Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-03-31 13:23:00

Týdeník Žatecké noviny č. 13 vychází ve středu 1. dubna!

V prvním dubnovém vydání Žateckých novin se dočtete o NEDOSTATKU respirátorů a dezinfekce v nemocnici, DARU od studentů gymnázia a vietnamské komunity dobrovolným HASIČŮM a ZÁCHRANÁŘŮM, deratizaci a ČIŠTĚNÍ PODLOUBÍ, dotaci na TRIBUNU SLAVOJ, plánovaných KRUHOVÝCH OBJEZDECH, rouškách pro nemocnici od FIRMY DANIELSON, šití roušek v DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE a daru v podobě ŠICÍHO STROJE pro tamější pracovníky, anketě OSOBNOST ŽATCE, službě rozvozu potravin od OZ BRÁZDA a v rozhovoru na společných stranách jsme vyzpovídali ředitelku Regionálního muzea K. A. Polánka RADMILU HOLODŇÁKOVOU.

Sportovní strana nabídne rozhovor s kajakářkou LUCIÍ NESNÍDALOVOU, zrušení atletických a fotbalových ŠKOLNÍCH SOUTĚŽÍ a cvičení KARATISTŮ v karanténě.  

Na kulturní straně se můžete začíst do další ,,POHODOVÍDKY“ z dílny žateckého spisovatele ALEŠE STROUKALA a dozvíte se také o zrušení některých CELOMĚSTSKÝCH AKCÍCH, jako jsou například ČARODĚJNICE nebo FESTIVAL MAŽORETEK a orchestrů ZUŠ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video