Fotogalerie: Táborníci navštívili Zoo Plasy

Alla Želinská 2020-07-30 16:53:00

Účastníky letního příměstského tábora při DDM Žatec čekal ve čtvrtek 30. července výlet vlakem přes malebnou krajinu kolem Kryr, Blatna, Žihle do Zoo Plasy a Cesta kolem světa, kterou nabídlo minigolfové hřiště v areálu.

Děti spolu s vědoucími Jarčou a Dančou se prošli devíti zeměmi všech světových kontinentů a podívali se do několika časových období. Minigolf má celkem osmnáct jamek, napříč všemi zeměmi – Japonsko, Řecko, Karibik, Mexico, Afrika, ale i Dinosauria nebo Transylvania atd. Cestou děti potkaly surikaty, lemury, makaky, klokana, želvy, černou labuť a mnoho dalších. Ocitly se i v strašidelné chatrči a na pirátské lodi. Do zoo v Plasech se horkého slunečného dne vydaly stovky dalších rodin, skupinek, turistů a na úzkých cestičkách Fantasy golfu, jednotlivých stanovištích, v obchůdku i občerstvení to bylo znát. Závěrečná svačinka ale všechny opět povzbudila na cestu zpět. Někdo si dal párek v rohlíku, pizzu, nebo zmrzlinu či ledovou tříšť a na památku si koupil suvenýr. Všichni to přežili a výlet se moc líbil. Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu, sluníčko nám svítilo a všem se to líbilo! :-) 

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video