Ve Březně v sobotu rozjeli sezónu na kolech

Soňa Šímová 2020-07-04 04:13:00

BŘEZNO (soš) — Již třetí ročník akce Kouzelné kolo se uskutečnil minulou sobotu v obci Březno. Desítky malých a velkých návštěvníků vyjely vstříc nejen nové cyklistické sezóně, ale i té kulturní, která se konečně po koronakrizi probudila. Na všechny účastníky čekala sedmikilometrová trasa, díky které mohli poznat rozsáhlou síť místních cyklostezek. Na jednotlivých stanovištích čekaly na děti zábavné úkoly pod taktovkou agentury Modua vedené Jiřím Šnáblem. Přichystána byla například lukostřelba či slalom mezi dračími plivanci. Na každého, kdo úspěšně splnil všechny úkoly, čekala v závěru odměna v podobě dračích vajec, které pak směnil za některou z věcných cen. Mezi nimi nechybělo cyklistické vybavení či stolní hra. Než se k nim ale malí cyklisté dostali, museli projet kolem hrozivého obra, který jim odměnu jen tak nevydal. Akce, která se uskutečnila i za podpory Severočeských dolů, se vydařila a podle návštěvníků to byl skvělý start letních prázdnin, které nejen místní rádi stráví na kole. Ti, kteří by si chtěli projet okolní cyklostezky, mohou v místním informačním centru využít i nabídku zapůjčení elektrokol.

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video