Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Věra Nejedlá

Dne 25. dubna vzpomeneme 28. smutného výročí, co nás navždy opustila maminka, babička a prababička, paní Věra NEJEDLÁ. S láskou vzpomíná rodina.

Václav Zukal

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou na Tebe vzpomínat. - Dne 29. dubna vzpomeneme 19. smutný rok, kdy nás navždy opustil náš milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ZUKAL z Chomutova. S láskou vzpomínají a nikdy nezapomenou dcery Miluš a Vendul, vnoučata Lenka, Tomáš, David, Vendul, Tomáš a pravnoučata.

Alena Ereňáková

Když umře maminka, i slunce zajde, v srdcích se uhnízdí smutek a chlad. Na celém světě sotva se najde, kdo by jak maminka uměl mít rád. - Dne 19. dubna tomu bylo 17 smutných let, co nás navždy opustila drahá manželka, maminka, sestra, tetička, švagrová a babička, paní Alena EREŇÁKOVÁ. Kdo jste ji znali, věnujte jí, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Nikdy nezapomenou manžel Ivan, děti Lukáš a Petra s přítelem, sourozenci Jaroslav, Drahomíra a jejich rodiny, vnoučata Honzík, Nikolka a Tadeášek.

Lukášek Čermák

Tichý je domov, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Ten, kdo měl Tě rád, tou cestičkou chodí častokrát, kytičku na hrob pokládá, chviličku postojí a tiše vzpomíná. - Dne 14. dubna by oslavil 23. narozeniny náš drahý a milovaný syn, bráška, vnouček a synovec Lukášek ČERMÁK. S láskou a velikou bolestí v srdci stále vzpomínají maminka, sestra Eliška, dědeček, strýc Luboš a ostatní příbuzní.

Vlasta Šustrová

Náhle jsi odešla, muselo to být, ale v našich srdcích budeš stále žít. - Dne 27. dubna s velkou bolestí v srdci vzpomeneme první smutné výročí, kdy nás navždy opustila drahá maminka a babička paní Vlasta ŠUSTROVÁ z Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji znali a měli rádi, děkují dcery Vlasta a Nikola s rodinami.

Olga Wittrichová

Dnes, 24. dubna, vzpomínáme druhý smutný rok, kdy nás navždy opustila milovaná manželka, maminka, babička a prababička, paní Olga WITTRICHOVÁ. S láskou a úctou stále vzpomíná manžel a zarmoucená rodina.

Hana Štrosová

Odešlas, maminko, neznámo kam, vzpomínka po Tobě zůstane nám, vzpomínka krásná, maminko milá, ty že jsi pro nás vždycky jen žila. - Dne 28. dubna uplyne pátý smutný rok, co utichlo srdce naší milované maminky, babičky a prababičky, paní Hany ŠTROSOVÉ z Jirkova. Za tichou vzpomínku děkují dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Nikdy nezapomeneme!

Antonín Kordulík

Tolik miloval život a s námi chtěl být, ale osud byl tak krutý a nenechal ho žít. Dne 20. dubna 2019 by se náš drahý manžel a otec pan Antonín KORDULÍK ze Spořic dožil 70. let. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkuje rodina.

Oldřich Hiršl

Nic víc než kytičku květů na hrob Ti nemůžeme dát, tiše plakat a stále vzpomínat. - Dne 29.4. to budou 3 roky od chvíle, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek a dědeček pan Oldřich HIRŠL. S láskou vzpomínají dcera Jana s rodinou, syn Míla a manželka Marie.

Anežka Kocábová

Dne 24. dubna jsme vzpomněli sedmadvacátého výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka a tchýně, paní Anežka KOCÁBOVÁ z Chomutova. Kdo jste ji znali, věnujte jí společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera Jana s manželem Jaroslavem, Dufkovi a Fagošovi z Klášterce nad Ohří.

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA V MŠ

ZŠ a MŠ Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/UČITELKA mateřské školy. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte spolu s kontaktem do 30. dubna na adresu Školní 323, 270 33 Jesenice.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

ŘIDIČ NA ROZVOZ PEČIVA

Přijmeme řidiče na HPP. Rozvoz pečiva v Žatci. ŘP skupiny B, možno i brigádou.
Tel.: 604 409 637

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ JÍDEL

Přijmeme řidiče/ku na rozvoz jídel. Pracovní doba cca od 6:15 až 12:30, vhodné i pro důchodce nebo ženy na MD.
Tel.: 603 591 676

KUCHAŘKA

Přijmeme kuchaře/ku do výrobny chlazených jídel. Velice dobré platové ohodnocení.
Tel.: 603 591 676

Poslední videa

Vítání občánků v Blšanech

V sobotu 13. dubna přivítali čtyři nové občánky, zarecitovaly a zazpívaly jim děti z mateřské školy.

Přehrát video
Louny: Recitační přehlídka Puškinův památník

(2. video)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám družstevní byt v Radíčevsi 3+1 s balkonem a zahradou. Více info na tel.: 731 158 233.

PRONÁJEM

Pronajmu zcela nově zrekonstruované byty 2+1 a 2+KK v Žatci na Jihu. Pouze pracujícím. Volejte 728 233 579 od 9:00 do 17:00, po-pá.