Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-06-23 13:17:00

Týdeník Žatecké noviny č. 25 vychází ve středu 24. června!

V posledním červnovém vydání Žateckých novin se dočtete o 30. SLETU LETADEL a dětském dni na letišti ,,Macerka“, otevření LETNÍHO KOUPALIŠTĚ a plánované přístavbě bazénku pro děti, přerušení DODÁVKY TEPELNÉ VODY, rekonstrukci VODOVODU V HOLEDEČI, slavnostním otevření NOVÉ GALERIE v žateckém centru, VZÁCNÝCH DŘEVINÁCH v parku pod nemocnicí, LEGIOVLAKU, který poprvé zavítal do Žatce, OPILÉ ŘIDIČCE, oslavách deseti let od založení dobrovolnické služby LEVANDULE, loučení s pátými ročníky ZŠ TUCHOŘICE, chystané výstavě VOSKOVÝCH FIGURÍN a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne ÚSPĚCH PŘÍPRAVKY Slavoje na turnaji v Karlštejně, výhru kanoisty VLADIMÍRA SLANINY mladšího na prvních letošních závodech českého poháru, chystajícím LOGIT CUPu na koupališti v Podbořanech a 3. ročníku fotbalového CHMEL CUPu v Novém Sedle, pokračování KORONA CUPu a vydařený nadcházející víkend z hlediska sportovních akcí, který si užijí i BĚŽCI. 

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o MIMOŘÁDNÉ VÝZVĚ kulturní komise pro pořadatele kulturních akcí a nabídneme také reportážní fotografii z VEČERU PRO ŽENY pod širým nebem. V KULTURNÍM SERVISU najdete program letního kina, pozvánky na akce, výstavy a přednášky.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Žatec: Pietní akt k 77. výročí vypálení Českého Malína

V neděli 12. 7. dopoledne se konal pietní akt za oběti Českého Malína - uctít památku tragédie v Českém Malíně do Žatce k pomníku před hřbitovem přišly desítky lidí...

Přehrát video
Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video