Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Antonína Štefanova

Dne 9. června jsme vzpomněli třicátého smutného výročí náhlého úmrtí pana Antonína ŠTEFANOVA z Chomutova. Děkujeme všem, kteří mu společně s námi věnují tichou vzpomínku. Rodina Štefanova.

Hana Kodetová

Ten, kdo Tě miloval, toho srdce bolí a kdo Tě znal, ten porozumí. Chybí Tvá rada, chybí Tvé ruce, ze všeho nejvíce Tvé laskavé srdce. - Dne 15. června tomu bude 20 let, co nás navždy opustila naše milující dcera, manželka a maminka, paní Hana KODETOVÁ. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Pavel, dcera Pavla, maminka Hana Vimrová a ostatní příbuzní. Za krátkou vzpomínku děkujeme.

Miroslav Kolář

Dnes, 12. června, jsou tomu dva smutné roky, kdy nás navždy opustil drahý manžel, pan Miroslav KOLÁŘ z Chomutova. S láskou stále vzpomínají manželka, synové Miroslav, Josef a Růža.

Stanislava Bodnáriková

Dne 17. června uplyne jedenáct let od odchodu paní Stanislavy BODNÁRIKOVÉ z Údlic. Stále vzpomínají sourozenci Věra, Pavel, syn Jiří s rodinou a teta Evženie s rodinou.

Miloslav Kubica

Dne 15. června uplyne deset smutných let, co nás navždy opustil pan Ing. Miloslav KUBICA z Jirkova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje rodina.

Táňa Kašparová

Dne 13. června uplynulo již 45 let, kdy nás navždy opustila paní Táňa KAŠPAROVÁ, porodní asistentka z Chomutova, která prohrála svůj boj se zákeřnou chorobou ve 47 letech. S láskou vzpomínají manžel Miloš a dcera Olga.

Luboš Břečka

Bylo by krásné, pokud by se dalo jít do nebe na návštěvu a tam obejmout všechny, co nám tak chybí. Chtěla bych být andělem alespoň na jeden jediný den, abych Tě mohla obejmout a říct Ti, jak moc mi tatínku chybíš. - Dne 15. června uplyne již čtrnáct smutných let, co nás navždy, po boji se zákeřnou nemocí, opustil můj drahý tatínek, pan Luboš BŘEČKA z Jirkova. Bylo mu pouhých 47 let. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Hanka Břečková, Marcela a Martin Zahradníkovi.

Jaroslav Levý

Dne 14. června vzpomeneme třiadvacátého výročí úmrtí pana Jaroslava LEVÉHO z Jirkova. S úctou a láskou vzpomíná rodina. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Oldřich Křivan

Vzpomínky na Tebe krásné máme, který si po celý život uchováme. Dne 8. 6. 2019 to bude 5 roků, co tragicky zahynul můj syn Oldřich KŘIVAN z Loun. Stále vzpomínáme maminka, syn Ondřej s rodinou, bratr Libor s rodinou.

Miloš Korpa

Odešel jsi náhle, nikdo to nečekal. Krutý osud nám Tě vzal, smutný domov a cestu na hřbitov zanechal. Dne 4. června před 24 lety nás náhle opustil ve věku 24 let náš milovaný syn Miloš KORPA. Stále vzpomínají a nezapomenou maminka, dcera Míša s rodinou a bratři Tomáš a Jiří s rodinou.

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.