Turisté bilancovali i plánovali

2020-02-14 09:12:00

V sobotu 9. února proběhla v minipivovaru Pioneer Beer v Žatci výroční členská schůze Spolku turistů Žatecká chmelařská oblast. Na jejím začátku přednesla kronikářka Miluše Botková zprávu o jejich činnosti v uplynulém roce.

V rámci schůze přítomní členové schválili rovněž plán akcí na letošní rok. Do svého turistického kalendáře jich zařadili celkem devět, z toho pět s dopravou autobusem. V dubnu navštíví mohutné zříceniny gotického hradu Egerberk – Lestkov z konce 13. století a Perštejn nedaleko Klášterce nad Ohří. V červnu se podívají do Saského Švýcarska a v říjnu na Kokořínsko. Do svého kalendáře zařadili i dva třídenní pobyty. Začátkem května to bude pobyt v Jizerských horách a v září v Krkonoších, kde je čeká i výstup na Sněžku.

Věrný svému jménu pak spolek i letos plánuje vyrazit do okolí poznávat žateckou chmelařskou oblast. Akce s autobusovou dopravou a ubytováním spolek turistů realizuje i za pomoci příspěvku od Města Žatec. „Všechny naše akce jsou přístupné široké veřejnosti. Jen pokud jsou s dopravou autobusem, mají vždy přednost členové spolku. Ostatní s námi mohou vyrazit, jen když zůstanou v autobuse neobsazená místa,“ říká předseda spolku Karel Řezáč. 

Na snímku: Členové Spolku turistů žatecká chmelařská oblast se sešli na výroční schůzi. Na snímku předseda spolku Karel Řezáč seznamuje přítomné s akcemi, které naplánovali na letošní rok. Foto: archiv spolku 

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video