Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Radek Svoboda

Dne 10. 6. uplyne 5 let, co nás opustil náš Radek. Chybí nám každý den. Všem, kteří vzpomenete na Radka SVOBODU, děkujeme. Rodina Holasova z Libočan.

Jan Brandejs

Dne 1. 6. by oslavil 90. narozeniny a dne 25. 6. tomu bude dvanáct let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček a pradědeček, pan Jan BRANDEJS. Stále vzpomínají manželka a dcery Jarka a Jana s rodinami a ostatní příbuzní.

Josef Černay

„Zhasly Tvoje oči, zmlkl Tvůj hlas, měl jsi rád práci, život i nás.“ Dne 8. června 2019 uplynou 2 smutné roky, co odešel náš milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef ČERNAY ze Žatce. Děkujeme za rady, které jsi nám dal. Budeme se jimi řídit, ať životem můžeme jít dál. S bolestí vzpomínají dcera Alena a Jana, vnoučata Alenka, Ludvík a Petr.

Emil Maco

Dne 10. června uplyne dlouhých pět let, kdy nás navždy opustil pan Emil MACO z Petrohradu. Stále vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Dagmar Bartásková

Dne 7. 6. vzpomeneme 12 let, od úmrtí paní Dagmar BARTÁSKOVÉ ze Žatce. Stále vzpomíná a nikdy nezapomene rodina.

Antonín Říha

Dne 7. 6. uplyne osm dlouhých let, co nás navždy opustil pan Antonín ŘÍHA z Krásného Dvora. S láskou vzpomínají maminka, manželka, děti s rodinami a ostatní příbuzní. Nikdy nezapomeneme.

Anna Růžičková

Zítra, 8. června, vzpomeneme devátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila drahá maminka a babička, paní Anna RŮŽIČKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomíná dcera Zlata s rodinou.

Ján Korček

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 30. května uplynulo sedm smutných let, co nás navždy opustil pan Ján KORČEK z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají manželka Božena, synové Láďa a Jeník s rodinou, vnoučata Adam a Agátka. Děkujeme všem za vzpomínku.

Jarmila Holá

Odešlas tiše, jako když hvězda padá, zůstala bolest, která neuvadá. Utichly kroky, umlkl hlas, ale Tvůj obraz, Jarmilko, zůstane v nás. - Dne 8. června uplyne třiadvacet smutných let, kdy nás navždy opustila milovaná tetička, švagrová, paní Jarmila HOLÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali a měli rádi, věnujte jí, prosím, tichou vzpomínku společně s námi. S úctou, láskou a bolestí v srdci vzpomínají Věra s rodinou, Danuše s rodinou a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi děkujeme.

Josef Kunc

Dne 4. června 2019 by pan Josef KUNC oslavil 80. narozeniny. Před 7 lety se však vydal na cestu, ze které již není návratu. Vzpomeňte s námi a vy, kdož jste ho znali, uctěte jeho památku tichou vzpomínkou. S láskou dcera Jitka s rodinou a manželka Julie.

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.