Viktorovo Pouliční divadlo rozesmálo Blatno, teď tam míří Hopsík!

Alla Želinská 2020-02-11 11:58:00

Pouliční divadlo Viktora Braunreitera zaplnilo jedné lednové soboty sál kulturního domu v Blatně. Účast byla opravdu veliká. Přišlo 120 diváků, a to nejen místních, ale i z okolí – z Jesenice, Vroutku, Kryr, Kolešova, Stebna i Očihova...

Pohádky o Šípkové Růžence a o Sněhurce ztvárnil jeden herec, Viktor Braunreiter, za pomoci diváků, dětí, kteří se dobrovolně přihlásili zahrát trpaslíky, Sněhurku i Popelku. Obě představení byla lehce improvizačne ztvárněná určená dětem, ale i dospělým divákům. „Našemu herci se povedlo rozesmát celý sál, a to doslova. Všichni se smáli od začátku až do konce. Samotný herec byl mile překvapen velkou účastí a vzájemnou komunikací mezi ním a publikem. Všichni odcházeli nadšeni a plni dojmů. Shlédli jsme jen část z jeho repertoáru. Určitě do Blatna ještě jednou přijede s pohádkou o Karkulce,“ říká za pořadatele Renata Braunová.

Další akcí, kterou v Blatně připravují, je Dětský maškarní ples s Hopsíkem – v kulturním domě tuto sobotu 15. února od 14 hodin – bude super zábava a bohatá tombola!

Poslední únorový den, 29. 2., jste zváni na Blatenský masopust - sraz všech masek v 10 hodin v hostinci na návsi. Průvod vyjde v 11 hodin, obcházet bude každé stavení ? Každý, kdo má zájem jít průvodem, je velice vítán. „Masky už teď připravujeme a bude jich dost i pro ty, kteří neví za co půjdou, nebo žádnou masku nemají. Také uvítáme jakýkoliv nápad a cokoliv z věcí, které se vám doma nehodí (starý oblek, látky, ubrusy, závěsy, kárku na půjčení, starý kočárek, nůši... )“ obrací se na veřejnost Veronika Boudová z kulturní komise obce.

A pište si do kalendáře další skvělou akci - 7. března blatenský Obecní ples.               

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video