Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk GLÜCKSELIG

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 4. listopadu uplynulo dvacet let, co nás navždy opustil pan Zdeněk GLÜCKSELIG z Jirkova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami.

Romana Jelenová

V neznámý svět odešla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nikdy nedovolí. - Dne 14. listopadu uplyne třináct let od tragické smrti naší dcery Romany JELENOVÉ, rozené NĚMCOVÉ. Zároveň dne 23. února 2021 vzpomeneme jejích nedožitých čtyřiapadesátých narozenin. Stále vzpomínají rodiče, sestra a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Marek Polách

Dne 13. listopadu uplyne patnáct let od úmrtí našeho syna, pana Marka POLÁCHA z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají rodiče a sestra s rodinami.

Waltraud Richterová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce! Očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 15. listopadu 2020 tomu bude pět let od úmrtí naší milované maminky a babičky, paní Waltraud RICHTEROVÉ z Chomutova. Stále s láskou vzpomínají Oskar, Vlasta a Marek Richterovi.

Norbert Ebert

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 7. listopadu tomu bylo osm let, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Norbert EBERT z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Věra, dcery s rodinami a všichni, co ho měli rádi.

Antonie Ondráčková

Dne 8. 11. 2020 by se paní Antonie Ondráčková ze Žatce dožila 100 let. Stále vzpomínají dcery Jarmila a Antonie a syn Václav s rodinami.

Viktor Vraný

Tak, jako každoročně, si připomínáme smutné výročí pana Viktora Vraného z Lipna u Žatce, kdy nám navždy odešel náš manžel, tatínek a dědeček. S láskou a vděčností vzpomínají manželka, dcery Helena a Libuše s rodinami. Vzpomínají všichni Tvoji přátelé a známí.

Milada Dvořáková

Dne 9. 11. 2020 uplynou 2 roky, kdy nás navždy opustila paní Milada Dvořáková z Loun. S bolestí v srdci na ni stále vzpomíná dcera Milada, vnučka Lenka s manželem, pravnoučata Natálka, Kubíček a Terezka. Děkujeme všem za vzpomínku.

František Weber

Tiše jsi odešel, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 3. listopadu uplynulo páté smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan František WEBER z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, syn s rodinou, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.

Milan Labuda

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 7. listopadu uplyne devatenáct smutných let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, pan Milan LABUDA z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkují manželka Anna a děti Anna a Milan.

Nabídky práce

Samostatná účetní a matrikářka

Starosta Obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘKY OBCE HŘIVICE. Podrobnosti na www.hrivice.cz. Přihlášku lze podat do 5.8.2021.
Kontakt: Josef Hajm, starosta
Tel.: 606686797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html
E-mail: starosta@hrivice.cz


Řidič/Řidička Multikáry M31 - Obec Raná

Obecní úřad v Rané hledá ŘIDIČE/ŘIDIČKY Multikáry M31. Náplní práce je také práce v terénu a úklidové práce v obci. Nástup možný ihned.
Kontakt: Obec Raná
Tel.: 415679247
E-mail: obec-rana@obec-rana.com


BRIGÁDA: Pomocná síla na výdej jídel v kantýně Valeo Podbořany

Veřejné stravování CZ a.s. hledá BRIGÁDNÍKA - POMOCNOU SÍLU NA VÝDEJ JÍDEL v kantýně Valeo Podbořany. Směny pondělí až pátek.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí ve svých kantýnách společností Nexen a Yanfeng v průmyslové zóně Tringle na bývalém žateckém letišti volné pracovní pozice POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY. Odměna až 16.000 - 18.000 Kč čístého.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Jednatel/ka Městské služby Podbořany

Město Podbořany vyhlašuje poptávku na obsazení funkce JEDNATEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Městské služby Podbořany s.r.o. Nabízíme kreativní práci dle smlouvy o výkonu funkce jednatele/ky při vedení obchodní společnosti města, uplatnění manažerských schopností při jejím řízení a marketingu, funkční období na dobu neurčitou s předpokládaným začátkem 09/2021. Smluvní platové ohodnocení.
Kontakt: Mgr. Erich Knoblauch
Tel.: 776662141
WWW: https://www.podborany.net/mestsky-urad/aktuality/poptavkove-rizeni-na-obsazeni-funkce-jednatel-ka-obchodni-spolecnosti-mestske-s
E-mail: knoblauch@podborany.net

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video