Vietnamská komunita a svaz tělesné postižených pomáhají

Alla Želinská 2020-03-25 07:40:00

V pondělí nejen starostu města Podbořan potěšily hned dvě milé návštěvy – dam z vietnamské komunity a z lounské organizace Svazu tělesně postižených, které přinesly na radnici celkem 760 vlastnoručně ušitých roušek pro podbořanské občany zdarma.

560 látkových roušek předaly jako dar ženy z místní vietnamské komunity, dalších 200 roušek starosta převzal od asistentky předsedkyně STP v Lounech Dagmary Kučerové. „Děkuji dámám z podbořanské vietnamské komunity za poskytnutí 560 kusů a sdružení tělesně postižených za 200 kusů vlastnoručně ušitých roušek pro podbořanské občany zdarma. Velice si vážíme takového vstřícného a nezištného gesta. Společně to zvládneme!“ řekl Radek Reindl.

Za roušky od vietnamské komunity poděkování patří šikovným ženám a mužům z restaurace Slovanka, Domu Keramiky, obchodního domu Rubín, večerky Verunka a dalších podniků v Podbořanech. Jak řekli, mohou pomoci s dalšími rouškami, stačí požádat.

„Poděkování patří Ivě Slavíčkové, Martině Stehlíkové, Michale Knotkové a asistentce Dagmaře Kučerové, dobrovolnici Janě Pecháčkové. Snažíme se pomáhat, kde o to stojí. Pokud budou potřeba další roušky, tak ještě šijeme,“ říká předsedkyně okresní organizace STP v ČR Zdeňka Mocňáková. Od uplynulého pátku členky organizace předaly ručně šité roušky městům Podbořany, Kryry, Blšany, zástupcům Domácí zdravotní péče Rakovník, LDN Louny, klientům STP, tělesně postiženým, seniorům i svým rodinám.

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


ÚKLID ZAHRADY

Hledám někoho, kdo mně pomůže s úklidem zahrady v Žatci po zimě. Zaplatím. Starší paní.
Tel.: 605929938


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní firma přijme do pracovního poměru zaměstnance se ZPS na pozici pracovníka ostrahy v průmyslové zóně Triangle u Žatce. Požadujeme čistý trestní rejstřík a slušné vystupování. Výhodné mzdové podmínky + náborový příspěvek. Bližší informace na uvedeném telefonu. Těšíme se na spolupráci.
Tel.: 608 313 199

Poslední videa

Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video
Pasování prvňáčků ZŠ Komenského alej na čtenáře Městské knihovny Žatec

Také děti z Komeňáku si přichystaly vystoupení...

Přehrát video