Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-03-31 13:23:00

Týdeník Žatecké noviny č. 13 vychází ve středu 1. dubna!

V prvním dubnovém vydání Žateckých novin se dočtete o NEDOSTATKU respirátorů a dezinfekce v nemocnici, DARU od studentů gymnázia a vietnamské komunity dobrovolným HASIČŮM a ZÁCHRANÁŘŮM, deratizaci a ČIŠTĚNÍ PODLOUBÍ, dotaci na TRIBUNU SLAVOJ, plánovaných KRUHOVÝCH OBJEZDECH, rouškách pro nemocnici od FIRMY DANIELSON, šití roušek v DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE a daru v podobě ŠICÍHO STROJE pro tamější pracovníky, anketě OSOBNOST ŽATCE, službě rozvozu potravin od OZ BRÁZDA a v rozhovoru na společných stranách jsme vyzpovídali ředitelku Regionálního muzea K. A. Polánka RADMILU HOLODŇÁKOVOU.

Sportovní strana nabídne rozhovor s kajakářkou LUCIÍ NESNÍDALOVOU, zrušení atletických a fotbalových ŠKOLNÍCH SOUTĚŽÍ a cvičení KARATISTŮ v karanténě.  

Na kulturní straně se můžete začíst do další ,,POHODOVÍDKY“ z dílny žateckého spisovatele ALEŠE STROUKALA a dozvíte se také o zrušení některých CELOMĚSTSKÝCH AKCÍCH, jako jsou například ČARODĚJNICE nebo FESTIVAL MAŽORETEK a orchestrů ZUŠ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video