Slovan titul neobhájil, hokejovým přeborníkem kraje je Klášterec

Lucie Steklá 2020-03-22 17:10:00

Louny (lus) Bohužel, pět inkasovaných gólů ve druhé třetině stálo hokejisty Slovanu Louny obhajobu titulu.

S Tygry z Klášterce Louny prohrály ve třetím rozhodujícím utkání finálové série 5:6 a letos končí na druhé příčce. ,,Děkujeme všem skvělým fanouškům za podporu. Příští rok se vrátíme silnější!“ vzkazují lounští hokejisté.  Rozhodující utkání se hrálo v neděli 8. března. 

Do utkání přitom Klášterec nevstoupil vůbec dobře a hned ve druhé minutě inkaso-val z hole Růžka. Postupem času si však hosté dokázali vytvořit náskok a po druhé třetině vedl dokonce 6:3. Závěrečná třetina přinesla ještě velké drama, když se lounským hráčům povedlo snížit stav utkání na 5:6 z jejich pohledu. Vyrovnání se však už nekonalo a po zaznění závěrečné sirény propukly klášterecké oslavy. Pohár pro vítěze krajské hokejové ligy převzal kapitán týmu David Suk. Klášterec se tak po třech letech v krajské lize dočkal celkového vítězství a nyní ho bude čekat kvalifikace o druhou ligu.

Louny - Klášterec n. O. 5:6 (1:1, 2:5, 2:0)

Branky a nahrávky: 2. Růžek (Kolčava), 25. Dittrich (Szakal, Srb), 32. Růžek (Dittrich), 44. Růžek (Svoboda, Kolčava), 45. Salač (Gebelt) – 11. Bečka (Vlastník, Nerad), 21. Procházka (Bečka, Vlastník), 23. Vlastník (Kosina, Nerad), 26. Hartman (Nerad, Kosina), 33. Hartman (Andres), 39. Procházka (Vlastník).

Rozhodčí: Marek Domský, Patrik Goltsch - Lukáš Sýkora, Michal Janíček.

Diváci: 143

Sestava Louny: Dorn (11-14. min Charvát) - Srb, Kolčava, Hloucha, Vavrica, Šedivý, Svoboda, Kunrt, Gebelt, Jarý, Prokeš, Dittrich, Kousek, Rais, Salač, Panocha, Růžek, Szakal.

Sestava Klášterec nad Ohří: Tichý (Hrdina) - Koblitz M., Blažek, Nerad, Kozelnický, Kosina, Bárta, Suk, Drazdík, Adres, Procházka, Hartman, Vlastník, Bečka.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video