Vietnamská komunita a svaz tělesné postižených pomáhají

Alla Želinská 2020-03-25 07:40:00

V pondělí nejen starostu města Podbořan potěšily hned dvě milé návštěvy – dam z vietnamské komunity a z lounské organizace Svazu tělesně postižených, které přinesly na radnici celkem 760 vlastnoručně ušitých roušek pro podbořanské občany zdarma.

560 látkových roušek předaly jako dar ženy z místní vietnamské komunity, dalších 200 roušek starosta převzal od asistentky předsedkyně STP v Lounech Dagmary Kučerové. „Děkuji dámám z podbořanské vietnamské komunity za poskytnutí 560 kusů a sdružení tělesně postižených za 200 kusů vlastnoručně ušitých roušek pro podbořanské občany zdarma. Velice si vážíme takového vstřícného a nezištného gesta. Společně to zvládneme!“ řekl Radek Reindl.

Za roušky od vietnamské komunity poděkování patří šikovným ženám a mužům z restaurace Slovanka, Domu Keramiky, obchodního domu Rubín, večerky Verunka a dalších podniků v Podbořanech. Jak řekli, mohou pomoci s dalšími rouškami, stačí požádat.

„Poděkování patří Ivě Slavíčkové, Martině Stehlíkové, Michale Knotkové a asistentce Dagmaře Kučerové, dobrovolnici Janě Pecháčkové. Snažíme se pomáhat, kde o to stojí. Pokud budou potřeba další roušky, tak ještě šijeme,“ říká předsedkyně okresní organizace STP v ČR Zdeňka Mocňáková. Od uplynulého pátku členky organizace předaly ručně šité roušky městům Podbořany, Kryry, Blšany, zástupcům Domácí zdravotní péče Rakovník, LDN Louny, klientům STP, tělesně postiženým, seniorům i svým rodinám.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video