Chomutovské slavnosti jsou letos zrušeny

2020-04-29 16:03:37

CHOMUTOV (spe) — Chomutovské slavnosti, jež jsou každoroční květnovou tradicí ve městě, se vzhledem k aktuální situaci týkající se šíření onemocnění Covid-19 ruší. Původní termín 23. a 24. května v tomto roce již nebude nahrazen a slavnosti se opět uskuteční až v roce 2021.

Letošní 25. ročník Chomutovských slavností měl proběhnout ve znamení rytířských turnajů. Ty se však letos neuskuteční. "Aktuální stav epidemiologické krize a s tím spojená vládní nařízení nám neumožňují smysluplně připravovat letošní ročník. Dosud není zcela jasné, kdy budou povoleny kulturní akce pro větší počet návštěvníků," vysvětlil náměstek primátora Davida Dinda.

Chomutovské slavnosti jsou tradiční městskou akcí, která se v Chomutově opakuje již řadu let. Loni byly připraveny v duchu rodinného festivalu, kdy byl program zaměřen převážně na rodiny s dětmi. "Letos jsme prostřednictvím slavností chtěli v městském parku oslavit 415 let od vykoupení města z poddanství, čímž se Chomutov stal královským městem. Tuto událost bychom neradi přešli, proto bude s velkou pravděpodobností tématem příštích slavností, jejichž termín ale budeme teprve projednávat," doplnila vedoucí odboru vnějších vztahů Zuzana Šťastná.

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video