Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Marie Řeháková

Dne 15. 2. je to 28 let od úmrtí mojí babičky Marie Řehákové z Domoušic. Vzpomíná vnučka Maruš.

Zdeněk Hejzl

Dne 13. února 2019 uplyne 25 let od úmrtí pana Zdeňka HEJZLA z Počedělic. S láskou na svého otce vzpomínají dcera Zdeňka a Lidka s rodinami.

Petr Vazač

Odešel jsi, jak si to osud přál, v našich srdcích a vzpomínkách ale zůstáváš dál. Roky plynou, jak tiché řeky proud, jen bolest nedá zapomenout. 12. února uplynulo šest let, co nás navždy opustil náš milovaný tatínek a manžel, pan Petr VAZAČ. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami.

Miloslava Ambrová

Odešlas, maminko, neznámo kam, vzpomínky po Tobě zůstanou nám. Vzpomínky krásné, maminko milá, Ty že jsi vždycky pro nás jen žila. Dne 18. 2. 2019 uplyne 6 smutných let, kdy nás navždy opustila paní Miloslava AMBROVÁ z Podbořan. Děkujeme všem přátelům a známým za tichou vzpomínku. S láskou stále vzpomínají synové Jan a Robert s rodinami.

Vladimír Dědek

Nezemřel jsem, neboť vím, že budu žít stále v srdcích těch, kteří mě milovali… Dne 16. 2. 2019 je tomu již jeden dlouhý rok, co navždy bez rozloučení odešel náš milovaný manžel, otec, dědeček a kamarád, Vladimír DĚDEK. S láskou vzpomínají manželka Helena, syn Michal, vnoučata a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku.

Eduard Doležal

To, že čas rány hojí, je jenom pouhé zdání, stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. Dne 15. února 2019 uplyne 25 let, co nás opustil milovaný bratr, švagr a strýc, pan Eduard DOLEŽAL. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomene a stále vzpomíná sestra Liduš Veselá s rodinou.

Božena Bulavová

Za lásku tvou a péči, za úsměv coby lék, je těžké najít slova a vyjádřit svůj vděk. Dne 15. 2. 2019 uplyne již dlouhých 10 let, co nás opustila naše maminka, manželka, babička a sestra, paní Božena BULAVOVÁ z Vroutku. S láskou a stále s velkou bolestí v srdci vzpomínají dcery Eva, Dana, manžel Jozef, syn Pavel s rodinou, sestra Marie a bratr Bohumil. Kdo jste naší maminku znali, vzpomeňte s námi.

Jaroslav Oppel

Dny plynou, jak tiché řeky proud, jen bolest v srdci trvá a nedá zapomenout. Dne 14. 2. uplyne 15 let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček, pan Jaroslav OPPEL. Stále vzpomíná manželka Marcela, synové Martin a Marcel s rodinou.

Zdeňka Kahancová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 16. února uplyne 1 dlouhý rok od chvíle, kdy nás opustila naše maminka, paní Zdeňka KAHANCOVÁ ze Žatce. Stále s vděčností vzpomínají dcera Dana a syn Julius s rodinami.

Markéta Sommerová

Dne 8. 2. 2019 uplynulo 20 let, co nás opustila manželka a maminka, paní Markéta SOMMEROVÁ ze Žatce. Vzpomíná manžel a ostatní příbuzní. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.