Ples na kolečkách se konal již pojedenácté!

Hedvika Mašková 2020-03-22 14:00:00

Spolek Roztančená kolečka opět pozval své přátele a kamarády na tradiční akci Vozíčkářského plesu, který se již po několikáté v řadě konal v bezbariérovém Lidovém domě v Žatci. Na plese každoročně zúročují své taneční dovednosti účastníci kurzů, které spolek Roztančená kolečka pravidelně pořádá. Ples nebyl však určen jen lidem s handicapem. Do Lidového domu zavítali také zaměstnanci Domova pro seniory a Pečovatelské služby v Žatci i klienti organizace Kamarád – LORM. K poslechu a tanci hrála kapela Limonádový Blues.

Ples nemohl být zahájen jinak, nežli tanečním vystoupením předsedkyně spolku Roztančená kolečka Jaroslavy Panské a jejího dlouholetého tanečního asistenta Jaroslava Pexy.

Spolek Roztančená kolečka uspořádal vůbec první vozíčkářský ples v celé České republice. Na svých tanečních kurzech pak učí nejen vozíčkáře, ale také jejich kamarády a rodinné příslušníky, kteří si pak následně mohou užít ples či jinou zábavu plnohodnotně, bez jakýchkoli omezení. 

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video