Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vlastimil Zavřel

Čas ubíhá a nevrací, co si vzal, tak už to v životě bývá. Odešel jsi, jak jsi to osud přál, v našich srdcích však zůstáváš dál. Nikdy nezapomeneme! - Dne 8. prosince 2020 tomu bude sedm let, co nás navždy opustil pan Vlastimil ZAVŘEL ze Zelené. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera Vlasta s partnerem a vnučky Verunka a Vlasti s rodinami.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bude jedenáct smutných let, co nás náhle opustil pan Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Rodina.

Melita Lebedová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce, očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 30. listopadu 2020 tomu bylo již osm let, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Melita LEBEDOVÁ ze Strupčic. Stále s láskou vzpomínají dcery Ingrid, Marika a Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Václav Štros

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 5. prosince uplyne třináct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Věra Snášelová

Dne 6. prosince uplyne již osm smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Brabec

V pátek, 4. prosince, uplyne deset smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan Jan BRABEC. Stále s láskou vzpomínají manželka Eva, syn Pavel a dcera Jitka.

Jaroslav Holeček

Dne 30. 11. 2020 uplyne 10 let, co nás navždy opustil pan Jaroslav HOLEČEK ze Žatce. Kdo tě znal, vzpomene, kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene. Stále vzpomínají manželka Jaroslava a dcery Dana a Alena s rodinami.

Karel Sova

Dne 27. 11. Uplynou 2 roky, co nás navždy opustil pan Karel SOVA ze Žatce. Stále vzpomínají rodiče, dcera Karolína, sestra Iveta s rodinou a rodiny Šmídová, Ramešová a Šímová.

Alexander Jankov

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V sobotu, 19. prosince, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Alexander JANKOV z Chomutova. Stále vzpomíná družka Maruš a ostatní příbuzní.

Jiří Havelík

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V pondělí, 14. prosince, tomu bylo osmnáct let, co nás navždy opustil pan Jiří HAVELÍK ze Spořic. Stále vzpomíná sestra Marie s rodinou.

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video