Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Ivana Bečvářová

Dne 28. dubna uplynou dva roky od chvíle, kdy nás navždy opustila paní Ivana BEČVÁŘOVÁ z Chomutova. Děkujeme všem, kteří na ni vzpomenou společně s námi. Manžel Petr a syn Martin.

Ludmila Průšová

Dne 29. dubna vzpomeneme patnáctého výročí, kdy nás navždy opustila maminka a babička, paní Ludmila PRŮŠOVÁ z Jirkova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují synové Václav, Jaroslav a dcera Miloslava s rodinami.

Zdena Horáková

Co osud vezme, nevrací, i když nám srdce krvácí. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nedovolí. Utichlo srdce, zůstal jen žal, kdo Tě měl rád, vzpomíná dál. Dne 17. 4. to bude smutných 14 let, co nás opustila naše drahá maminka, babička, paní Zdena HORÁKOVÁ z Velichova. Stále vzpomínáme. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děti s rodinami.

Alfred PFÜTZNER

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 21. dubna uplynou již dva roky, co nás navždy opustil pan Alfred PFÜTZNER. S láskou stále vzpomíná manželka Jana, dcera Jana a syn Vilém s rodinami.

Antonie Dondová

Dne 16. 4. uplynulo dlouhých 10 let, od úmrtí paní Antonie DONDOVÉ z Lubence. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Vzpomínají syn Oldřich s rodinou, syn Jiří s rodinou a dcera Jitka s rodinou.

Pavel Hablovič

Dne 16. 4. uplynul 1 rok, co nás navždy opustil pan Pavel HABLOVIČ ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Irena, synové Petr a Pavel a ostatní příbuzní.

Marta Honzová

Kdo žije v srdcích těch, které opustil, ten nezemřel… Dne 16. 4. 2019 uplynulo 10 smutných let, od úmrtí naší nejmilovanější maminky, paní Marty HONZOVÉ. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme. Naše drahá maminko, nikdy nezapomeneme. Vzpomíná celá rodina, příbuzní, kamarádi a známí.

Rudolf Štekl

Měl jsi tak rád život, tolik jsi chtěl žít. Smrt však krutá byla a Tys od nás musel odejít. Dne 15. dubna uplyne rok, kdy nás navždy opustil pan Rudolf ŠTEKL z Loun. S láskou vzpomínají dcera Ilona s rodinou, syn Marek s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Ludmila Zikánová

Dne 21. dubna uplyne první rok od chvíle, kdy nás navždy opustila má milovaná manželka, naše maminka a babička, paní Ludmila ZIKÁNOVÁ, rozená KRŠKOVÁ, rodačka z Kundratic. S bolem v srdci a s láskou vzpomínají manžel a synové s rodinami.

Zdeňka Jeníkovského

Dne 22. dubna vzpomeneme šestého výročí úmrtí pana Zdeňka JENÍKOVSKÉHO z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte společně s námi. Rodina.

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám družstevní byt v Radíčevsi 3+1 s balkonem a zahradou. Více info na tel.: 731 158 233.

PRONÁJEM

Pronajmu zcela nově zrekonstruované byty 2+1 a 2+KK v Žatci na Jihu. Pouze pracujícím. Volejte 728 233 579 od 9:00 do 17:00, po-pá.