Tento týden v Žateckých novinách

Redakce 2020-05-12 12:18:00

Týdeník Žatecké noviny č. 19 vychází ve středu 13. května!

V prvním květnovém vydání Žateckých novin se dočtete o PIETNÍ VZPOMÍNCE 75. výročí osvobození v Libočanech, opětovném OTEVŘENÍ ŠKOL, rekonstrukci KANALIZACE a VODOVODU, které OMEZÍ DOPRAVU, změně v režimu ODBĚROVÉHO MÍSTA pro samoplátce, OTEVŘENÍ PŘEDZAHRÁDEK žateckých hospod, kaváren a restaurací, DOPRAVNÍ NEHODĚ v Žiželicích, online akci CIRKU LA PUTYKA Kulturu nezastavíš, která poputovala i do žateckého domova pro seniory, dalších NOVÝCH HODINÁCH na Kruhovém náměstí, pátečních FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH, řidiči posilněném MARIHUANOU, POŽÁRU SKLÁDKY Vrbička a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne VENKOVNÍ TRÉNINK karatistů, pozvánku na pohárový turnaj KORONA CUP, přehled nejlepších běžců letošní ,,virtuální“ podoby závodu ŽATECKÝ PŮLMARATON A DESÍTKA nebo vzpomínkový sportovní den PETRA KARASE.  

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o tom, od kdy se začnou PROMÍTAT FILMY v divadle, jak ožívá činnost zdejších TURISTICKÝCH SPOLKŮ a na jakou výstavu lze po dvou měsících zavítat do REGIONÁLNÍHO MUZEA.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video