Šachová karanténa v živém přenosu

Alla Želinská 2020-05-16 10:45:00

V době, kdy se šachisté nemohou potkat za šachovnicí, stejně jako ostatní sporty na sportovištích, přišli s nápady na on-line turnaje, šachové streamy atd. Nemají za cíl nahradit ty „živé”, které by se mohly povětšinou přesunout do druhého pololetí, ale využít současné doby, aby si šachisté jiným způsobem zahráli.

Například podbořanský šachista Kirill Burdalev začal před několika týdny vést výukové šachové streamy (přímý přenos na youtube), a to dvojjazyčně – jeden v češtině, druhý pak v ruštině. Pokud to někoho zajímá, jděte na STREAM BURDALEV (záznam 1. streamu).

Turnaje probíhají na lichess.org nebo chess.com a skoro každý den od 19 nebo 20 hodin můžete sledovat hru K. Burdaleva, který přitom komentuje a komunikuje s diváky a vysílá utkání naživo na youtube. Diváci mohou hru sledovat a psát mu komentáře, dotazy apod. „Jsem rad, že se najdou pravidelní diváci a že šachové souboje je zajímají a mohou se něčemu přiučit. Budu rád za odběr nebo sdílení mého šachového kanálu: YOUTUBE,” říká Kirill Burdalev, jenž patří mezi 100 nejlepších šachistů ČR (jeho současné Elo v šachu 2394).      

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video