Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Antonín Bambous

Hvězdy ti nesvítí, slunce nehřeje, už se k nám nevrátíš, už není naděje. Prázdný je domov, smutno je v něm, cestička na hřbitov zůstala jen. Dne 24. 2. 2018 uplyne 9 let, kdy navždy odešel manžel, tatínek a dědeček, pan Antonín BAMBOUS. S láskou vzpomíná manželka Věra, děti Vlastimil, Věra, Milan s rodinami, vnoučata a pravnoučata. Moc nám chybíš.

Jaroslava Kodoň

Dne 23. 2. 2018 vzpomeneme již 24. smutné výročí, kdy nás navždy opustil náš syn Jaroslav KODOŇ. S bolestí v srdci vzpomínají maminka a sestra s dětmi. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi.

Zdeňka Karnoldová

Dne 23. 2. uplyne 10 let od úmrtí mé maminky, paní Zdeňky KARNOLDOVÉ ze Žatce. Stále vzpomínají dcera Jarka s celou rodinou.

Anna Hiršlová

Dne 17. 2. 2018 uplynuly 4 roky, co nás navždy opustila paní Anna HIRŠLOVÁ. S láskou stále vzpomínají druh Josef, syn Oldřich s manželkou a vnoučata Pavel a Petra.

Bohumil Filípek

Dne 19. 2. tomu byly tři roky, co nás navždy opustil můj otec, Bohumil FILÍPEK, moc se mi po něm stýská, nestačili jsme si všechno říct. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Dcera Alena, vnoučata a jeho milovaná pravnoučata.

Milan Meder

Dne 15. 2. uplynuly 2 roky, co nás navždy opustil pan Milan MEDER. S láskou vzpomínají tatínek, sestry s rodinami a ostatní příbuzní.

Marek Čapek

Moře lásky jsi s sebou vzal, hory bolesti zanechal. Prázdná místa jsou tu, kde zazníval Tvůj hlas, však vzpomínka na Tebe zůstane v nás. - Dne 19. února jsme vzpomněli druhého smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn Marek ČAPEK z Jirkova. S láskou vzpomínají rodiče, sestra Markétka s rodinou a ostatní příbuzní.

Růžena Maslekovová

Dne 29. února vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná dcera, maminka a babička, paní Růžena MASLEKOVOVÁ z Chomutova, která by se dne 16. února dožila pětašedesáti let. Kdo jste jí znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Maminka Růžena, syn Jan s rodinou a ostatní příbuzní.

Rudolf Pavlíček

Bez Tebe tatínku, se nám životem těžko kráčí, při vzpomínce na Tebe, slzy se nám do očí tlačí. - Dne 26. února uplyne jedenáct dlouhých a bolestných let, co nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček a pradědeček, pan Rudolf PAVLÍČEK ze Spořic. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají děti Rudolf, Jiřina a Jiří s rodinami, vnoučata a pravnoučata.

Bohumír Mach

Dne 25. února tomu bude dvacet let, co nás navždy opustil pan Bohumír MACH z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují Jiřina s rodinou a Josef s rodinou.

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video