Lenešice v sobotu odehrají finále Korona Cupu, Dobroměřice hrají o třetí místo

Lucie Steklá 2020-06-26 14:16:31

Sobota nabídne fotbalovou podívanou na hřištích v Lenešicích i Dobroměřicích. Lenešice v boji o vítězství turnaje Krajského fotbalového svazu Ústeckého kraje přivítají dorostence z Chomutova, Dobroměřice v boji o třetí místo přivítají Blažim.

FINÁLE KORONA CUPU

SOBOTA 27. ČERVNA, 17 HODIN, HŘIŠTĚ LENEŠICE

Lenešice - Chomutov U19

UTKÁNÍ O TŘETÍ MÍSTO KORONA CUPU

SOBOTA 27. ČERVNA, 16 HODIN, HŘIŠTĚ DOBROMĚŘICE

Dobroměřice - Blažim 


Lenešice do finále postoupily po výhře nad Dobroměřicemi minulou sobotu. Viz článek níže:

Do finále Korona Cupu postupují Lenešice

Po penaltovém rozstřelu zvítězily na hřišti Dobroměřic, které zvítězily v základní skupině turnaje

Dobroměřice (lus) Mezivesnické derby v němž byli domácí fotbalisté favority, neproměněné gólové příležitosti, s blížícím se koncem utkání více a více vyhecované, jedna červená karta a nakonec radost týmu hostí, kteří po nerozhodném skóre po základní hrací době zvítězili v penaltovém rozstřelu. Takové bylo semifinálové utkání Korona Cupu mezi Dobroměřice-mi a Lenešicemi. Druhým finalistou turnaje Ústeckého fotbalového svazu jsou mladíci z Chomutova, kteří si poradili s Blažimí. Finále a utkání o třetí místo se hraje tento víkend.

V duelu sousedících obcí Dobroměřice a Lenešice byl před začátkem utkání favorit jasný, a to domácí, kteří bez zaváhání vy-hráli základní skupinu Korona Cupu, navíc hrají krajský přebor, tedy o dvě soutěže výše než soupeř z Lenešic. Možná hosté do utkání dali více srdíčka, možná jen prostě vítězství chtěli více, možná měli více štěstí. Tak nebo tak, z postupu do finále turnaje se radovali fotbalisté Lenešic.

Utkání domácí zahájili náporem, ale bez úspěchu. Diváci viděli jen jednu větší šanci, ale bez přesného zakončení. Zadní řady ho-stů hlídal zkušený Petr Fiřt (dříve hráč Loun). Do kabin šli hráči za bezbrankové remízy. Hru domácích ve druhé půli oživili Matyáš a Lazarik. A hned po pěti odehraných minutách Dobroměřice vstřelily bran-ku. Vedení ale dlouho neudržely, neboť Lenešice za pět minut z rychlého protiútoku vyrovnaly. S blížící se poslední dvacetiminutovkou utkání byla na hřišti znát nervozita, zápas byl vyhecovaný, nechyběla řada soubojů a faulů. V 71. minutě poslal rozhodčí po druhé žluté kartě do kabin lenešického Krebse.

Žádnou větší gólovou příležitost poslední minuty nepřinesly, v devadesáté tak hlavní sudí pískl konec utkání, načež se včetně čárových rozhodčí odebral do šatny. Hráči obou týmů zůstali na hrací ploše. Jednalo se totiž o semifinálové utkání, z něhož musel být znám vítěz, a tak se upozornění pořadatelů rozhodčí na trávník vrátili. Následovaly tedy penalty.

Penaltový rozstřel začínali hosté. A hned první z nich Kincl byl úspěšný. Za domácí jako první střílel kapitán Reh, jeho střelu ale brankář hostí vyrazil a Lenešice šly do vedení. I další lenešičtí střelci Petříček, Hudec, Fiřt a Nový byli úspěšní, z domácích penaltu proměnili Kočka, Mistoler a Lazarik. Do finále Korona Cupu po penaltovém roz-střelu překvapivě postupují fotbalisté Lenešic (B. třída).

Ve finále lenešické hráče čeká tým mladíků z Chomutova (divize dorostu). Ti v semifinálovém utkání porazili Blažim 1:2, když utkání po remizovém poločase rozhodl dvacet minut před koncem Frič.

Semifinále Korona Cupu nabídlo derby Dobroměřic s Lenešicemi. O postup do finále turnaje Ústeckého krajského fotbalového svazu se poprali minulou sobotu fotbalisté Dobroměřic (krajský přebor, na snímku v modrých dresech), kteří na domácím trávníku přivítali Lenešice (B třída, v červených dresech). Ač šli domácí do utkání jako favorité coby vítěz základní skupiny, svému soupeři nakonec podlehli po penaltovém rozstřelu. Finále Korona Cupu si tak zahrají tento víkend Lenešice. Foto: Lucie Steklá


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Prohlídka nové sportovní haly v Podbořanech

Provedl nás technický správce Ladislav Bokr.

Přehrát video
Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video