Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2020-03-31 11:33:51

CHOMUTOVSKO - Ani nejnovějšímu číslu Nástupu se nevyhnulo téma, které momentálně hýbe celým světem. Přísnější opatření se v minulých dnech výrazně dotkla pendlerů a pracovníků v zahraničí, kterých je na Chomutovsku požehnaně a momentálně řeší otázku jestli se na nějaký čas odloučit od nejbližších nebo s nimi zůstat za cenu existenčních problémů. Na titulní straně jsme pro Vás vyzpovídali čtyři rodiny z regionu, kterých se toto téma přímo týká. Dozvíte se kolik pokut doposud padlo na Chomutovsku za porušování vládních nařízení či si přečtete příběh naší čtenářky, ve kterém popisuje, jak se tzv. šmejdi snaží využít současné situace a prodat starým lidem zdravotní pomůcky za nesmyslné ceny. Na dalších stranách najdete ve fotogalerii jak probíhá domácí výuka prvňáčků ze ZŠ Kadaňská či rozhovor s chomutovským rodákem, fotografem a řidičem kamionu Radovanem Bohumilem Smokoněm.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video