Přeborníci Ústeckého kraje - 5. třída HC Slovan Louny

Lucie Steklá 2020-02-12 12:05:00

Sobota s magickým datem 02. 02. 2020 byla úspěšná pro hokejisty 5. třídy (ročník 2009) HC Slovanu Louny. Ti se po zápase 19. kola v Roudnici nad Labem, kterou porazili 2:9 (1:3, 1:3, 0:3), stali tři kola před koncem přeborníkem Ústeckého kraje v této kategorii.

O vítězství v soutěži se zasloužil brankář Tomáš Zíval a hráči Ondřej Krejčík, Petr Slavíček, Jan Jenček, Tomáš Kanta, Daniel Mašek, Maxmilián Rabas, Adam Oberst, Ondřej Zeman, Matěj Laube, Jan Janeček, Ondřej Sázavský, Vuk Zörner, Tereza Votavová, Jan Morávek, Lukáš Kocián, Michal Witoš, Petr Koukal, Tadeáš Grunt, Vojtěch Šrůma. Pod vedením trenérů Martina Slavíčka a Vlastimila Plicky.  

K vítězství v soutěži napomohla i sobotní domácí vysoká výhra nad hráči Mostu. HC Slovan Louny - HC Mostečtí Lvi 8:1 (2:0, 5:0, 1:1). Branky domácích: po dvou brankách vstřelili Tadeáš Grunt, Petr Slavíček, Vuk Zörner, po jedné Ondřej Sázavský a Jan Morávek. Branku hostí vstřelil Artik Germanov. 

Fotogalerie z domácího utkání s Mostem zde.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video