Turisté bilancovali i plánovali

2020-02-14 09:12:00

V sobotu 9. února proběhla v minipivovaru Pioneer Beer v Žatci výroční členská schůze Spolku turistů Žatecká chmelařská oblast. Na jejím začátku přednesla kronikářka Miluše Botková zprávu o jejich činnosti v uplynulém roce.

V rámci schůze přítomní členové schválili rovněž plán akcí na letošní rok. Do svého turistického kalendáře jich zařadili celkem devět, z toho pět s dopravou autobusem. V dubnu navštíví mohutné zříceniny gotického hradu Egerberk – Lestkov z konce 13. století a Perštejn nedaleko Klášterce nad Ohří. V červnu se podívají do Saského Švýcarska a v říjnu na Kokořínsko. Do svého kalendáře zařadili i dva třídenní pobyty. Začátkem května to bude pobyt v Jizerských horách a v září v Krkonoších, kde je čeká i výstup na Sněžku.

Věrný svému jménu pak spolek i letos plánuje vyrazit do okolí poznávat žateckou chmelařskou oblast. Akce s autobusovou dopravou a ubytováním spolek turistů realizuje i za pomoci příspěvku od Města Žatec. „Všechny naše akce jsou přístupné široké veřejnosti. Jen pokud jsou s dopravou autobusem, mají vždy přednost členové spolku. Ostatní s námi mohou vyrazit, jen když zůstanou v autobuse neobsazená místa,“ říká předseda spolku Karel Řezáč. 

Na snímku: Členové Spolku turistů žatecká chmelařská oblast se sešli na výroční schůzi. Na snímku předseda spolku Karel Řezáč seznamuje přítomné s akcemi, které naplánovali na letošní rok. Foto: archiv spolku 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video