Viktorovo Pouliční divadlo rozesmálo Blatno, teď tam míří Hopsík!

Alla Želinská 2020-02-11 11:58:00

Pouliční divadlo Viktora Braunreitera zaplnilo jedné lednové soboty sál kulturního domu v Blatně. Účast byla opravdu veliká. Přišlo 120 diváků, a to nejen místních, ale i z okolí – z Jesenice, Vroutku, Kryr, Kolešova, Stebna i Očihova...

Pohádky o Šípkové Růžence a o Sněhurce ztvárnil jeden herec, Viktor Braunreiter, za pomoci diváků, dětí, kteří se dobrovolně přihlásili zahrát trpaslíky, Sněhurku i Popelku. Obě představení byla lehce improvizačne ztvárněná určená dětem, ale i dospělým divákům. „Našemu herci se povedlo rozesmát celý sál, a to doslova. Všichni se smáli od začátku až do konce. Samotný herec byl mile překvapen velkou účastí a vzájemnou komunikací mezi ním a publikem. Všichni odcházeli nadšeni a plni dojmů. Shlédli jsme jen část z jeho repertoáru. Určitě do Blatna ještě jednou přijede s pohádkou o Karkulce,“ říká za pořadatele Renata Braunová.

Další akcí, kterou v Blatně připravují, je Dětský maškarní ples s Hopsíkem – v kulturním domě tuto sobotu 15. února od 14 hodin – bude super zábava a bohatá tombola!

Poslední únorový den, 29. 2., jste zváni na Blatenský masopust - sraz všech masek v 10 hodin v hostinci na návsi. Průvod vyjde v 11 hodin, obcházet bude každé stavení ? Každý, kdo má zájem jít průvodem, je velice vítán. „Masky už teď připravujeme a bude jich dost i pro ty, kteří neví za co půjdou, nebo žádnou masku nemají. Také uvítáme jakýkoliv nápad a cokoliv z věcí, které se vám doma nehodí (starý oblek, látky, ubrusy, závěsy, kárku na půjčení, starý kočárek, nůši... )“ obrací se na veřejnost Veronika Boudová z kulturní komise obce.

A pište si do kalendáře další skvělou akci - 7. března blatenský Obecní ples.               

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


ÚKLID ZAHRADY

Hledám někoho, kdo mně pomůže s úklidem zahrady v Žatci po zimě. Zaplatím. Starší paní.
Tel.: 605929938


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní firma přijme do pracovního poměru zaměstnance se ZPS na pozici pracovníka ostrahy v průmyslové zóně Triangle u Žatce. Požadujeme čistý trestní rejstřík a slušné vystupování. Výhodné mzdové podmínky + náborový příspěvek. Bližší informace na uvedeném telefonu. Těšíme se na spolupráci.
Tel.: 608 313 199

Poslední videa

Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video
Pasování prvňáčků ZŠ Komenského alej na čtenáře Městské knihovny Žatec

Také děti z Komeňáku si přichystaly vystoupení...

Přehrát video