smutných let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, pan Milan LABUDA z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkují manželka Anna a děti Anna a Milan.

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video