Viktorovo Pouliční divadlo rozesmálo Blatno, teď tam míří Hopsík!

Alla Želinská 2020-02-11 11:58:00

Pouliční divadlo Viktora Braunreitera zaplnilo jedné lednové soboty sál kulturního domu v Blatně. Účast byla opravdu veliká. Přišlo 120 diváků, a to nejen místních, ale i z okolí – z Jesenice, Vroutku, Kryr, Kolešova, Stebna i Očihova...

Pohádky o Šípkové Růžence a o Sněhurce ztvárnil jeden herec, Viktor Braunreiter, za pomoci diváků, dětí, kteří se dobrovolně přihlásili zahrát trpaslíky, Sněhurku i Popelku. Obě představení byla lehce improvizačne ztvárněná určená dětem, ale i dospělým divákům. „Našemu herci se povedlo rozesmát celý sál, a to doslova. Všichni se smáli od začátku až do konce. Samotný herec byl mile překvapen velkou účastí a vzájemnou komunikací mezi ním a publikem. Všichni odcházeli nadšeni a plni dojmů. Shlédli jsme jen část z jeho repertoáru. Určitě do Blatna ještě jednou přijede s pohádkou o Karkulce,“ říká za pořadatele Renata Braunová.

Další akcí, kterou v Blatně připravují, je Dětský maškarní ples s Hopsíkem – v kulturním domě tuto sobotu 15. února od 14 hodin – bude super zábava a bohatá tombola!

Poslední únorový den, 29. 2., jste zváni na Blatenský masopust - sraz všech masek v 10 hodin v hostinci na návsi. Průvod vyjde v 11 hodin, obcházet bude každé stavení ? Každý, kdo má zájem jít průvodem, je velice vítán. „Masky už teď připravujeme a bude jich dost i pro ty, kteří neví za co půjdou, nebo žádnou masku nemají. Také uvítáme jakýkoliv nápad a cokoliv z věcí, které se vám doma nehodí (starý oblek, látky, ubrusy, závěsy, kárku na půjčení, starý kočárek, nůši... )“ obrací se na veřejnost Veronika Boudová z kulturní komise obce.

A pište si do kalendáře další skvělou akci - 7. března blatenský Obecní ples.               

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video