Přeborníci Ústeckého kraje - 5. třída HC Slovan Louny

Lucie Steklá 2020-02-12 12:05:00

Sobota s magickým datem 02. 02. 2020 byla úspěšná pro hokejisty 5. třídy (ročník 2009) HC Slovanu Louny. Ti se po zápase 19. kola v Roudnici nad Labem, kterou porazili 2:9 (1:3, 1:3, 0:3), stali tři kola před koncem přeborníkem Ústeckého kraje v této kategorii.

O vítězství v soutěži se zasloužil brankář Tomáš Zíval a hráči Ondřej Krejčík, Petr Slavíček, Jan Jenček, Tomáš Kanta, Daniel Mašek, Maxmilián Rabas, Adam Oberst, Ondřej Zeman, Matěj Laube, Jan Janeček, Ondřej Sázavský, Vuk Zörner, Tereza Votavová, Jan Morávek, Lukáš Kocián, Michal Witoš, Petr Koukal, Tadeáš Grunt, Vojtěch Šrůma. Pod vedením trenérů Martina Slavíčka a Vlastimila Plicky.  

K vítězství v soutěži napomohla i sobotní domácí vysoká výhra nad hráči Mostu. HC Slovan Louny - HC Mostečtí Lvi 8:1 (2:0, 5:0, 1:1). Branky domácích: po dvou brankách vstřelili Tadeáš Grunt, Petr Slavíček, Vuk Zörner, po jedné Ondřej Sázavský a Jan Morávek. Branku hostí vstřelil Artik Germanov. 

Fotogalerie z domácího utkání s Mostem zde.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video