Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Vlastimil Zavřel

Čas ubíhá a nevrací, co si vzal, tak už to v životě bývá. Odešel jsi, jak jsi to osud přál, v našich srdcích však zůstáváš dál. Nikdy nezapomeneme! - Dne 8. prosince 2020 tomu bude sedm let, co nás navždy opustil pan Vlastimil ZAVŘEL ze Zelené. Kdo jste ho znali, věnujte mu, prosím, společně s námi tichou vzpomínku. Děkuje dcera Vlasta s partnerem a vnučky Verunka a Vlasti s rodinami.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bude jedenáct smutných let, co nás náhle opustil pan Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Rodina.

Melita Lebedová

Dopracovaly pilné ruce, utichlo navždy předobré srdce, očima drahýma se již nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. - Dne 30. listopadu 2020 tomu bylo již osm let, co nás navždy opustila naše milovaná maminka, babička a prababička, paní Melita LEBEDOVÁ ze Strupčic. Stále s láskou vzpomínají dcery Ingrid, Marika a Eva s rodinami a Evy přítel Pepa.

Václav Štros

V životě jsou chvíle, se kterými se člověk nikdy nesmíří. - Dne 5. prosince uplyne třináct smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku děkujeme.

Věra Snášelová

Dne 6. prosince uplyne již osm smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jan Brabec

V pátek, 4. prosince, uplyne deset smutných let, co nás navždy opustil milovaný manžel a tatínek, pan Jan BRABEC. Stále s láskou vzpomínají manželka Eva, syn Pavel a dcera Jitka.

Jaroslav Holeček

Dne 30. 11. 2020 uplyne 10 let, co nás navždy opustil pan Jaroslav HOLEČEK ze Žatce. Kdo tě znal, vzpomene, kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene. Stále vzpomínají manželka Jaroslava a dcery Dana a Alena s rodinami.

Karel Sova

Dne 27. 11. Uplynou 2 roky, co nás navždy opustil pan Karel SOVA ze Žatce. Stále vzpomínají rodiče, dcera Karolína, sestra Iveta s rodinou a rodiny Šmídová, Ramešová a Šímová.

Alexander Jankov

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V sobotu, 19. prosince, tomu bude třináct let, co nás navždy opustil pan Alexander JANKOV z Chomutova. Stále vzpomíná družka Maruš a ostatní příbuzní.

Jiří Havelík

Jak tiše žil, tak tiše odešel …. - V pondělí, 14. prosince, tomu bylo osmnáct let, co nás navždy opustil pan Jiří HAVELÍK ze Spořic. Stále vzpomíná sestra Marie s rodinou.

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video