Tento týden v Žateckých novinách

Redakce 2020-05-12 12:18:00

Týdeník Žatecké noviny č. 19 vychází ve středu 13. května!

V prvním květnovém vydání Žateckých novin se dočtete o PIETNÍ VZPOMÍNCE 75. výročí osvobození v Libočanech, opětovném OTEVŘENÍ ŠKOL, rekonstrukci KANALIZACE a VODOVODU, které OMEZÍ DOPRAVU, změně v režimu ODBĚROVÉHO MÍSTA pro samoplátce, OTEVŘENÍ PŘEDZAHRÁDEK žateckých hospod, kaváren a restaurací, DOPRAVNÍ NEHODĚ v Žiželicích, online akci CIRKU LA PUTYKA Kulturu nezastavíš, která poputovala i do žateckého domova pro seniory, dalších NOVÝCH HODINÁCH na Kruhovém náměstí, pátečních FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH, řidiči posilněném MARIHUANOU, POŽÁRU SKLÁDKY Vrbička a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne VENKOVNÍ TRÉNINK karatistů, pozvánku na pohárový turnaj KORONA CUP, přehled nejlepších běžců letošní ,,virtuální“ podoby závodu ŽATECKÝ PŮLMARATON A DESÍTKA nebo vzpomínkový sportovní den PETRA KARASE.  

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o tom, od kdy se začnou PROMÍTAT FILMY v divadle, jak ožívá činnost zdejších TURISTICKÝCH SPOLKŮ a na jakou výstavu lze po dvou měsících zavítat do REGIONÁLNÍHO MUZEA.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video