Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Olga GÜNTHEROVÁ

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 14. ledna 2020 uplynulo 15 let, co nás navždy opustila naše maminka, paní Olga GÜNTHEROVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají děti s rodinami. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Janka Syberová

Chybíš nám, maminko, chybíš nám všem, domov byl domovem za Tebe jen. Na druhém břehu musíš už stát a my si s Tebou nemůžeme povídat. Dne 20. ledna 2020 tomu byl 1 rok, co nás opustila naše drahá maminka, paní Janka SYBEROVÁ z Tvršic. Stále vzpomíná dcera Alena s rodinou, sestra Lenka s rodinou a bratr Josef s rodinou a všichni, kdo ji znali a měli rádi.

Věra Kupcová

Je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 27. ledna vzpomeneme devátého výročí úmrtí paní Věry KUPCOVÉ z Chomutova, dříve z Kralup. S láskou vzpomínají dcery Dana a Jaroslava s přítelem, snacha, vnoučata a pravnoučata. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Karel Havelka

Na krátké procházky chodili jsme spolu, na tu nejdelší odešel jsi sám ..... - Dne 26. ledna uplyne smutných 31 let, kdy od nás, bez slůvka rozloučení, navždy odešel pan Karel HAVELKA z Chomutova. Navěky zůstane v našich srdcích. Za vzpomínku všem děkuje rodina.

Eva Trepešová

Tys milovala nás, my milovali Tebe. - Zítra, 23. ledna, vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Eva TREPEŠOVÁ z Jirkova. Kdo ji znali, věnujte jí, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují synové Vráťa a Viktor, dcera Iveta a ostatní příbuzní.

Emilie Nešporová

Milá maminko, už víc Ti nemůžeme dát, jen hezkou kytičku na hrob a tiše vzpomínat. - Dne 26. ledna uplyne první smutný rok, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Emilie NEŠPOROVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají dcery, syn, vnoučata a pravnoučata.

Renatka Javorková

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít, láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 23. ledna si připomeneme smutné výročí, kdy nás před dvaadvaceti lety tragicky, cizí vinou, opustila naše milovaná Renatka JAVORKOVÁ z Chomutova. Stále s láskou vzpomíná zarmoucená rodina.

Václav Daniška

Odešel jsi bez rozloučení, vzpomínka na Tebe bolí. Osud však nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, bolest a žal. - Dne 21. ledna jsme s bolestí vzpomněli 32. smutného výročí odchodu našeho milovaného manžela, tatínka a dědečka, pana Václava DANIŠKY z Chomutova. Současně 5. února vzpomeneme jeho nedožitých 85. narozenin. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme. S láskou stále vzpomínají manželka, dcera Jana s rodinou a syn Václav.

Marie Stuchlíková

I když Tě osud vzal, v našich srdcích žiješ dál. - Dne 23. ledna vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Marie STUCHLÍKOVÁ. S láskou vzpomínají děti Milan, Markéta a Marcela s manželem, vnoučata Dominika, Milan a Veronika s rodinou.

Stanislav Kolárovský

Dne 22. ledna vzpomínáme třetího smutného výročí, kdy nás náhle opustil pan Stanislav KOLÁROVSKÝ. S láskou a úctou stále vzpomíná syn Petr s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video