Do Buškovic před půlnocí jeli hasiči a sanity

Alla Želinská 2020-02-24 00:13:00

Původně na ohlášený požár budovy, jednalo se ale o utržený ventil u kotle.

V neděli 23. 2. pozdě večer po 23. hodině ve větrném a deštivém počasí vyjížděli hasiči a záchranné složky k nahlášené mimořádné události v Buškovicích. Původně se mluvilo o požáru nízké budovy v Buškovicích.

K události vyjely nejméně 4 jednotky dobrovolných hasičů a dvě sanity. Na místě bylo zjištěno, že se nejedná o hoření, ale o utržený ventil u kotle v domě kousek od hřiště. „O požár se nejedná. Utrženým přetlakovým ventilem utíká moře páry, proto se domnívali, že je to požár,“ uvedl informovaný zdroj. Jednotka SDH Podbořany dojela na místo, kde zasahovala, ostatní jednotky byly odvolány na základnu po cestě, sanitní vozy taktéž.  

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video