Lenešice v sobotu odehrají finále Korona Cupu, Dobroměřice hrají o třetí místo

Lucie Steklá 2020-06-26 14:16:31

Sobota nabídne fotbalovou podívanou na hřištích v Lenešicích i Dobroměřicích. Lenešice v boji o vítězství turnaje Krajského fotbalového svazu Ústeckého kraje přivítají dorostence z Chomutova, Dobroměřice v boji o třetí místo přivítají Blažim.

FINÁLE KORONA CUPU

SOBOTA 27. ČERVNA, 17 HODIN, HŘIŠTĚ LENEŠICE

Lenešice - Chomutov U19

UTKÁNÍ O TŘETÍ MÍSTO KORONA CUPU

SOBOTA 27. ČERVNA, 16 HODIN, HŘIŠTĚ DOBROMĚŘICE

Dobroměřice - Blažim 


Lenešice do finále postoupily po výhře nad Dobroměřicemi minulou sobotu. Viz článek níže:

Do finále Korona Cupu postupují Lenešice

Po penaltovém rozstřelu zvítězily na hřišti Dobroměřic, které zvítězily v základní skupině turnaje

Dobroměřice (lus) Mezivesnické derby v němž byli domácí fotbalisté favority, neproměněné gólové příležitosti, s blížícím se koncem utkání více a více vyhecované, jedna červená karta a nakonec radost týmu hostí, kteří po nerozhodném skóre po základní hrací době zvítězili v penaltovém rozstřelu. Takové bylo semifinálové utkání Korona Cupu mezi Dobroměřice-mi a Lenešicemi. Druhým finalistou turnaje Ústeckého fotbalového svazu jsou mladíci z Chomutova, kteří si poradili s Blažimí. Finále a utkání o třetí místo se hraje tento víkend.

V duelu sousedících obcí Dobroměřice a Lenešice byl před začátkem utkání favorit jasný, a to domácí, kteří bez zaváhání vy-hráli základní skupinu Korona Cupu, navíc hrají krajský přebor, tedy o dvě soutěže výše než soupeř z Lenešic. Možná hosté do utkání dali více srdíčka, možná jen prostě vítězství chtěli více, možná měli více štěstí. Tak nebo tak, z postupu do finále turnaje se radovali fotbalisté Lenešic.

Utkání domácí zahájili náporem, ale bez úspěchu. Diváci viděli jen jednu větší šanci, ale bez přesného zakončení. Zadní řady ho-stů hlídal zkušený Petr Fiřt (dříve hráč Loun). Do kabin šli hráči za bezbrankové remízy. Hru domácích ve druhé půli oživili Matyáš a Lazarik. A hned po pěti odehraných minutách Dobroměřice vstřelily bran-ku. Vedení ale dlouho neudržely, neboť Lenešice za pět minut z rychlého protiútoku vyrovnaly. S blížící se poslední dvacetiminutovkou utkání byla na hřišti znát nervozita, zápas byl vyhecovaný, nechyběla řada soubojů a faulů. V 71. minutě poslal rozhodčí po druhé žluté kartě do kabin lenešického Krebse.

Žádnou větší gólovou příležitost poslední minuty nepřinesly, v devadesáté tak hlavní sudí pískl konec utkání, načež se včetně čárových rozhodčí odebral do šatny. Hráči obou týmů zůstali na hrací ploše. Jednalo se totiž o semifinálové utkání, z něhož musel být znám vítěz, a tak se upozornění pořadatelů rozhodčí na trávník vrátili. Následovaly tedy penalty.

Penaltový rozstřel začínali hosté. A hned první z nich Kincl byl úspěšný. Za domácí jako první střílel kapitán Reh, jeho střelu ale brankář hostí vyrazil a Lenešice šly do vedení. I další lenešičtí střelci Petříček, Hudec, Fiřt a Nový byli úspěšní, z domácích penaltu proměnili Kočka, Mistoler a Lazarik. Do finále Korona Cupu po penaltovém roz-střelu překvapivě postupují fotbalisté Lenešic (B. třída).

Ve finále lenešické hráče čeká tým mladíků z Chomutova (divize dorostu). Ti v semifinálovém utkání porazili Blažim 1:2, když utkání po remizovém poločase rozhodl dvacet minut před koncem Frič.

Semifinále Korona Cupu nabídlo derby Dobroměřic s Lenešicemi. O postup do finále turnaje Ústeckého krajského fotbalového svazu se poprali minulou sobotu fotbalisté Dobroměřic (krajský přebor, na snímku v modrých dresech), kteří na domácím trávníku přivítali Lenešice (B třída, v červených dresech). Ač šli domácí do utkání jako favorité coby vítěz základní skupiny, svému soupeři nakonec podlehli po penaltovém rozstřelu. Finále Korona Cupu si tak zahrají tento víkend Lenešice. Foto: Lucie Steklá


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná účetní a matrikářka

Starosta Obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘKY OBCE HŘIVICE. Podrobnosti na www.hrivice.cz. Přihlášku lze podat do 5.8.2021.
Kontakt: Josef Hajm, starosta
Tel.: 606686797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html
E-mail: starosta@hrivice.cz


Řidič/Řidička Multikáry M31 - Obec Raná

Obecní úřad v Rané hledá ŘIDIČE/ŘIDIČKY Multikáry M31. Náplní práce je také práce v terénu a úklidové práce v obci. Nástup možný ihned.
Kontakt: Obec Raná
Tel.: 415679247
E-mail: obec-rana@obec-rana.com


BRIGÁDA: Pomocná síla na výdej jídel v kantýně Valeo Podbořany

Veřejné stravování CZ a.s. hledá BRIGÁDNÍKA - POMOCNOU SÍLU NA VÝDEJ JÍDEL v kantýně Valeo Podbořany. Směny pondělí až pátek.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí ve svých kantýnách společností Nexen a Yanfeng v průmyslové zóně Tringle na bývalém žateckém letišti volné pracovní pozice POKLADNÍ, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ A POMOCNÁ SÍLA DO KANTÝNY. Odměna až 16.000 - 18.000 Kč čístého.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Jednatel/ka Městské služby Podbořany

Město Podbořany vyhlašuje poptávku na obsazení funkce JEDNATEL/KA OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Městské služby Podbořany s.r.o. Nabízíme kreativní práci dle smlouvy o výkonu funkce jednatele/ky při vedení obchodní společnosti města, uplatnění manažerských schopností při jejím řízení a marketingu, funkční období na dobu neurčitou s předpokládaným začátkem 09/2021. Smluvní platové ohodnocení.
Kontakt: Mgr. Erich Knoblauch
Tel.: 776662141
WWW: https://www.podborany.net/mestsky-urad/aktuality/poptavkove-rizeni-na-obsazeni-funkce-jednatel-ka-obchodni-spolecnosti-mestske-s
E-mail: knoblauch@podborany.net

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video