Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Alois Zelený

Bez Tebe tatínku, se nám těžko životem kráčí, při vzpomínce se nám slzy do očí tlačí. Nestihli jsme Ti sbohem dát a za vše, co jsi pro nás celý život dělal, poděkovat. - Dne 30. listopadu vzpomeneme pátého výročí, kdy nás opustil drahý manžel, tatínek a dědeček, pan Alois ZELENÝ. S láskou vzpomínají manželka Alena a děti s rodinami.

Radek Grinč

Moře lásky jsi s sebou vzal, hory bolesti zanechal. Prázdná místa jsou tu, kde zazníval Tvůj hlas, však vzpomínka na Tebe zůstane v nás. - Dne 30. listopadu vzpomeneme druhý rok, co nás navždy opustil milovaný syn Radek GRINČ z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Děkují matka Miluše, otec Michal, sestra Světlana s rodinou a ostatní příbuzní známí a přátelé.

Dagmar Machová

Roky tiše plynou, jak klidné řeky proud, jen bolest v srdci zůstává a nedá zapomenout. - Dne 2. prosince uplyne šest let, kdy nás navždy opustila drahá maminka, babička a prababička, paní Dagmar MACHOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají syn Josef s rodinou, dcera Jiřina, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní.

Josef Vošvrda

Dne 27. listopadu tomu je pět dlouhých a smutných let, co nás navždy opustil tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef VOŠVRDA z Jirkova. S láskou vzpomínají synové Josef s rodinou, Jaroslav s přítelkyní Krystou, vnoučata a pravnoučata.

Václav Hejda

Ztráta milovaného člověka nikdy nepřebolí. - Dne 29. listopadu vzpomeneme jedenáctého smutného výročí úmrtí pana Václava HEJDY z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka, dcery, vnoučata a pravnučka. Za tichou vzpomínku všem, kteří jste ho znali, děkujeme.

Jan Hlobil

Čas plyne, život jde dál a Ty se už nikdy nevrátíš k nám, nic už nemůžeme Ti dát, jen kytičku na hrob a s láskou vzpomínat. - Dne 28. listopadu tomu bude šestadvacet let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Jan HLOBIL z Chomutova. S láskou vzpomínají manželka a děti s rodinami.

Karel Němeček

Dne 29. listopadu vzpomeneme smutné desáté výročí, kdy nás navždy opustil náš drahý manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Karel NĚMEČEK ze Spořic. Stále vzpomínají manželka Helena a celá rodina.

Anna Petrů

Čas vše krutě v zapomnění drtí, jen ne to, co je hluboce uloženo v srdci. - Dne 29. listopadu uplyne dvacet let od úmrtí maminky, babičky a prababičky, paní Anny PETRŮ z Jirkova. S láskou vzpomínají děti a vnoučata.

Ervín Frič

Tiše jsi odešel, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 28. listopadu vzpomeneme patnáctého výročí, kdy nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Ervín FRIČ z Otvic. Stále vzpomínáme! Manželka Marie, dcery Šárka a Veronika s rodinami. Děkujeme všem, kteří ho znali a vzpomenou s námi.

Walter JÜNGER

Dne 25. listopadu tomu budou čtyři smutné roky, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček, pradědeček a strýc, pan Walter JÜNGER z Otvic. S láskou vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami a ostatní příbuzní.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video