Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vlastimil Zavřel

Čas ubíhá a nevrací, co si vzal, tak už to v životě bývá. Odešel jsi, jak jsi to osud přál, v našich srdcích však zůstáváš dál. Nikdy nezapomeneme! - Dne 8. prosince 2020 tomu bude sedm let, co nás navždy opustil pan Vlastimil ZAVŘEL ze Zelené. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera Vlasta s partnerem a vnučky Verunka a Vlasti s rodinami.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bude jedenáct smutných let, co nás náhle opustil pan Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Rodina.

Melita Lebedová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce, očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 30. listopadu 2020 tomu bylo již osm let, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Melita LEBEDOVÁ ze Strupčic. Stále s láskou vzpomínají dcery Ingrid, Marika a Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Václav Štros

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 5. prosince uplyne třináct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Věra Snášelová

Dne 6. prosince uplyne již osm smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Brabec

V pátek, 4. prosince, uplyne deset smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan Jan BRABEC. Stále s láskou vzpomínají manželka Eva, syn Pavel a dcera Jitka.

Jaroslav Holeček

Dne 30. 11. 2020 uplyne 10 let, co nás navždy opustil pan Jaroslav HOLEČEK ze Žatce. Kdo tě znal, vzpomene, kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene. Stále vzpomínají manželka Jaroslava a dcery Dana a Alena s rodinami.

Karel Sova

Dne 27. 11. Uplynou 2 roky, co nás navždy opustil pan Karel SOVA ze Žatce. Stále vzpomínají rodiče, dcera Karolína, sestra Iveta s rodinou a rodiny Šmídová, Ramešová a Šímová.

Alexander Jankov

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V sobotu, 19. prosince, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Alexander JANKOV z Chomutova. Stále vzpomíná družka Maruš a ostatní příbuzní.

Jiří Havelík

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V pondělí, 14. prosince, tomu bylo osmnáct let, co nás navždy opustil pan Jiří HAVELÍK ze Spořic. Stále vzpomíná sestra Marie s rodinou.

Nabídky práce

Samostatná účetní a matrikářka

Starosta Obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘKY OBCE HŘIVICE. Podrobnosti na www.hrivice.cz. Přihlášku lze podat do 5.8.2021.
Kontakt: Josef Hajm, starosta
Tel.: 606686797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html
E-mail: starosta@hrivice.cz


Řidič/Řidička Multikáry M31 - Obec Raná

Obecní úřad v Rané hledá ŘIDIČE/ŘIDIČKY Multikáry M31. Náplní práce je také práce v terénu a úklidové práce v obci. Nástup možný ihned.
Kontakt: Obec Raná
Tel.: 415679247
E-mail: obec-rana@obec-rana.com


BRIGÁDA: Pomocná síla na výdej jídel v kantýně Valeo Podbořany

Veřejné stravování CZ a.s. hledá BRIGÁDNÍKA - POMOCNOU SÍLU NA VÝDEJ JÍDEL v kantýně Valeo Podbořany. Směny pondělí až pátek.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí ve svých kantýnách společností Nexen a Yanfeng v průmyslové zóně Tringle na bývalém žateckém letišti volné pracovní pozice POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY. Odměna až 16.000 - 18.000 Kč čístého.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Jednatel/ka Městské služby Podbořany

Město Podbořany vyhlašuje poptávku na obsazení funkce JEDNATEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Městské služby Podbořany s.r.o. Nabízíme kreativní práci dle smlouvy o výkonu funkce jednatele/ky při vedení obchodní společnosti města, uplatnění manažerských schopností při jejím řízení a marketingu, funkční období na dobu neurčitou s předpokládaným začátkem 09/2021. Smluvní platové ohodnocení.
Kontakt: Mgr. Erich Knoblauch
Tel.: 776662141
WWW: https://www.podborany.net/mestsky-urad/aktuality/poptavkove-rizeni-na-obsazeni-funkce-jednatel-ka-obchodni-spolecnosti-mestske-s
E-mail: knoblauch@podborany.net

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video