Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Václav Štros

Přestože zhasla svíce Tvého života, neodešel jsi, navždy zůstaneš v našich srdcích…. - Dne 5. prosince uplyne dvanáct smutných let, co nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku všem děkujeme.

Mária Žárská

Dne 5. prosince vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Mária ŽÁRSKÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje manžel s rodinou.

Zdeněk Petráček

Dne 8. prosince tomu budou dva roky, co navždy odešel vzácný člověk, pan Zdeněk PETRÁČEK, dlouholetý ředitel Gymnázia v Chomutově. Jeho přáním bylo, aby byl uložen mezi své nejbližší, do rodné Kačice v okrese Kladno. Všem, kteří s úctou vzpomenou, děkuje rodina Vořechovských.

Květoslav Barták

Dne 2. prosince vzpomeneme nedožitých sedmdesátých narozenin pana Květoslava BARTÁKA. S láskou a úctou stále vzpomíná manželka Jarka s rodinou.

Věra Snášelová

Dne 6. prosince uplyne již sedm smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Josef Janouš

Dne 6. prosince vzpomeneme čtyřicet let od tragického úmrtí pana Josefa JANOUŠE z Března u Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery Vlaďka a Jana s rodinami.

Bohuslav Kašuba

Dne 27. listopadu vzpomeneme páté smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš bratr a strýček, pan Bohuslav KAŠUBA z Veltěž. S láskou vzpomínají sestry s rodinami a kamarádi.

Karel Svoboda

Dne 15. listopadu tomu bylo 7 let, co od nás navždy odešel pan Karel SVOBODA ze Skupic. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomenou manželka Martina, děti Kristýna a Karel a ostatní příbuzní a známí.

Rostislav Parpel

Dne 2. 12. 2019 uplynou tři smutné roky, kdy nás navždy opustil můj milovaný syn Rostislav PARPEL z Očihova. Stále vzpomínají maminka, bratr a sestra s rodinou.

Antonín Ullrich

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 26. 11. uplyne dlouhých 20 let, co nás navždy opustil pan Antonín ULLRICH z Deštnice. Stále vzpomínají dcery Martina Bartošová a Petra Zwerenzová s rodinami.

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video