Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk GLÜCKSELIG

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 4. listopadu uplynulo dvacet let, co nás navždy opustil pan Zdeněk GLÜCKSELIG z Jirkova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami.

Romana Jelenová

V neznámý svět odešla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nikdy nedovolí. - Dne 14. listopadu uplyne třináct let od tragické smrti naší dcery Romany JELENOVÉ, rozené NĚMCOVÉ. Zároveň dne 23. února 2021 vzpomeneme jejích nedožitých čtyřiapadesátých narozenin. Stále vzpomínají rodiče, sestra a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Marek Polách

Dne 13. listopadu uplyne patnáct let od úmrtí našeho syna, pana Marka POLÁCHA z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají rodiče a sestra s rodinami.

Waltraud Richterová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce! Očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 15. listopadu 2020 tomu bude pět let od úmrtí naší milované maminky a babičky, paní Waltraud RICHTEROVÉ z Chomutova. Stále s láskou vzpomínají Oskar, Vlasta a Marek Richterovi.

Norbert Ebert

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 7. listopadu tomu bylo osm let, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Norbert EBERT z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Věra, dcery s rodinami a všichni, co ho měli rádi.

Antonie Ondráčková

Dne 8. 11. 2020 by se paní Antonie Ondráčková ze Žatce dožila 100 let. Stále vzpomínají dcery Jarmila a Antonie a syn Václav s rodinami.

Viktor Vraný

Tak, jako každoročně, si připomínáme smutné výročí pana Viktora Vraného z Lipna u Žatce, kdy nám navždy odešel náš manžel, tatínek a dědeček. S láskou a vděčností vzpomínají manželka, dcery Helena a Libuše s rodinami. Vzpomínají všichni Tvoji přátelé a známí.

Milada Dvořáková

Dne 9. 11. 2020 uplynou 2 roky, kdy nás navždy opustila paní Milada Dvořáková z Loun. S bolestí v srdci na ni stále vzpomíná dcera Milada, vnučka Lenka s manželem, pravnoučata Natálka, Kubíček a Terezka. Děkujeme všem za vzpomínku.

František Weber

Tiše jsi odešel, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 3. listopadu uplynulo páté smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan František WEBER z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, syn s rodinou, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.

Milan Labuda

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 7. listopadu uplyne devatenáct smutných let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, pan Milan LABUDA z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkují manželka Anna a děti Anna a Milan.

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video