Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Zdeněk GLÜCKSELIG

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 4. listopadu uplynulo dvacet let, co nás navždy opustil pan Zdeněk GLÜCKSELIG z Jirkova. Stále vzpomínají manželka a dcery s rodinami.

Romana Jelenová

V neznámý svět odešla jsi spát, zaplakal každý, kdo Tě měl rád. Ta rána v srdci stále bolí a zapomenout nikdy nedovolí. - Dne 14. listopadu uplyne třináct let od tragické smrti naší dcery Romany JELENOVÉ, rozené NĚMCOVÉ. Zároveň dne 23. února 2021 vzpomeneme jejích nedožitých čtyřiapadesátých narozenin. Stále vzpomínají rodiče, sestra a ostatní příbuzní. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Marek Polách

Dne 13. listopadu uplyne patnáct let od úmrtí našeho syna, pana Marka POLÁCHA z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají rodiče a sestra s rodinami.

Waltraud Richterová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce! Očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 15. listopadu 2020 tomu bude pět let od úmrtí naší milované maminky a babičky, paní Waltraud RICHTEROVÉ z Chomutova. Stále s láskou vzpomínají Oskar, Vlasta a Marek Richterovi.

Norbert Ebert

Jsou slzy, které nikdy neuschnou, je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. Těžko je bez Tebe žít, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 7. listopadu tomu bylo osm let, co nás navždy opustil milovaný manžel, otec a dědeček, pan Norbert EBERT z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka Věra, dcery s rodinami a všichni, co ho měli rádi.

Antonie Ondráčková

Dne 8. 11. 2020 by se paní Antonie Ondráčková ze Žatce dožila 100 let. Stále vzpomínají dcery Jarmila a Antonie a syn Václav s rodinami.

Viktor Vraný

Tak, jako každoročně, si připomínáme smutné výročí pana Viktora Vraného z Lipna u Žatce, kdy nám navždy odešel náš manžel, tatínek a dědeček. S láskou a vděčností vzpomínají manželka, dcery Helena a Libuše s rodinami. Vzpomínají všichni Tvoji přátelé a známí.

Milada Dvořáková

Dne 9. 11. 2020 uplynou 2 roky, kdy nás navždy opustila paní Milada Dvořáková z Loun. S bolestí v srdci na ni stále vzpomíná dcera Milada, vnučka Lenka s manželem, pravnoučata Natálka, Kubíček a Terezka. Děkujeme všem za vzpomínku.

František Weber

Tiše jsi odešel, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 3. listopadu uplynulo páté smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček, pan František WEBER z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka, syn s rodinou, pravnoučata a ostatní příbuzní a známí.

Milan Labuda

Utichlo srdce, které chtělo tolik žít, proč osud byl tak krutý a Tys musel odejít. Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 7. listopadu uplyne devatenáct smutných let, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek, pan Milan LABUDA z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkují manželka Anna a děti Anna a Milan.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video