Pořezal se sklem a málem vykrvácel

Redakce 2020-03-23 16:12:36

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (r) - Poděkování Městské policii v Klášterci nad Ohří za pohotový zásah vyslovil dnes (23. března) ředitel Nemocnice Kadaň Petr Hossner. Strážníci svým operativně rychlým postupem přispěli k ošetření a s velkou pravděpodobností i k záchraně života pacienta, kterého vážně poranilo rozbité sklo. Operován byl na centrálních operačních sálech 19. března během noční služby chirurgickým týmem, dle jehož informací byl prvotní zásah strážníků a ošetření poranění, které vedlo ke zmírnění masivního krvácení, rozhodující. Po operaci v Nemocnici v Kadaň byl pacient přeložen vzhledem k závažnosti poranění na vyšší pracoviště do Ústí nad Labem.

V souvislosti s vládními opatřeními na ochranu obyvatel před COVID 19 spolupůsobí Městská policie Klášterec nad Ohří spolu s Policií ČR při kontrole jejich dodržování. Občany, kteří nemají nasazenou ochranu obličeje, vyzvou, aby si obličej zakryli. Strážníci městské policie mohou řešit neuposlechnutí výzvy. Pokud strážník osobu vyzve a ta si roušku odmítne nasadit, postupuje městská policie podle zákona – věc oznamuje správnímu orgánu. Toto porušení řeší jako přestupek správní orgány, hygienická stanice a obec s rozšířenou působností. V současné době mají připraveno 5 oznámení správnímu orgánu o podezření z přestupku u osob, které pokyn nerespektovaly a odmítly nosit roušku.

Nošení roušek a jiná opatření (např. vymezení prodejní doby pro důchodce a mnoho dalších) městská policie kontroluje, řeší, ale není v silách strážníků být na všech místech ve městě současně.

„Městská policie Klášterec tímto děkuje všem občanům, kteří jsou zodpovědní a vyhlášená nařízení dodržují. Pokud má občan za to, že někdo porušuje opatření vlády, má se na strážníky obrátit,“ informovali městští policisté.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video