Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Irena Benedikovičová

Dne 2. listopadu vzpomeneme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila paní Irena BENEDIKOVIČOVÁ (JAKLOVÁ). Všem, kdo jste ji znali za vzpomínku děkují manžel Vladimír, děti Lenka a Michael s rodinami.

Václav Jetenský

Jen smutek zbyl a vzpomínky. - Zítra, 2. listopadu, tomu bude třináct let, kdy nás opustil náš milovaný táta, bratr, děda, strýc, pan Václav JETENSKÝ z Chomutova, dříve Vrskmaně. S úctou a láskou vzpomínají syn Martin s Leničkou, dcera Věra, sourozenci.

Josef Kuliža

Zítra, 2. listopadu, tomu bude smutných šestnáct let, kdy nás navždy opustil milovaný tatínek, dědeček, pradědeček, pan Josef KULIŽA z Chomutova. S láskou vzpomíná dcera s rodinou.

Zdeněk Košťál

Dnes, 1. listopadu, vzpomíname prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil milovaný syn, pan Zdeněk KOŠŤÁL z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují mamka, bráška a ostatní příbuzní.

Jindřich Grbavčic

Kdo byl milován, nebude nikdy zapomenut. - Dnes, 1. listopadu, vzpomínáme prvního smutného výročí, kdy nás navždy opustil pan Jindřich GRBAVČIC. Děkujeme všem, kteří vzpomenou s námi. Zarmoucená rodina.

František Šuta

Dne 1. listopadu vzpomeneme pětatřicátého výročí, kdy nás navždy opustil tatínek, dědeček, pan František ŠUTA z Chomutova. Věnujte mu, prosím, tichou vzpomínku. Děkují dcery Hana a Blanka s rodinami.

Zdeněk Houda

Dnes 1. listopadu vzpomínáme desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustil rodák z Holešic pan Zdeněk HOUDA. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím společně s námi. Děkují manželka Božena, synové Jiří a Pavel s rodinami, vnuk Lukáš, pravnučka Terezka a bratr Jaroslav s manželkou.

Werner KLÖPSCH

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. - Dne 30. října jsme vzpomněli šestnáctého výročí, kdy nás navždy opustil pan Werner KLÖPSCH z Droužkovic. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomíná manželka a děti s rodinami.

Jiřina Skočdopolová

Dne 6. listopadu, vzpomeneme nedožitých osmdesátých narozenin milované manželky, maminky a babičky, paní Jiřiny SKOČDOPOLOVÉ z Chomutova. Zároveň dne 30. října uplynulo šesté výročí, kdy nás navždy opustila. Kdo jste ji znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Děkují manžel a dcery s rodinami.

Božena Jachníková

To, že čas rány hojí, to je jen pouhé zdání. Stále je v srdci bolest a tiché vzpomínání. - Dne 4. listopadu uplyne třináct smutných let, kdy nás náhle opustila milovaná maminka, babička a prababička, paní Božena JACHNÍKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci vzpomínají dcery Věruš, Miluš s rodinami a snacha Jaruš s rodinou. Všem, kteří vzpomenou společně s námi, děkujeme.

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video