Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vlastimil Zavřel

Čas ubíhá a nevrací, co si vzal, tak už to v životě bývá. Odešel jsi, jak jsi to osud přál, v našich srdcích však zůstáváš dál. Nikdy nezapomeneme! - Dne 8. prosince 2020 tomu bude sedm let, co nás navždy opustil pan Vlastimil ZAVŘEL ze Zelené. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera Vlasta s partnerem a vnučky Verunka a Vlasti s rodinami.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bude jedenáct smutných let, co nás náhle opustil pan Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Rodina.

Melita Lebedová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce, očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 30. listopadu 2020 tomu bylo již osm let, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Melita LEBEDOVÁ ze Strupčic. Stále s láskou vzpomínají dcery Ingrid, Marika a Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Václav Štros

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 5. prosince uplyne třináct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Věra Snášelová

Dne 6. prosince uplyne již osm smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Brabec

V pátek, 4. prosince, uplyne deset smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan Jan BRABEC. Stále s láskou vzpomínají manželka Eva, syn Pavel a dcera Jitka.

Jaroslav Holeček

Dne 30. 11. 2020 uplyne 10 let, co nás navždy opustil pan Jaroslav HOLEČEK ze Žatce. Kdo tě znal, vzpomene, kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene. Stále vzpomínají manželka Jaroslava a dcery Dana a Alena s rodinami.

Karel Sova

Dne 27. 11. Uplynou 2 roky, co nás navždy opustil pan Karel SOVA ze Žatce. Stále vzpomínají rodiče, dcera Karolína, sestra Iveta s rodinou a rodiny Šmídová, Ramešová a Šímová.

Alexander Jankov

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V sobotu, 19. prosince, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Alexander JANKOV z Chomutova. Stále vzpomíná družka Maruš a ostatní příbuzní.

Jiří Havelík

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V pondělí, 14. prosince, tomu bylo osmnáct let, co nás navždy opustil pan Jiří HAVELÍK ze Spořic. Stále vzpomíná sestra Marie s rodinou.

Nabídky práce

OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV, ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ, PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

KERAMOST, a.s. (Žatecká 1899/25, 434 30 Most) na provoze Prunéřov hledáme zaměstnance, u vybraných pozic nabízíme náborový příspěvek až 50 tisíc: OPERÁTOR VÝROBNÍ A BALÍCÍ LINKY S OBSLUHOU VZV - směnný provoz. ŘIDIČ ZEMNÍCH STROJŮ - KOLOVÝ NAKLADAČ - směnný provoz (při absenci potřebné skupiny průkazu řidiče ZS si je u nás doděláte), NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 50 000,- Kč, volejte p. Laitla - 723 742 401, e-mail: laitl@keramost.cz. PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (s vyhl. č. 50/1978 Sb. paragraf 6) - směnný provoz, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000,- Kč, volejte pana Zemana - 476 133 314, e-mail: zeman@keramost.cz. Výhody pro zaměstnance: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, věrnostní přídavek horníků, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a soukromé životní pojištění, zajištěna doprava do zaměstnání, odměny za pracovní a životní jubilea, možnost dalšího vzdělávání, udržování a zvyšování kvalifikace.
Tel.: 777 159 235
E-mail: ulrychova@keramost.cz


VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video