Na kruháku jsou opět nové hodiny

Hedvika Mašková 2020-05-20 14:00:00

Ty staré byly totiž vyhodnoceny jako nedostatečně reprezentativní v rámci centra města. Předchozí nové hodiny byly instalovány loni v srpnu. Měnily se kompletně i se sloupkem, na kterém již nenajdeme reklamní panel.

,,V loňském roce byly umístěny na předmětné místo nové hodiny. Ty ovšem nebyly vyhodnoceny jako dostatečně reprezentativní v rámci centra města. V rámci konání mini-rozpočtového výboru bylo jeho členy navrženo, aby byla do rozpočtu roku 2020 zahrnuta finanční částka na pořízení a osazení venkovních hodin, které byly též mezi původními návrhy, byly ovšem po prvotním posouzení vyřazeny, a to především z ekonomických důvodů. Tyto hodiny, které jsou již nainstalovány, jsou architektonickým návrhem doporučeným odborem rozvoje města i architektem Vaníčkem, který s Městem Žatec spolupracuje,“ vysvětlila vedoucí odboru místního hospodářství a majetku Martina Donínová a doplnila: ,,Čili bylo rozhodnuto, že se původní hodiny nechají z místa odstranit a přesunou se na náměstí Poperinge a na jejich místo se nechají objednat tyto. Hodiny jsou povoleny stavebním a vyvlastňovacím úřadem a zároveň k nim bylo vydáno kladné stanovisko památkové péče.“

Foto: ŽOK (Žatecký okrašlovací kolektiv)

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video