Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vlastimil Zavřel

Čas ubíhá a nevrací, co si vzal, tak už to v životě bývá. Odešel jsi, jak jsi to osud přál, v našich srdcích však zůstáváš dál. Nikdy nezapomeneme! - Dne 8. prosince 2020 tomu bude sedm let, co nás navždy opustil pan Vlastimil ZAVŘEL ze Zelené. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera Vlasta s partnerem a vnučky Verunka a Vlasti s rodinami.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bude jedenáct smutných let, co nás náhle opustil pan Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Rodina.

Melita Lebedová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce, očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 30. listopadu 2020 tomu bylo již osm let, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Melita LEBEDOVÁ ze Strupčic. Stále s láskou vzpomínají dcery Ingrid, Marika a Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Václav Štros

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 5. prosince uplyne třináct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Věra Snášelová

Dne 6. prosince uplyne již osm smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Brabec

V pátek, 4. prosince, uplyne deset smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan Jan BRABEC. Stále s láskou vzpomínají manželka Eva, syn Pavel a dcera Jitka.

Jaroslav Holeček

Dne 30. 11. 2020 uplyne 10 let, co nás navždy opustil pan Jaroslav HOLEČEK ze Žatce. Kdo tě znal, vzpomene, kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene. Stále vzpomínají manželka Jaroslava a dcery Dana a Alena s rodinami.

Karel Sova

Dne 27. 11. Uplynou 2 roky, co nás navždy opustil pan Karel SOVA ze Žatce. Stále vzpomínají rodiče, dcera Karolína, sestra Iveta s rodinou a rodiny Šmídová, Ramešová a Šímová.

Alexander Jankov

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V sobotu, 19. prosince, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Alexander JANKOV z Chomutova. Stále vzpomíná družka Maruš a ostatní příbuzní.

Jiří Havelík

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V pondělí, 14. prosince, tomu bylo osmnáct let, co nás navždy opustil pan Jiří HAVELÍK ze Spořic. Stále vzpomíná sestra Marie s rodinou.

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video