Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Josef Benda

Dne 11. 12. 2018 to bude 10 let, kdy nás navždy opustil náš milovaný tatínek a dědeček, pan Josef BENDA z Mukoděl. S láskou vzpomínají dcery a syn s rodinami.

Zdeněk Škorjak

Dne 2. 12. by oslavil pan ŠKORJAK Zdeněk 71. narozeniny a 10. 12. vzpomínáme smutné 15. výročí jeho smrti. Vzpomíná manželka a příbuzní.

Libuše Machová

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a s láskou vzpomínat. Dne 7. 12. 2018 uplynou 3 roky, co nás navždy opustila naše milovaná babička, paní Libuše MACHOVÁ. S láskou a úctou vzpomínají Tomáš a Martina.

Zdeněk Hofreiter

Láska smrtí nekončí, stále v srdcích zůstává… Dne 7. prosince 2018 uplyne již 8 let, co nás navždy opustil náš tatínek a dědeček, pan Zdeněk HOFREITER. S láskou stále vzpomínají synové s rodinami.

Václav Frélich

Čas utíká a nevrací, co vzal. Jen láska, úcta a vzpomínky v srdci zůstávají dál. Dne 4. prosince by se dožil 80 let pan VÁCLAV FRÉLICH z Malnic. Vzpomínají manželka Ilka, syn Václav a dcera Soňa s rodinami.

Zdeněk Panský

Dne 1. 12. tomu bylo dlouhých 10 let, co už jsi Zdeňku PANSKÝ na druhém břehu. Moc nám chybíš. Stále na tebe vzpomínají rodiče a sestry s rodinami.

Antonín Bárta

Jen hořící svíci a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát a s láskou vzpomínat. Dne 28. 11. 2018 uplynulo již 10 let, co nás navždy opustil pan Antonín BÁRTA. Stále vzpomíná rodina.

Zdeněk Petráček

Dne 8. prosince uplyne rok, kdy nás opustil vzácný člověk, pan Zdeněk PETRÁČEK, dlouholetý ředitel Gymnázia v Chomutově. Jeho přáním bylo, aby byl uložen ve své rodné Kačici v okrese Kladno, kde mají rodinnou hrobku. Všem, kteří s úctou vzpomenou, děkuje rodina Vořechovských.

Václav Kohoutek

Děkujeme Ti, tatínku, za to, čím jsi pro nás byl, za každý den, jenž jsi pro nás žil. Loučit ses nechtěl, tolik jsi chtěl žít a mnoho toho ještě říct. Však osud byl tak krutý a musel jsi od nás odejít. - Dne 9. prosince uplyne třetí smutný rok, kdy nás navždy opustil milovaný pan Václav KOHOUTEK z Chomutova. S láskou a velkou bolestí v srdci stále vzpomínají manželka Helena, dcery Štěpánka a Helena s rodinami, vnoučata Ema, Kateřina, Dominika.

Jindřich Brzybohatý

Dne 6. prosince vzpomeneme třináctého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek a dědeček, pan Jindřich BRZYBOHATÝ z Jirkova. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují manželka Marta, děti Jitka, Vráťa a Ivana s rodinami.

Nabídky práce

UČITEL

Vážený pane učiteli. Hledáme právě Vás, učitele odborných předmětů, jako jsou elektrotechnika, elektrotechnická měření a fyzika. Spolupráce s naší střední školou v Žatci je možná na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.
Tel.: +420 736 605 905

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 777 167 336.

LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA

Přijmeme lektora AJ na plný nebo částečný úvazek. Agentura PAROLE, tel. 474 683 729.
Tel.: 474 683 729

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Vánoční zpívání s Pepou Vágnerem

Vánoční atmosféru mohli poprvé nasát ve Vrchlického divadle v Lounech návštěvníci koncertu zpěváka Josefa Vágnera. Adventní koncert v Lounech byl druhou zastávkou v rámci vánočního turné, které letos

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

První adventní neděli (nejen) v Krásném Dvoře lilo jako z konve, a tak se Pepišto a anděl Dáša spolu s dětmi přemístili do stanu. A tak už... hlava ramena kolena palce se tančily jedna báseň ;-)

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním RD 3+1 v Lounech s velkou zahradou za menší RD 1+2 v Lounech + doplatek. Tel: 777 142 422.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.