Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Eva Straková

Dne 5. srpna tomu bude třetí rok, co nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička a teta, paní Eva STRAKOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali a měli rádi, vzpomeňte s námi. S láskou vzpomínají manžel František, syn Pavel s rodinou, sestra Věra s rodinou a švagrová Marie.

Jana Hauznerová

Dne 7. srpna vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Jana HAUZNEROVÁ. S láskou a úctou vzpomínají manžel Ladislav, děti, vnoučata a pravnoučata.

Jaroslav Krejčí

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Zítra, 6. srpna, vzpomeneme třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn, tatínek a kamarád, pan Jaroslav KREJČÍ z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

František Miš

Už je to jedenáct let, kdy nás 7. srpna 2009 navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan FRANTIŠEK MIŠ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají manželka Miluška a syn Petr s rodinou. Nikdy na tebe nezapomeneme!

Jaroslav Hejrovský

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžu dát, chviličku postát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 8. srpna vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jaroslav HEJROVSKÝ z Pětipsů. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně se mnou. Děkuje přítelkyně Věra.

Karel Brázda

Osud nám nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, smutek a žal. - Dne 8. srpna tomu bude šestnáct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, manžel a dědeček, pan Karel BRÁZDA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují dcera Věrka, manželka Věra a vnuk Ládík.

Marie Valoušková

V úterý 4. srpna tomu bude již 14 roků, kdy nás opustila paní Marie Valoušková, roz. Cilcová, ze Stekníku. Kdo jste ji znali, prosíme, věnujte ji tichou vzpomínku s námi. Manžel, syn Míra s rodinou a ostatní příbuzní.

Jiří Rameš

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 4. srpna 2020 tomu bude 1 rok, kdy nás náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jiří RAMEŠ ze Žatce opustil. S bolestí v srdci stále vzpomínáme. Manželka Hana, děti Jirka a Hana s rodinami, vnoučata a pravnoučata, sestra s rodinou a ostatní příbuzní.

Jiří Novotný

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 30. 7. 2020 uplyne 12 let, co nás navždy opustil pan Jiří Novotný z Čeradic. Stále s láskou vzpomínají manželka Alena a dcery Marcela a Iveta s rodinami.

Jan Dienelt

Dne 31. července uplyne 1 rok, co nás navždy opustil pan Jan Dienelt z Holedečku. Stále vzpomínají dcera Jaroslava a syn Jan s rodinami, vnoučata a pravnoučata.

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video