Lenešice v turnaji druhé, Dobroměřice třetí

Lucie Steklá 2020-07-02 18:34:37

Ve finále o gól zvítězili mladíci z Chomutova, Dobroměřice rozstříleli v boji o třetí místo Blažim.

Dobroměřice, Lenešice (lus) Finálový souboj turnaje Korona Cup vyhráli mladíci z Chomutova. Na půdě Lenešic (druhé místo) zvítězili rozdílem jednoho gólu. Třetí místo vybojovali fotbalisté Dobro-měřic, kteří doma rozstříleli Blažim.  

Domácí Lenešice do semifinále postoupily po odstoupení Ervěnic, předminulý víkend zvládly derby s favorizovanými Dobroměřicemi a utkaly se o titul turnaje. Mladíci z Chomutova sehráli vyrovnaná utkání, v sobotním utkání byli mírným favoritem, a to se nakonec potvrdilo. Po remízovém poločase, kdy se domácí dostali do vedení již v páté minutě a hosté o čtyři minuty později vyrovnali, šli ve druhé půli mladíci vždy do vedení a domácí dotahovali. Po hodině hry šli hosté do vedení brankou Výmyslického (1:2), do dvoubrankového o deset minut později z kopačky Hříbala (1:3). Za domácí v 78. Minutě snižoval Trhlík (2:3), ale v zápětí se opět trefili hosté (2:4). Čtyři minuty před koncem ještě domácí z nařízeného pokutového kopu snižovali na 3:4, k vyrovnání a případnému prodloužení se ale již nedostali.

Chomutovští mladíci se tak stali turnajovým vítězem, i když pohár pro vítěze z Ústeckého fotbalového svazu na zelený pažit nikdo nedovezl. Radost z výhry to nikomu ale neubralo.

Lenešice – Chomutov U 19 3:4 (1:1)

Branky: 5. Korenc, 79. Trhlík, 86. (PK) Petříček – 10. a 80. Jelínek, 60. Výmyslický, 70. Hříbal. Rozhodčí: Slívko – Suchánek, Cvachoušek, ŽK 0:3. Diváci: 70.

Sokol Lenešice: Kosma – Kopřiva, Trhlík, Fiřt, Hodan – Petříček, Krebs, Kincl, Zíbrt – Korenc, Nový. Střídali: Hudec, Ďuračka.

FC Chomutov: Kulhánek – Čipera, Ritschel, Hříbal, Holický – Kibal, Jelínek, F. Gedeon, Zrebňák, Jerečič, - Krotil.

V Dobroměřicích, které musely skousnout prohru nad rivalem ze sousední obce z minulého víkendu, to byla tentokrát jednoznačná záležitost. Hostům z Blažimi domácí nasázeli devět branek a v turnaji obsadili třetí místo. I když se na první branku čekalo sedmatřicet minut. Po poločasovém vedení Dobroměřic 2:0 byl druhý poločas již jen otázkou dohrání utkání, hosté se na odpor nezmohli a dobroměřičtí do jejich sítě poslali dalších sedm gólů. Třetí místo je tak mírnou náplastí na nepostoupení do finále, neboť před turnajem se Dobroměřice nechaly slyšet, že míří za vítězstvím v turnaji.

Dobroměřice – Blažim 9:0 (2:0)

Branky: 37. 47., 85. O. Matyáš, 42., 54., 88. Maliňák, 49., 77., 84. Valta. Rozhodčí: Novotný – Starčík, Maleček. ŽK 0:0. Diváci: 150.

FK Dobroměřice: Bouček – Mistoler, Reh, Vild, Pergl – Kõchrt, Kočka, Maliňák, Myšák – Bránický, O. Matyáš. Střídali: Valta, Lazarik, Veselák, L. Matyáš, Rus.

FK Blažim: Nájemník – Hosnedl, Čábelka, Hegenbart, Majerčin – Zámek, P. Loukota st., Pučok, Schuchardt, P. Loukota ml. – Onuščák.

Finále Korona Cupu. Ve finálovém utkání turnaje, který částečně nahradil předčasně ukončené fotbalové soutěže, vítězství vybojovali mladíci z Chomutova, kteří porazili v sobotním utkání Lenešice 3:4. I když pohár pro vítěze na hřiště nikdo nedovezl, radost z vítězství nad týmy mužů si mladíci vzít nenechali. Foto: Václav Marek

Boj o třetí místo. V semifinále Dobroměřice neuspěly, v boji o třetí místo si ale spravily chuť, když porazily Blažim vysoko 9:0. Fotogalerie na www.ohremedia.cz. Foto: V. Marek


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video