Večerka prodávala oslizlé párečky

Redakce 2020-05-15 06:15:00

CHOMUTOV (r) — Prodej zdraví nebezpečných tenkých párků odhalila v chomutovské prodejně „Potraviny u Huye“ na adrese Kamenná 5163 Státní zemědělská a potravinářská inspekce.

„Výrobek zapáchal po kažení. Povrch párků byl oslizlý a lepkavý. Potravina se nepovažuje za bezpečnou, pokud jeví známky kažení. Kontrolovaná osoba nebyla schopna určit, kdy balení otevřela,“ informovali inspektoři. Ti vzorek párků odebrali z načatého balení už 26. února, ale o výsledku kontroly informovali teprve v minulých dnech. Balení mělo teoretickou trvanlivost do 2. března, ale na etiketě výrobku bylo uvedeno: „Po otevření obalu spotřebujte do 48 hodin!“ Provozovatelem prodejny je Quoc Huy Nguyen. Foto: SZPI

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video