Turisté bilancovali i plánovali

2020-02-14 09:12:00

V sobotu 9. února proběhla v minipivovaru Pioneer Beer v Žatci výroční členská schůze Spolku turistů Žatecká chmelařská oblast. Na jejím začátku přednesla kronikářka Miluše Botková zprávu o jejich činnosti v uplynulém roce.

V rámci schůze přítomní členové schválili rovněž plán akcí na letošní rok. Do svého turistického kalendáře jich zařadili celkem devět, z toho pět s dopravou autobusem. V dubnu navštíví mohutné zříceniny gotického hradu Egerberk – Lestkov z konce 13. století a Perštejn nedaleko Klášterce nad Ohří. V červnu se podívají do Saského Švýcarska a v říjnu na Kokořínsko. Do svého kalendáře zařadili i dva třídenní pobyty. Začátkem května to bude pobyt v Jizerských horách a v září v Krkonoších, kde je čeká i výstup na Sněžku.

Věrný svému jménu pak spolek i letos plánuje vyrazit do okolí poznávat žateckou chmelařskou oblast. Akce s autobusovou dopravou a ubytováním spolek turistů realizuje i za pomoci příspěvku od Města Žatec. „Všechny naše akce jsou přístupné široké veřejnosti. Jen pokud jsou s dopravou autobusem, mají vždy přednost členové spolku. Ostatní s námi mohou vyrazit, jen když zůstanou v autobuse neobsazená místa,“ říká předseda spolku Karel Řezáč. 

Na snímku: Členové Spolku turistů žatecká chmelařská oblast se sešli na výroční schůzi. Na snímku předseda spolku Karel Řezáč seznamuje přítomné s akcemi, které naplánovali na letošní rok. Foto: archiv spolku 

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video