Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jarmila Drsová

Po celý život byla jsi nám oporou, vzpomínky na Tebe v srdcích nám stále zůstanou. - Dne 7. srpna vzpomeneme 20. výročí úmrtí naší drahé maminky, babičky a prababičky, paní Jarmily DRSOVÉ z Chomutova. S láskou stále vzpomíná rodina.

Jaroslav Hálek

Dne 6. 8. 2020 uplyne 10 dlouhých let, co nás náhle opustil dobrý, ochotný a obětavý člověk, pan Jaroslav HÁLEK z Vroutku. Stále vzpomíná manželka Ivana, dcera Jaroslava s rodinou, dcera Soňa s rodinou, maminka Zdeňka a ostatní příbuzní. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme.

Jaroslav Macíček

Dne 6. 8. uplyne 5 let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Jaroslav MACÍČEK. S láskou vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinami. Nikdy nezapomeneme.

Marie Havelková

Dne 5. 8. uplyne 1 rok, co nás navždy opustila naše teta paní Marie HAVELKOVÁ ze Žatce. Stále vzpomíná rodina.

Emil Cabák

Dne 4. 8. 2020 uplynul 1 rok, kdy od nás navždy odešel pan Emil CABÁK z Bezděkova. „Není dne, kdybychom si na Tebe nevzpomněli!“ Vzpomíná manželka Libuše, dcera Milena s rodinou, synové Jaroslav a Dalibor s rodinami.

Čestmír Provazník

Dne 7. 8. 2020 by oslavil 80té narozeniny můj milovaný tatínek, manžel, děda, pan ČESTMÍR PROVAZNÍK že Žatce a zároveň 8. 9. 2020 uplyne dlouhých, smutných 20 let od jeho úmrtí. Se stálou vzpomínkou a bolestí v srdci nikdy nezapomene dcera Zdeňka s manželem, manželka a vnuk Ládík. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Stanislav Kmoch

Dne 9. 8. je tomu 8 let, kdy nás opustil můj milovaný manžel STANISLAV KMOCH z Nehasic. S láskou vzpomíná manželka Eva s rodinou.

Jaroslava Dolejšová

Dne 9. srpna uplyne již osmý smutný rok, co nás navždy opustila maminka a babička, paní Jaroslava Dolejšová. S láskou stále vzpomínají dcery s rodinami a zdrcený manžel Vlastimil. Čas rychle ubíhá, ale bolest v našich srdcích je stále stejně hluboká…

Antonie Merhová

Dne 6. srpna uplyne desáté výročí úmrtí paní Antonie MERHOVÉ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují syn Jan a sourozenci.

Jiří Kučera

Dne 8. srpna uplyne třináct let, co odešel pan Jiří KUČERA z Otvic. Za tichou vzpomínku děkuje dcera Jana.

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video