Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jaroslav Kučera

Rok za rokem ubíhá, čas prý rány hojí, vzpomínky synáčku stále bolí. - Dne 15. října uplynou dlouhé čtyři roky, kdy nás navždy opustil milovaný syn, bratr a strýček Jaroslav KUČERA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Rodiče, bratři Jiří a Radek s rodinami a ostatní příbuzní.

Marie Hromadová

Zhasly oči plné lásky, naší drahé maminky, nezhasnou však nikdy na ni, v našich srdcích vzpomínky. - Dne 14. října by oslavila 76. narozeniny naše milovaná maminka, babička, prababička a švagrová, paní Marie HROMADOVÁ z Chomutova. Zároveň dne 8. listopadu uplyne deset smutných let od jejího úmrtí. Všem, kteří ji znali a společně s námi tichou vzpomínkou uctí její památku, děkují dcery a synové s rodinami, vnoučata, pravnoučata a ostatní příbuzní.

Jana Zdeborová

Dne 17. října uplyne sedmnáct let od úmrtí Mgr. Jany ZDEBOROVÉ. Kdo jste ji znali, věnujte ji tichou vzpomínku. Druh Jan Merha.

Jan Fořtík

Tak jako perly chová oceán, tak jako hvězdy chová nebe, tak ve svém srdci a vzpomínkách chováme my Tebe. Dne 7. října uplyne rok od úmrtí našeho syna Jana FOŘTÍKA z Loun. Nikdy nezapomenou rodiče, syn Honzík, neteř Kateřina a ostatní příbuzní a známí. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi.

Michal Kanči

Dne 15. října uplynou dva roky, kdy nás navždy opustil táta, děda, praděda a prapraděda, pan Michal KANČI. S láskou stále vzpomínají Nataša s rodinou a Anča s rodinou.

Ladislav Merda

Dne 13. října 2019 uplyne 6 smutných roků, co nás navždy opustil pan Ladislav MERDA ze Žatce. S láskou vzpomíná manželka Vlasta a synové Láďa a Mirek s rodinami.

Antonín Marko

Každý z nás máme vzpomínky své, tam někde v paměti ukryté. Někdy jsou krásné a jindy bolí. Dne 10. října uplynou 3 roky, co nás navždy opustil pan Antonín MARKO ze Žatce. Stále vzpomínají manželka Květa a děti Květa a Antonín s rodinami.

Václav Vaněk

Je smutné bez Tebe žít, nemá kdo poradit, potěšit. Díky za to, čím jsi pro nás byl, za každý den, který jsi pro nás žil. Dne 10. 10. 2019 vzpomeneme 1. výročí úmrtí pana Václava VAŇKA ze Žatce. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Manželka s rodinou.

Ludmila Doležalová

Co víc můžeme Ti dát, jen hrst květů na hrob a vzpomínat. Dne 9. října 2019 to bude 21 let, co nás opustila naše milovaná maminka, tchyně a babička, paní Ludmila DOLEŽALOVÁ ze Žatce. Stále na Tebe, milá maminko, vzpomínáme. Dcera Liduš Veselá s rodinou.

Milan Bártko

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 30. září 2019 uplynulo již 28 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Milan BÁRTKO. S láskou stále vzpomínají manželka Libuše, synové Milan a Michal s rodinami, vnoučata Kačenka a Milánek.

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám pracovnici na úklid. Dlouhodobá brigáda. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video
Kouzlo světla

Vizualizace Dynamo

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 3+1 v Žatci, ulice Pražská, 3. poschodí s výtahem. Byt je v zatepleném domě, nová plastová okna a dveře. Tel.: 721 538 734.

PRONÁJEM

Dlouhodobě pronajmu byt 3+1 v Chomutově, Cihlářská ul., po rekonstr., nezař., nájem 11,5 tis. vč. Energií. 775356835.