Blatno přivítalo pět nových občánků

Alla Želinská 2020-07-02 17:50:00

Pět nových človíčků přivítalo do života a mezi své občany Blatno. Slavnostní vítání občánků se konalo v obřadní síni obecního úřadu v sobotu 20. června odpoledne. Mělo se uskutečnit dříve, v březnu, ale kvůli koronavirovým opatřením se přesunulo až na tento termín.

Místostarostka obce Eva Kolibačová a členky kulturní komise Veronika Boudová a Šárka Zikulová přivítaly pět nových dětiček – Julii Petrovou, Jana Kolibače, Sebastiana Červeného, Nikolu Erbesovou a Emu Čermákovou. Starosta obce Václav Beneš spolu s paní místostarostkou, pro níž jako babičku vítaného Honzíka měla celá událost i osobní radostný význam, pak rodičům předali květinu, dáreček a finanční obnos. Doprovodného programu se ujaly děti z mateřské školky Tereza Skřivanová, Pavla Cibulská a Igor Dmitrenko pod vedením paní ředitelky Moniky Pašíkovské. Malí recitátoři si připravili pásmo říkanek. Všichni byli z tak slavnostního okamžiku velice dojati. 

Prohlédněte si fotogalerii u článku.

(Foto: Šárka Zikulová, Veronika Boudová)

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video