Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Věra Kupcová

Je bolest v srdci, která nikdy nezmizí. - Dne 27. ledna vzpomeneme devátého výročí úmrtí paní Věry KUPCOVÉ z Chomutova, dříve z Kralup. S láskou vzpomínají dcery Dana a Jaroslava s přítelem, snacha, vnoučata a pravnoučata. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Karel Havelka

Na krátké procházky chodili jsme spolu, na tu nejdelší odešel jsi sám ..... - Dne 26. ledna uplyne smutných 31 let, kdy od nás, bez slůvka rozloučení, navždy odešel pan Karel HAVELKA z Chomutova. Navěky zůstane v našich srdcích. Za vzpomínku všem děkuje rodina.

Eva Trepešová

Tys milovala nás, my milovali Tebe. - Zítra, 23. ledna, vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Eva TREPEŠOVÁ z Jirkova. Kdo ji znali, věnujte jí, společně s námi tichou vzpomínku. Děkují synové Vráťa a Viktor, dcera Iveta a ostatní příbuzní.

Emilie Nešporová

Milá maminko, už víc Ti nemůžeme dát, jen hezkou kytičku na hrob a tiše vzpomínat. - Dne 26. ledna uplyne první smutný rok, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Emilie NEŠPOROVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají dcery, syn, vnoučata a pravnoučata.

Renatka Javorková

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít, láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 23. ledna si připomeneme smutné výročí, kdy nás před dvaadvaceti lety tragicky, cizí vinou, opustila naše milovaná Renatka JAVORKOVÁ z Chomutova. Stále s láskou vzpomíná zarmoucená rodina.

Václav Daniška

Odešel jsi bez rozloučení, vzpomínka na Tebe bolí. Osud však nevrátí, co jednou vzal, vrací jen vzpomínky, bolest a žal. - Dne 21. ledna jsme s bolestí vzpomněli 32. smutného výročí odchodu našeho milovaného manžela, tatínka a dědečka, pana Václava DANIŠKY z Chomutova. Současně 5. února vzpomeneme jeho nedožitých 85. narozenin. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme. S láskou stále vzpomínají manželka, dcera Jana s rodinou a syn Václav.

Marie Stuchlíková

I když Tě osud vzal, v našich srdcích žiješ dál. - Dne 23. ledna vzpomeneme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Marie STUCHLÍKOVÁ. S láskou vzpomínají děti Milan, Markéta a Marcela s manželem, vnoučata Dominika, Milan a Veronika s rodinou.

Stanislav Kolárovský

Dne 22. ledna vzpomínáme třetího smutného výročí, kdy nás náhle opustil pan Stanislav KOLÁROVSKÝ. S láskou a úctou stále vzpomíná syn Petr s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Anastázie Kolaříková

Kdo Tě znal, ten měl Tě rád, uměla jsi poradit i rozesmát. Snad někde na druhém břehu Ti vánek poví, jak nás Tvůj odchod stále bolí. - Dne 20. ledna tomu bylo osm let, co nás navždy opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Anastázie KOLAŘÍKOVÁ z Chomutova. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou děti Eva, Pavel, Marie a Josef, vnoučata, pravnoučata, ostatní příbuzní a přátelé. Všem za vzpomínku děkujeme!

Miroslav Volf

Jak těžké je hledat slova, aby vyjádřila smutek náš. Vzpomínky vracejí se znova a bolest nezahojí ani čas. Už nikdy dětem neporadíš, vnoučata nepohladíš, odešel jsi jak vánek, když zajde do polí, jen vzpomínky a stopy Tvého života zůstaly. - Dne 16. ledna uplynuly tři roky, kdy navždy dotlouklo srdce pana Miroslava VOLFA z Chomutova. Kdo jste ho měli rádi, věnujte mu, spolu s námi, tichou vzpomínku. Děkujeme. Dcery Olga a Ivana s rodinami, sestra Blanka.

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video