Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Jan Rada

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 18. února uplynulo patnáct let, co nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Jan RADA z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají manželka Věra a synové Jan a František s rodinami.

Irenka Vejražková

Měla jsem vás ráda, chtělo se mi žít, přišla nemoc a já musela odejít. - Dne 24. února vzpomeneme devatenáctého smutného výročí, kdy nás navždy opustila drahá manželka, maminka a babička, paní Irenka VEJRAŽKOVÁ z Chomutova. S láskou stále vzpomínají manžel, synové Petr, Roman, Michal, sestry Helena, Julie s rodinami, vnoučata Terezka a Tomáš.

Zdeněk Sláma

Jsou lidé, kteří pro nás znamenají celý svět. O to těžší je ztratit je a uchovávat jen ve vzpomínkách. - Dne 22. února vzpomeneme desátého výročí, kdy nás opustil pan Zdeněk SLÁMA z Perštejna. Kdo jste ho znali a měli rádi, vzpomeňte společně s námi. S láskou a úctou vzpomíná celá rodina.

Ervín Kolárovský

Dne 19. února jsme vzpomněli nedožitých osmdesátých narozenin pana Ervína KOLÁROVSKÉHO z Chomutova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje synovec Petr s rodinou.

Michal Kejak

Před šestnácti lety, 13. února, nás navždy opustil milovaný a obětavý manžel, otec, dědeček a pradědeček, pan Michal KEJAK z Droužkovic. Za vaší vzpomínku děkují manželka Danuše, synové Michal a Stanislav a ostatní příbuzní.

Eva Poništová

Dne 19. února uplynulo deset smutných let od chvíle, co nás navždy opustila milovaná dcera, manželka, maminka a babička, paní Eva PONIŠTOVÁ z Chomutova. S láskou vzpomínají maminka, manžel a dcera s rodinou.

Josef Procházka

Dne 22. února uplyne rok, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Josef PROCHÁZKA z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomínají manželka Zděnka, dcera Marie a syn Josef s rodinami. Děkujeme všem, kteří tichou vzpomínkou uctí jeho památku.

Václav Průša

Dne 21. února vzpomeneme patnáctého výročí, kdy nás navždy opustil pan Václav PRŮŠA z Jirkova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují synové Václav a Jaroslav s rodinami, dcera Miloslava s rodinou a paní Jaroslava Metličková.

František Ježdík

Dne 21. února uplyne první smutné výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček, švagr, pan František JEŽDÍK ze Zelené. Moc nám tu chybíš a nikdy na Tebe nezapomeneme. S úctou a láskou vzpomíná rodina. Kdo jste ho znali a měli rádi, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku.

Václav Jíra

Vydal ses na cestu, kam chodí každý sám, jen dveře vzpomínek nechal jsi dokořán. Dne 16. 2. 2019 uplyne 28 let, co nás navždy opustil pan Václav Jíra ze Žatce. Stále vzpomínají maminka Zdena, otčím Josef, bratři Pavel a Jiří s rodinami a rodina Chupáňova.

Nabídky práce

STROJNÍK STAVEBNÍHO STROJE, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STROJNÍKA STAVEBNÍHO STROJE a ŘIDIČE NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Zajímavé platové ohodnocení, nástup dle dohody.
Tel.: 777 612 202
E-mail: libor.sykora@fronek.cz

STAVBYVEDOUCÍ, PŘEDÁK STAVEBNÍ VÝROBY

Froněk dopravní stavby (Zátiší 2486, Rakovník) přijme STAVBYVEDOUCÍHO a PŘEDÁKA STAVEBNÍ VÝROBY. Zajímavé finanční ohodnocení.
Tel.: 313 517 276
E-mail: veronika.blahova@fronek.cz

KUCHAŘ/KA

Přijmeme SAMOSTATNOU KUCHAŘKU/KUCHAŘE do směnného provozu v Resortu Vyhlídka Šlovice. Nástup dle dohody.
Kontakt: J. Kepka
Tel.: 770 182 608
E-mail: jaroslav.kepka@resortvyhlidka.cz

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

Chomutov: Herec Zdeněk Godla a sportovec Petr Koukal na Veletrhu práce

...

Přehrát video
Chomutov: Masopust 2019 (2. video)

....

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Lounech, 28. října pod 3. ZŠ. Tel.: 607 870 494

PRONÁJEM

Pronajmu garáž v Chomutově, poblíž HM Globus. - Tel. 605 776 821.