Vietnamská komunita a svaz tělesné postižených pomáhají

Alla Želinská 2020-03-25 07:40:00

V pondělí nejen starostu města Podbořan potěšily hned dvě milé návštěvy – dam z vietnamské komunity a z lounské organizace Svazu tělesně postižených, které přinesly na radnici celkem 760 vlastnoručně ušitých roušek pro podbořanské občany zdarma.

560 látkových roušek předaly jako dar ženy z místní vietnamské komunity, dalších 200 roušek starosta převzal od asistentky předsedkyně STP v Lounech Dagmary Kučerové. „Děkuji dámám z podbořanské vietnamské komunity za poskytnutí 560 kusů a sdružení tělesně postižených za 200 kusů vlastnoručně ušitých roušek pro podbořanské občany zdarma. Velice si vážíme takového vstřícného a nezištného gesta. Společně to zvládneme!“ řekl Radek Reindl.

Za roušky od vietnamské komunity poděkování patří šikovným ženám a mužům z restaurace Slovanka, Domu Keramiky, obchodního domu Rubín, večerky Verunka a dalších podniků v Podbořanech. Jak řekli, mohou pomoci s dalšími rouškami, stačí požádat.

„Poděkování patří Ivě Slavíčkové, Martině Stehlíkové, Michale Knotkové a asistentce Dagmaře Kučerové, dobrovolnici Janě Pecháčkové. Snažíme se pomáhat, kde o to stojí. Pokud budou potřeba další roušky, tak ještě šijeme,“ říká předsedkyně okresní organizace STP v ČR Zdeňka Mocňáková. Od uplynulého pátku členky organizace předaly ručně šité roušky městům Podbořany, Kryry, Blšany, zástupcům Domácí zdravotní péče Rakovník, LDN Louny, klientům STP, tělesně postiženým, seniorům i svým rodinám.

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video