Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

František Zrůna

Utichly kroky, umlkl hlas, jen tiché vzpomínky zůstanou v nás. - Dne 13. března tomu bylo sedmnáct let, co nás navždy opustil pan František ZRŮNA z Jirkova. Stále vzpomínají manželka, syn Josef a dcera Jitka s rodinami. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Děkujeme!

Josef Jančar

Kdo byl milován, nikdy nezemřel. - Dne 12. března uplynulo již šestnáct smutných let, kdy nás navždy opustil pan Josef JANČAR z Chomutova. Za tichou vzpomínku děkuje milující manželka Jana s rodinou.

František a Juliana Zmrzlých

Dne 11. března uplynulo čtyřiadvacet smutných let, kdy nás navždy opustil drahý tatínek, dědeček a pradědeček, pan František ZMRZLÝ z Chomutova. Zároveň dne 31. května vzpomeneme dvaadvacátého výročí, kdy nás opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Juliana ZMRZLÁ. S láskou a úctou na ně vzpomínají vnučky s rodinami.

Václav Šimek

Dne 12. března jsme vzpomněli již osmého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Václav ŠIMEK z Chomutova. S úctou a láskou stále vzpomínají manželka Věra, děti s rodinami a ostatní příbuzní.

Pavel Soukup

Kdo Tě měl rád, nikdy nezapomene! - Dne 12. března jsme vzpomněli pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Pavel SOUKUP z Chomutova. Stále vzpomínají manželka, syn, dcery, vnoučata a ostatní příbuzní. Všem, kteří vzpomenou s námi, děkujeme.

Karel Novotný

Dne 11. března uplynulo již dvacet let od tragického úmrtí pana Karla NOVOTNÉHO z Chomutova a 16. března vzpomeneme jeho nedožitých čtyřiasedmdesátých narozenin. Náš dík patří všem, kteří nezapomněli. Manželka, dcera a syn s rodinami.

Milan Jetenský

Proč osud byl tak krutý a tys musel odejít? V našich srdcích Tě však budeme mít napořád. - Dne 11. března tomu bylo šest let, co odešel náš milovaný syn, manžel, otec, bratr, švagr, strýc a zeť, pan Milan JETENSKÝ. Nikdy na Tebe nezapomeneme! Všichni kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkuje celá rodina.

Vilém Koziol

Dne 4. března jsme vzpomněli neuvěřitelných pětadvacet let od úmrtí našeho tatínka a dědečka, pana Viléma KOZIOLA z Chomutova. Všem za tichou vzpomínku děkujeme. Syn a dcera s rodinami.

Julie a Herman Karáskovi

Dne 19. března uplyne sedm smutných let od úmrtí paní Julie KARÁSKOVÉ a dne 29. března uplyne dvanáct let, co nás navždy opustil pan Herman KARÁSEK z Hory Svatého Šebestiána. S bolestí v srdci vzpomínají dcery Marie, Růžena a syn Josef s rodinami. Děkujeme všem, kteří vzpomenou společně s námi.

Jarmila Malátová

Dne 13. března vzpomeneme pátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka a babička, paní Jarmila MALÁTOVÁ z Chomutova. Kdo jste jí znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují dcery Jarka, Mirka s rodinami, sourozenci a ostatní příbuzní a známí.

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video