Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jiří Havlín

Dne 6. prosince uplyne již sedmnáct let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Jiří HAVLÍN z Chomutova. S láskou vzpomíná rodina Havlínova, Karbanova a Štádlerova.

Elemír Tasi

Dne 9. prosince vzpomeneme devatenáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Elemír TASI. S láskou a úctou stále vzpomíná zarmoucená rodina.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bylo devět smutných let, co nás náhle opustil pan Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Rodina.

Věra Snášelová

Zítra, 6. prosince, uplyne již šest smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Stanislav Kratina

Nikdy se už nedozvíš, jak moc nám scházíš. - Dne 10. prosince tomu bude smutných deset let, co nás navždy opustil pan Stanislav KRATINA z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Vlasta s rodinou, maminka a sestra Maruška s rodinou. Prosíme všechny přátele a známé aby tichou vzpomínkou uctili jeho památku společně s námi.

Věra MÜLLEROVÁ

Nezemřela jsem, neboť vím, že budu stále žít v srdcích těch, kteří mě milovali. - Dne 1. prosince jsme vzpomněli desátého smutného výročí, kdy od nás navždy odešla milovaná manželka, maminka, babička a sestra, paní Věra MÜLLEROVÁ z Jirkova. Zavzpomínejte s námi na její laskavou duši. S úctou manžel Hubert, děti Alena a Jaroslav s rodinami a sestra Alena s rodinou.

Ludmila Pavlicová

Dne 4. prosince uplynou čtyři smutné roky, co nás navždy opustila paní Ludmila PALIVCOVÁ. Stále vzpomíná manžel Jaroslav.

Hana Koderová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo tě miloval, vzpomíná dál. Dne 30. 11. 2018 vzpomeneme 7. Výročí úmrtí mé maminky, babičky a prababičky, paní Hany KODEROVÉ. Stále vzpomíná dcera Marta, vnuk Zdeněk, vnučka Maruška a pravnučka Zdenička a Miroslav.

Jiří Ponocný

Dne 30. 11. 2018 uplyne 7 let, co nás navždy opustil můj syn Jiří PONOCNÝ. Stále vzpomíná maminka a bratr Tomáš s rodinou.

Ladislav Kohoutek

Dne 29. 11. 2018 uplyne 15 let, kdy nás navždy opustil náš strýc, pan Ladislav KOHOUTEK z Mradic. S úctou a láskou stále vzpomínají rodina Czervoniakova, Tennlerova a Peckova.

Nabídky práce

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.