Fotogalerie: Táborníci navštívili Zoo Plasy

Alla Želinská 2020-07-30 16:53:00

Účastníky letního příměstského tábora při DDM Žatec čekal ve čtvrtek 30. července výlet vlakem přes malebnou krajinu kolem Kryr, Blatna, Žihle do Zoo Plasy a Cesta kolem světa, kterou nabídlo minigolfové hřiště v areálu.

Děti spolu s vědoucími Jarčou a Dančou se prošli devíti zeměmi všech světových kontinentů a podívali se do několika časových období. Minigolf má celkem osmnáct jamek, napříč všemi zeměmi – Japonsko, Řecko, Karibik, Mexico, Afrika, ale i Dinosauria nebo Transylvania atd. Cestou děti potkaly surikaty, lemury, makaky, klokana, želvy, černou labuť a mnoho dalších. Ocitly se i v strašidelné chatrči a na pirátské lodi. Do zoo v Plasech se horkého slunečného dne vydaly stovky dalších rodin, skupinek, turistů a na úzkých cestičkách Fantasy golfu, jednotlivých stanovištích, v obchůdku i občerstvení to bylo znát. Závěrečná svačinka ale všechny opět povzbudila na cestu zpět. Někdo si dal párek v rohlíku, pizzu, nebo zmrzlinu či ledovou tříšť a na památku si koupil suvenýr. Všichni to přežili a výlet se moc líbil. Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a jsme tu, sluníčko nám svítilo a všem se to líbilo! :-) 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video