Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Zelenka

Dne 24. srpna vzpomeneme třetího výročí úmrtí tanečního mistra, pana Josefa ZELENKY. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Manželka a dcery s rodinou.

Zdeňka Tlustá

Dne 23. srpna tomu bude osm smutných let, co nás navždy opustila milovaná maminka, paní Zdeňka TLUSTÁ z Chomutova, dříve z Otvic. S láskou a úctou stále vzpomínají syn a dcera s rodinami a ostatní příbuzní.

Helena Menšíková

Tiše jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 6. srpna uplynulo sedm let, co nás navždy opustila maminka, babička a prababička, paní Helena MENŠÍKOVÁ z Lažan. S láskou vzpomínají dcera Jiřina, vnoučata a pravnoučata.

Jan Šlichta

Přišlo to tak náhle, nečekaně a naděje na život už není, zůstalo prázdné místo v domě a pár nedokončených vět. - Dne 22. srpna uplyne rok, co nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Jan ŠLICHTA z Lažan. S láskou vzpomíná manželka Jiřina, děti a vnoučata.

Alžběta Znamenáčková

Dne 23. srpna vzpomeneme nedožitých čtyřiadevadesátých narozenin naší milované maminky, babičky a prababičky, paní Alžběty ZNAMENÁČKOVÉ z Jirkova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují děti Květoslava, Jana a František s rodinami.

Ján Mucha

Milý tatínku, rád jsi pro nás žil, tak rád jsi pro nás pracoval, zlý osud nám Tebe ve věku 52 let vzal. A co my za lásku Tvou můžeme dát? Jen hrst krásných květů a v slzách vzpomínat. Dne 15. srpna 2019 tomu bude 11 let, co nás opustil tatínek, manžel, dědeček, pan Ján MUCHA. S láskou stále vzpomínají manželka Vlasta, děti Jana s rodinou, Honza s rodinou i Vlastička s rodinou a ostatní příbuzní.

Cyril Honomichl

Dne 14. 8. uplynulo 10 let od úmrtí pana Cyrila HONOMICHLA. Stále vzpomínají manželka Helena, synové Miloš a Pavel, snacha Zdeňka a vnučka Zdenička. Chybíš nám!

Jiří Klouda

Dne 12. 8. 2019 uplynulo 5 smutných let, kdy nás opustil pan Jiří KLOUDA ze Žatce, bývalý učitel ZUŠ v Žatci. V našich srdcích a vzpomínkách bude stále žít prostřednictvím hudby, které se celý život věnoval. Stále vzpomínají dcery Jana a Ivana s rodinami.

Růžena Rajnyšová

Za Tvoji lásku k nám už jen kytičku na hrob Ti můžeme dát a s láskou vzpomínat. Dne 18. srpna 2019 si připomeneme nedožitých 100 let naší maminky, babičky a prababičky, paní Růženy RAJNYŠOVÉ. S láskou stále vzpomínají dcery Jana a Milena, vnučka Irena s rodinou, vnuci František a Petr s rodinami.

Jana Kulhánková

Dne 18. srpna uplyne třicet let od úmrtí naší dcery Jany KULHÁNKOVÉ. Stále vzpomínají rodiče a sestra Petra.

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ a ZŠ

Pracovní příležitost! Obec Bitozeves vypisuje konkurzní řízení na obsazení pozice ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Bitozeves. Přihlášky zasílejte v zalepené obálce do 25. září 15 hodin (rozhodující je datum doručení) na adresu: Obec Bitozeves, Bitozeves 50, PSČ 440 01 nebo osobně na podatelnu Obce Bitozeves. Obálku označte slovy: ,,KONKURZ ZŠ BITOZEVES - NEOTVÍRAT". Požadavky: Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost pro výkon funkce ředitele podle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, organizační a řídící schopnosti, 4 roky praxe v přímé pedagogické činnosti. K přihlášce doložte (originály nebo úředně ověřené kopie): doklady o získání odborné kvalifikace, doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem, podrobný životopis, koncepci rozvoje školy (max rozsah 3 stran strojopisu), lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce (ne starší 2 měsíců), výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců). Ředitel/ka bude jemnován/a na dobu určitou na období 6-ti let. Předpokládaný nástup 1.2. 2020.

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.