Pozvánka na tichou vzpomínku

Redakce 2020-05-06 13:29:26

Vážení občané města Loun. V tomto měsíci, 8. května, si všichni občané našeho státu připomínají ukončení dosud nejstrašnější světové války.

 Války, která v odhadech ukončila život šedesáti milionům osob, 35 milionů lidí bylo trvale postižených o hmotných a morálních ztrátách nemluvě. Za svobodu našeho státu položila život řada občanů a vojáků východní a západní fronty. Dnes, při složité situaci Covid-19 a opatření vlády, řada z nás příležitostně položí květinu na pomníčky sovětských vojáků, kteří nám Louňákům přinesli před 75 lety svobodu od německého fašismu. V pátek 8. května bude probíhat „položení květin”, a to v průběhu celého dne od 9 do 19 hodin na Suzdalském náměstí. Tímto aktem poděkujeme všem, kteří nám zajistili klidný život. Za pořadatele Město Louny a ČR spolek v Lounech Karel Sláma. 


Napsal(a): Karel Sláma

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video