Fotogalerie: Táborníci navštívili Zoo Plasy

Alla Želinská 2020-07-30 16:53:00

Účastníky letního příměstského tábora při DDM Žatec čekal ve čtvrtek 30. července výlet vlakem přes malebnou krajinu kolem Kryr, Blatna, Žihle do Zoo Plasy a Cesta kolem světa, kterou nabídlo minigolfové hřiště v areálu.

Děti spolu s vědoucími Jarčou a Dančou se prošli devíti zeměmi všech světových kontinentů a podívali se do několika časových období. Minigolf má celkem osmnáct jamek, napříč všemi zeměmi – Japonsko, Řecko, Karibik, Mexico, Afrika, ale i Dinosauria nebo Transylvania atd. Cestou děti potkaly surikaty, lemury, makaky, klokana, želvy, černou labuť a mnoho dalších. Ocitly se i v strašidelné chatrči a na pirátské lodi. Do zoo v Plasech se horkého slunečného dne vydaly stovky dalších rodin, skupinek, turistů a na úzkých cestičkách Fantasy golfu, jednotlivých stanovištích, v obchůdku i občerstvení to bylo znát. Závěrečná svačinka ale všechny opět povzbudila na cestu zpět. Někdo si dal párek v rohlíku, pizzu, nebo zmrzlinu či ledovou tříšť a na památku si koupil suvenýr. Všichni to přežili a výlet se moc líbil. Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu, sluníčko nám svítilo a všem se to líbilo! :-) 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video