Tomáš Masaryk, vzácná návštěva v Lounech

Ladislav Bába 2020-03-23 09:51:00

Byl to úžasný podvečer s velice příjemným hostem.

V pátek 7. března do Loun přijela velice vzácná návštěva - Tomáš Masaryk. Praprasynovec prezidenta T. G. Masaryka přijel v předvečer 170. výročí narození prvního československého prezidenta T. G. M. Dopoledne absolvoval setkání s žáky a studenty lounských škol. Po obědě pak zavítal k pomníku T. G. M. před Základní školou J. A. Komenského. Po položení věnce a krátkých projevech vystoupil také student lounského gymnázia Tadeáš Soukup, který připomněl, jak je nutné chránit demokracii. V podvečer se uskutečnilo setkání s občany v kostele Církve československé husitské. Zde se mimo jiné hovořilo například o situaci na Slovensku po nedávných volbách. Tomáš Masaryk žije v Lučenci, v partnerském městě Loun. 


Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video