Na kruháku jsou opět nové hodiny

Hedvika Mašková 2020-05-20 14:00:00

Ty staré byly totiž vyhodnoceny jako nedostatečně reprezentativní v rámci centra města. Předchozí nové hodiny byly instalovány loni v srpnu. Měnily se kompletně i se sloupkem, na kterém již nenajdeme reklamní panel.

,,V loňském roce byly umístěny na předmětné místo nové hodiny. Ty ovšem nebyly vyhodnoceny jako dostatečně reprezentativní v rámci centra města. V rámci konání mini-rozpočtového výboru bylo jeho členy navrženo, aby byla do rozpočtu roku 2020 zahrnuta finanční částka na pořízení a osazení venkovních hodin, které byly též mezi původními návrhy, byly ovšem po prvotním posouzení vyřazeny, a to především z ekonomických důvodů. Tyto hodiny, které jsou již nainstalovány, jsou architektonickým návrhem doporučeným odborem rozvoje města i architektem Vaníčkem, který s Městem Žatec spolupracuje,“ vysvětlila vedoucí odboru místního hospodářství a majetku Martina Donínová a doplnila: ,,Čili bylo rozhodnuto, že se původní hodiny nechají z místa odstranit a přesunou se na náměstí Poperinge a na jejich místo se nechají objednat tyto. Hodiny jsou povoleny stavebním a vyvlastňovacím úřadem a zároveň k nim bylo vydáno kladné stanovisko památkové péče.“

Foto: ŽOK (Žatecký okrašlovací kolektiv)

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video