Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Věra Snášelová

Dnes, 6. prosince, je tomu již pět smutných let, kdy nás navždy opustila paní Věra SNÁŠELOVÁ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají dcery a snacha s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jiří Havlín

Dnes, 6. prosince, je tomu šestnáct let od chvíle, kdy nás navždy opustil pan Jiří HAVLÍN z Chomutova. S láskou a úctou vzpomínají rodiny Havlínova, Karbanova a Štádlerova.

Miroslav Hýbl

Dne 4. prosince tomu bylo osm smutných let, co nás náhle opustil pan Miroslav HÝBL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Nikdy nezapomeneme! Bratr Jaroslav s rodinou.

Václav Štros

Očím ses ztratila, ale v srdcích zůstáváš navždy. - Dne 5. prosince uplynulo deset smutných let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Václav ŠTROS z Jirkova. Nikdy nezapomenou dcera Hana, zeť Míra, vnuci Míra, Vašek a pravnučka Terezka. Za tichou vzpomínku všem děkujeme.

Zdeněk Škorjak

Dne 2. 12. 2017 by oslavil pan Zdeněk ŠKORJAK 70. narozeniny a 10. prosince vzpomínáme smutné 14. výročí jeho úmrtí. Vzpomíná manželka Ilona a příbuzní.

Rostislav Parpel

Dne 2. prosince to bude 1 rok, co nás opustil pan Rostislav PARPEL. Stále vzpomínají maminka a sourozenci s rodinami.

Josef Zika

Dne 1. 12. 2017 uplyne již 7 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek a dědeček, pan Josef ZIKA ze Sedčic. S láskou stále vzpomínají manželka, dcera a syn s rodinou. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Jiří Ponocný

Dne 30. 11. 2017 uplyne 6 let, co nás navždy opustil můj syn Jiří PONOCNÝ. Stále vzpomíná maminka, bratr Tomáš s rodinou a Lenička.

Zdeněk Kopta

Nikdy nezapomeneme na toho, koho máme rádi. Nikdy nezapomeneme na toho, který nám moc schází. Dne 29. listopadu uplyne pět smutných let, kdy nás navždy opustil pan Zdeněk KOPTA z Cítolib. S láskou vzpomínají děti Zdeňka, Karel a Zdeněk s rodinami. Děkujeme všem, kdo vzpomenou s námi.

Bořislav Holeček

Dne 28. 11. 2004 zemřel pan Bořislav HOLEČEK. Nyní uplyne 12. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek a dědeček. Odešel jsi tiše a nám zůstal v srdci velký žal. Vzpomínají manželka, dcera, syn a vnuci.

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Anglický klubík v Nepomyšli - pohádka o Zelené Karkulce

Děti navštěvující anglický klubík při MC Jablíčko v Nepomyšli pod vedením Lenky Novákové sehrály v úterý 18. června odpoledne pro rodiče a přátele pohádku v angličtině - o Zelené Karkulce ;-)

Přehrát video
Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

CHATA PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

PRONÁJEM

Pronajmu starší byt 2+KK v Žatci v 1. patře v klidné lokalitě v centru města, od září 2019. Ne zvířata, ne děti. V nájmu 3900,- Kč je FO, el. sp. prost., odpady, záloha studená voda. Energie vlastní, plyn. topení. Kauce 10.000 Kč. Tel.: 736 271 892.